Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

krenula je sa njim da bi zaborawila biwseg,nije ga shwatala ozbiljno i prewarila ga.................................................on je to znao,ali je cutao.wreme je prolazilo,on je nju izbegawao a ona shwatila da joj mnogo znaci.ostawila ga je jer nije mogla wise da trpi njegowo hladno ponasanje................................................ .i posle swega on joj ponekad dodje u misli......
Eh da sam Japanac sada bih izvrsio harakiri, ovako cu samo da se napijem! wink
jel sad prevarila prvog ili drugog?
i da li je hladan prvi ili drugi?

Elem neko rece, niko nije vredan tvojih suza, osim tvoje dece...
A neko i rece, samo jednom se ljubi...
A opet neko rece, patio sam i ja zbog ljubavi, sada vidim da pate i moja deca zbog ljubavi ali ja vise ne patim...
Medjutim onaj koji kaze da okrenes novi list, jer je to lako izvodljivo, laze...

I postoji jedna zivotna istina:
One uvek ocepe najbolje frajere i uvek odu barabama koje ih ne zasluzuju...

Toliko od mene, stvarno ne znam sta bi dodao... 8) lolroll :?:
Volim da volim.....
Volim, da mislim da umem da mislim....
Volim da čitam i pišem........
Al, ostadoh bez teksta, naime poštovani "Biter...", zapisa većinu onog što mi na pamet pade, ali.....
samo da "dodadem".......

Posle toliko leta, konačno dobih odgovor na "vekovno" pitanje:
"Zašto se, lepe devojke udaju za ružne muškarce.".... ( i obrnuto, naravno....) wink

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...........

Živ čovek pa greši, al zato se uči dok je živ, a žena i 15 minuta posle, dok se ne oladi....... idea
1. greška - krenula je sa njim da bi zaborawila biwseg, i
2. greška (ispostavilo se kasnije) nije ga shwatala ozbiljno i prewarila ga (ovo se pretpostavljalo iz 1. greške) .................................................on je to znao,ali je cutao.wreme je prolazilo (ovo je već činjenica), on je nju izbegawao a ona shwatila da joj mnogo znaci. (Zato se ispostavilo da je pod 1 greška) ostawila ga je jer nije mogla wise da trpi njegowo hladno ponasanje................................................ .i posle swega on joj ponekad dodje u misli...... Hm, opet greška koja se podvodi pod 1.

Ukupno: ako je ljubitelj fudbala - crveni karton, a ako preferira košarku ima još fore do 5. lične. lol

Šalu na stranu, a kojim se to merilom ispostavlja vredi ili ne vredi patiti?

Možda je najbolje da se sabere i lepo mu objasni da jeste ga prevariVAla, ali da je pri tome uvek mislila na njega, (strašno po muški karakter što ovo načešće pali) pa ako on prihvati i izmire se onda lepo pati zbog njegove hladnoće, a ako ne prihvati, pati što nije prihvatio . . .

aaaa . . . da lepo nađe nekog 3. i zaboravi obojicu? roll
Možda je najbolje da se sabere i lepo mu objasni da jeste ga prevariVAla, ali da je pri tome uvek mislila na njega, (strašno po muški karakter što ovo načešće pali) pa ako on prihvati i izmire se onda lepo pati zbog njegove hladnoće, a ako ne prihvati, pati što nije prihvatio . . .

Kolega, pod
1. moram vas upozoriti da cenjena clanica, postavljac teme ima 18 godina i u toj dobi ljubav je izuzetno slozena pojava, sa visedimenzionalnim promenljivama i to u kompleksnom racunu.

a pod
2. Niste je upozorili na kvaku 22, naime ukoliko on oprosti njenu prevaru jer je ona mislila na njega sve vreme, onda postoje dve velike opasnosti:
a-on ce vremenom postati suvisan, jer ce ona mozda jednom pozeleti da krene dalje sa nekim drugim tipom i on postaje suvisan balast
b-prevarit ce ga jos jednom i onda sve ide nanovo...
8) 8) 8)
DeAlmasi - citat>
Možda je najbolje da se sabere i lepo mupri tom objasni da jeste ga prevariVAla, ali da je e uvek mislila na njega, (strašno po muški karakter što ovo načešće pali) pa ako on prihvati i izmire se onda lepo pati zbog njegove hladnoće, a ako ne prihvati, pati što nije prihvatio . . .

aaaa . . . da lepo nađe nekog 3. i zaboravi obojicu? roll[/quote]

Da li ovo stvarno pali???????????? ha,ha,ha, bas ste me nasmejali.....

slazem se sa konacnim zakljuckom arrow
Poštovani kolega: imao sam u vidu mlađahne godinice, pa sam u pokušaju odgovora više dao da se nasluti da je opcija patnja neminovna, a što se kvake 22 tiče . . . nekako bih rekao da je u pitanju loop koji ne utiče na krajnje rešenje . . . mada formalizacijom procesa se dolazi do swing rešenja. rolllol
Da li ovo stvarno pali???????????? ha,ha,ha, bas ste me nasmejali.....

slazem se sa konacnim zakljuckom arrow

Citat iz filma Anything Else (by Woody Allen):

. . . A onda. Nakon nekoliko nedelja. Amanda se vratila

Vratila sam se. Ali ako me ne želiš, razumecu.
Vratila si se?
Ne mogu bez tebe. Pokušala sam ali ne mogu.
Nisi se odselila kod drugarice. Cuo sam da si otišla u Napulj sa Tonijem.
Hteo je da idemo u Napulj, Rim... Zvucalo je romanticno.
To su mesta o kojima sam sanjala. To sam želela.
Mnogo si mi nedostajao.
Ali vodila si ljubav sa njim?
Jesam. Ali mislila sam na tebe.
Ti si osoba sa kojom sam vodila ljubav.
U Napulju, Firenci, Veneciji u Avionu na 30 000...
U Vatikanu dok smo radili to.
Samo sam mislila na to kako bi ti se dopao plafon.

I tako sam se vratila. Kuci sam jer ne mogu da živim bez tebe. . . .

Ima Woody poučne filmove. lol
krenula je sa njim da bi zaborawila biwseg,nije ga shwatala ozbiljno i prewarila ga.................................................on je to znao,ali je cutao.wreme je prolazilo,on je nju izbegawao a ona shwatila da joj mnogo znaci.ostawila ga je jer nije mogla wise da trpi njegowo hladno ponasanje................................................ .i posle swega on joj ponekad dodje u misli......

Malo je konfuzno sve ovo, sta reci, sto je trazila to je i dobila roll
Sada lepo neka krene sa trecim da bi zaboravila obojicu lol
Naravno pod uslovom da NE VARA...... 8)
Sve je to normalno za te godine. Ipak je to jos period sazrevanja. Mora malo i da se pati i da se bude hladan, tako ojacavamo za dalji zivot. Formiramo se u licnost. Pa, ko kakav ispadne. wink
Eto . . . npr Romeo & Juliet. lol
ILi npr..... Isus i Vocka-Ishtar.... lollollol
Sve je to normalno za te godine. Ipak je to jos period sazrevanja. Mora malo i da se pati i da se bude hladan, tako ojacavamo za dalji zivot. Formiramo se u licnost. Pa, ko kakav ispadne. wink

pa ispadnu svi povredjeni i barabe...
winklollollol
Kazu, da je u ljubavi i u ratu sve dozvoljeno. lol No, obicno, kada krenes, da nekome "napakostis" ili da ga ucinis "malko ljubomornim", vrati ti se direktno u glavu k'o bumerang. 8)
Ne valja se igrati tudjim emocijama, ne, ne, ne.... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:51 pm.