Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Probudila se. Umila brzo, pomuzla krave, nahranila kokosi i zeceve i odvela koze i krave da pasu. Probudila sam decu, napravila im dorucak, spremila i odvezla ih u skolu. Kada sam se vratila pokosila sam travu.
Otisla sam na posao, posvadjala se sa kolegom, izbacila ga napolje iz offica. Radila, krajem dana otisla da podignem platu.
Dosla sam kuci, iscepala metar drva, skuvala rucak, otisla po decu u skolu, nahranila ih, otisla u polje obraditi kupus i krompir do mraka.
Uspela sam da stignem i do frizera. Vratila se kuci, vratila krave i koze u stalu, spremila veceru, nahranila decu, okupala ih, stavila ih u krevet, oprala masinu vesa, platila racune putem net bankinga, pregledala postu, obesila ves, pojela koru hleba sa margarinom i medom.

Kada sam konacno krenula na spavanje, pade mi na pamet: »KUKU I LELE!
PA MOJ JADNI MUZ! CELI DAN LEZI NA KAUCU "NEZADOVOLJEN"!!!«

lollollol
Eh, sto nisam musko.... Wink
'el tako? lol Ovako je bar sve kako treba, pa me ne boli glava, di su mi carape.... lol
Ja se samo pitam zasto i koze nije pomuzla. Sta ako dobiju mastitis? lollollol
Ma folira se. Cim ima e-banking, ima i muzilicu...... SmileSmile
Znaci, da zena ipak legne da spava??? lollol
Gde naci 'vaku zenu???

Nigde, nema je vise ni u selu lollollol
iscepala metar drva

lollollol
Wink

Je l i vatru naložila? lol
Znaci, da zena ipak legne da spava??? lollol

A seH? Pre i posle spavanja. lollollol
Ima muzilicu.... lol
Mrzim seH... lol

hahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha
e, jesi luda 100%, zamisli seH sa muzilicom, hahahahahahahaha, mada, mozda mu i ne bi bilo tako lose, ako je vakuum dobar! lollollol
Ima muzilicu.... lol
Mrzim seH... lol

Mislim da je tema iz nekog SF-a, al' ajde kad si je vetj otvorila, he he. Kad vetj sve radish promeni bar nick u ZHena Zmaj, misim' kad vetj bljoojesh vatroo, da malo i vrcka.

Pozdravche seko
"Umila brzo, pomuzla krave, nahranila kokosi i zeceve i odveZla koze i krave da pasu."

gde smo mi, gde je evropa.......... :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:29 pm.