Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

mene iskrenost uvek kosta,a lagati neznam moja najveca greska u zivotu. winkwinkwink
mene iskrenost uvek kosta,a lagati neznam moja najveca greska u zivotu. winkwinkwink

Bas golicljiva izjava, jos samo da je tacna. lol

Trebao si se prijaviti na forum nekog dobrocinskog drustva... twisted
Postoji više vrsta iskrenosti. Ima iskrenost kad si iskren a ima i iskrenost kad si glup. Ako nisi siguran koja je tvoja, osvrni se na posledice. Ako te boli glava, dupe ili džep ondaK ne spadaš u iskrene već u glupandere...
lollollol
naravno da je tacna,a zasto nebi bila! :!: :!: :!:
da ,toje jedini nacin da napredujem uzivotu arrow
Postoji više vrsta iskrenosti. Ima iskrenost kad si iskren a ima i iskrenost kad si glup. Ako nisi siguran koja je tvoja, osvrni se na posledice. Ako te boli glava, dupe ili džep ondaK ne spadaš u iskrene već u glupandere...
lollollol
slozio bih se sa brodom,razlika je biti iskren,a ne biti glup
Josh jedna od "onih" tema... roll

zaista ni ja ne razumijem poriv nekih ljudi da stalno otvaraju nove teme... zar je tesko da malo prelistaju vec postojece???
ili vole da utvrdjuju gradivo???
naravno da je tacna,a zasto nebi bila! :!: :!: :!:

Ne kazem ja ni da je tacna ni da nije. Samo moz' da bIde, al' ne mora da znaci.........

OvdI u 90% profila pise kako njihovi vlasnici cene (iznad svega) iskrenost, a pritom lazu bez prestanka..... lollol

A pravoj iskrenosti ne treba reklama, sama se "prodaje"......
I obicno nema cenu, drugim recima "neprocenjiva" osoba lolwink
iskrenost je postala tema koja je sve manje prisutna kod ljudi

roll Kazu da je iskrenost bolest..iskreni mnogo pate,ali ja drugacije ne umem.. roll
Iskrenost je relativna stvar.
Zavisi kojoj novinskoj kuci radis!
:D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:53 pm.