Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da, zene su danas apsolutno dominantne u sexu. I od kako je nastao taj preokret, sex je znatno zanimljiviji, mastovitiji, kvalitetniji u svakom pogledu...

Pa ako je tako sex super, što smo svi na forumu lollollol
Da, zene su danas apsolutno dominantne u sexu. I od kako je nastao taj preokret, sex je znatno zanimljiviji, mastovitiji, kvalitetniji u svakom pogledu...

Da nadjemo one kojima cemo pokazati kako je sex zanimljiv :!: wink A ako ih ne nadjemo, da se zabavimo u medjuvremenu.

pa zato što vas niko ne ebe lollollollol
Dzoni

Sorry, sto cu i ja biti prosta, ali ako nas niko ne ebe, a sta vi onda ebete :?: :!: roll

A ti imaš sreće? roll Kako stigneš pisati shock
baš ste 8) nisam mislio bukvalno Tongue
Dzoni
auuuu... to nije trebalo nikako da se desi...
DZONeeee pazi sta pises bveeee!
baš ste 8) nisam mislio bukvalno Tongue

Imaš sreće, nismo dominatne, sve same domaćice i smote... wink
Ajde ajde malo sale nije na odmet....
Mi i jesmo dominantne...radimo to kad mi hocemo a ne kad nasi partneri...
Evo visim na net i zezam se s`vama... ovom mom rekla da spava.... dominantna sam skroz.... eno i glavu okrenuo sriso i oci da nevidi sta pisem.... winkwinkwink
Žena jeste i treba da bude dominantna u sexu, ali na krajnje nenametljiv, ženstven i suptilan način. Onda to prija i njenom partneru i on se ne oseća inferiornim, već zanimljivim i inspirativnim za partnerku.
U samom cinu se dominacija smenjuje,bar ja tako mislim a misle i mnogi svetski naucnici jer vole da me kopiraju pa makar to bile i misli,jer onaj ko je gore on dominira,tu ima raznih poza koje su malo diskutabilne kao sto je "od pozadi" jer nijedan od partnera nije na ledjima ili stomaku,a ako su u pitanju dva muskarca dominira onaj ko ima vece misice,on je jaci,bar fiziski.
Strah od lepih zena (devojaka) nikad nisam imao niti cu imati jer se vodim prostom mislju da su i one od krvi i mesa ili na latinskomUnhappymrdis i hovonji vnogo) i da nista nemogu da izgubm osim da dobijem,pa makar i samarcinu i to je vajda zar ne? oopslol
jok, ja ne dominiram samo ....

TongueTongueTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
el vidis kako ti zivot odma lepsi kad se druzis sa mnom? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:48 am.