Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verujem da preko chat-a mozes da se zaljubis, ali sam siguran da neces znati u koga... (vec je bilo mnogo neprijatno iznenadjenih). Istina, bilo je i pravih ljubavi...... Smile
Poznato je da se ljubav radja i na najcudnijim mestima.. Zasto se onda ne bi rodila i na forumima, chatovima , MSNovima, i ostalim net mestima koja su napravljena upravo zato. Da se ljudi druzhe, zblizhe, upoznaju, a sta posle bude bice.

Slazem se sa tobom Sandra..... 8)
ja iskreno vjerujem....

pazi, na kraju boli, kao u realu!
ja sam te opomenuo!
winkSmile
ali sto je najgore ubijedjena sam da sam naletjela na pravu osobu....a to u neku ruku nije dobro jer se moze ispostaviti da ta osoba nije takva kakvom se predstavlja....i sa tim razocarenje moze biti vece...i bolnije.....
Vjerujem da Lale ne vjeruje............... lollol
Da li vjerujete u ljubav preko chat-a?

naravno da verujem.................. iz ličnog iskustva, mogu da ti kažem da su te ljubavi najdublje i najiskrenije................. eto tako se meni dogodilo da sam se udavala već 7 puta, od kad sam na chatu.......................Smile))

na forumu je to malo teže, al ja neću odustati...........................Smile))
Pravo da ti kazhem tema je na mestu. Znam nekoliko pozitivnih primera parova koji su se upoznali preko chat-a, i te priche su se zavrshile brakom. Svaka im chas', a mi ostali, kud koji mili moji. Pozdravche :D
... ipak stvar treba prvo dobro ispipati... lollol
Moze zeza,druzenje,dopisivanje,ali prava ljubav tesko.Barem za sada nemam takvo iskustvo.Javicu vam ako mi se desi lol
ja ti bratko verujem u toj mada nekako virtuelnog mi je pun q...

volem bre ti to ja uzivo da bockam na ne po tasturi
kako ide ona decja pesmica...
"moja masta, moja masta, smislja svasta"... tralalalala...

nis' ja to ne verujem!
evo, npr. sigurna sam da se Mica lazno predstavlja! u realu su joj (.)(.) mnogo vece shock
u realu................ a da viš tek kolke su mi u photoshopetu....................................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:04 pm.