Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.

Pozdrav najdraži,

Pozdrav najdraži,nKako ste danas nadu svaki je dobro s tobom tamo u svojoj zemlji,nMoje ime je Čelina sam žensko idem okolo svoj profil na ovoj stranici te se vrlo dobro pogledati ga zainteresirati o vama,nJa bih da će biti jedna od tvojih prijatelja kako bismo mogli imati dobru komunikaciju i reći istinu naše samouprave,nOvo je moja e-mail adresa za kontakt (clnwilliam@yahoo.com) piši na mene sa ovom adresom e-pošte kako bismo mogli postati glupan prijatelj i ja ću vam poslati moj fotografija za vas toknow tko sam ja,nJa ću biti veseli čuti od vas sa svojim lijepoj poruci kada ste ikada pročitati ovu poruku,nS Prijatelju,nČelina.n(Znam da Vaša starost boje ili udaljenost doza nije stvar u dobrom odnosu ali ljubav pitanjima allots,)nJa ću biti čekaju da čitaju vaš lijep poruku čim ste dobili ovu poruku, hvala,n(clnwilliam@yahoo.com)nnnnnHello Dearest,nHow are you today hope every thing is well with you over there in your country,nMy name is Celina I am a female i go around your profile in this site and take a very good look at it become interested on you,nI will like to be one of your friend so that we can have a good communication and tell our self the truth,nThis is my email address for contact (clnwilliam@yahoo.com)please write to me with this email address so that we can become a goof friend and also i will send you my photo for you toknow who i am,nI will be looking forward to hear from you with your nice message when ever you read this message,nYours Friend,nCelina.n(Your know that age colour or distance dose not matter in a good relationship but love matters allots,)nI will be waiting to read your nice message as soon as you get this message thanks,n(clnwilliam@yahoo.com)n

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:25 pm.