Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o Ceci Velickovic Raznotovic Arkan de Zitoradja?

Da li je ona jedini srpski brend? Ili je silikonska kraljica? Legija privilegija, Obilic i Ceca? Na Uscu okupi 300 000 mase. Dovoljno da se prodje cenzus za republicki parlament.... Jedan pecat vremena ili provncijalizacija generalnog? Naslednice? twisted
Vala ako prodje za parlament, ja cu da menjam drzavu!
winkwinkwink
Vala ako prodje za parlament, ja cu da menjam drzavu!
winkwinkwink

Statisticki bi lako mogla, samo da oformi stranku i eto... a ima i politicara koji je drze na mesto ikone... vrlo je moguce lollollol
Dobra pička? Ljudi, izađite malo na ulicu, pogledajte levo, desno...
Od cvetka zanovetka, naravno uz supruga i sve ostalo
ipak je postigla zavidan uspeh. Ne bih je mesala sa politikom,
mada su ona i Dacic iz istog mesta... ko zna?
Marina Tucakovic svojim tekstovima je doprinela da njene
pesme postanu hitovi. Licno mislim da ima prelepe crte lica,
i to povlaci i baca u senku nedostatke. Izgradila je jedan imidz,
Ceca Internacionale....priznali mi to ili ne.
Od cvetka zanovetka, naravno uz supruga i sve ostalo
ipak je postigla zavidan uspeh. Ne bih je mesala sa politikom,
mada su ona i Dacic iz istog mesta... ko zna?
Marina Tucakovic svojim tekstovima je doprinela da njene
pesme postanu hitovi. Licno mislim da ima prelepe crte lica,
i to povlaci i baca u senku nedostatke. Izgradila je jedan imidz,
Ceca Internacionale....priznali mi to ili ne.

draga Ishtar, da li znas da se u analizama dogadjaja iz 90-tih koji izradjuju stranci Ceca uzima kao podmetak koji je umetnicki propratio Milosevicevu politiku? Taj njen imidz je imidz koji o srbima kaze da smo najgori, ubice, prevaranti... Lepi grome moj, NEKADA JE TLO POD NAM PUCALO, je direktna aluzija na ratove 90 i prostor koji su ostavili za bogacenja i spekulante u Srbiji... svu tu zlatnu telad treba raskrinkati :x
sini munjo, udri grome
protiv pravde ko ratuje
taj po pichitzi fasuje... winkwinkwink

a, tzetza... 8) 8) 8)
Jel' se ovde diskutuje o Ceci kao pevacici ili o Ceci kao mafijasici? lollol

Sve... ceca kao fenomen, Ceca kao sex simbol, Ceca kao devojcurak iz unutrasnjosti, Ceca kao femmme fatale... pojava, brend... k shock

Sve... ceca kao fenomen, Ceca kao sex simbol, Ceca kao devojcurak iz unutrasnjosti, Ceca kao femmme fatale... pojava, brend... k shock

Ebo tzetzu, nego igrash li ti fudbala ili se samo smarash s" estradom???
Ebo tzetzu, nego igrash li ti fudbala ili se samo smarash s" estradom???[/quote]

igrao sam Binicu, igrao... ali sada se bavim javnim poslom i moram da vidim misljenje sveta o javnim licnostima i stvarima... izgleda da predrasudama nikada kraja.... ja sam ti onaj sto ispravlja krivu Drinu lollollol
Ebo tzetzu, nego igrash li ti fudbala ili se samo smarash s" estradom???

igrao sam Binicu, igrao... ali sada se bavim javnim poslom i moram da vidim misljenje sveta o javnim licnostima i stvarima... izgleda da predrasudama nikada kraja.... ja sam ti onaj sto ispravlja krivu Drinu lollollol[/quote]

igrao si, igrao sam i ja pa se ne hvalim, nego bolje bi ti bilo da trazhi neke neafirmisane i da nemaju obe leve...lol..., nego to ko tje shta retji za Emira ili tzetzu, a igrom sluchaja sam video dotichnu 2006god. i mogu ti retji da je bomba, uopshte i bar 100puta bolje izgleda nego u medijima, uostalom je i jedina istinska zvezda sa nashih prostora i ko je ne voli mozhe samo da je mrzi, a ja nemam vremena da mrzim... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:37 pm.