Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

KOLIKO PUTA PANTNERI DOZIVE ORGAZAM? I STA JE TO? KOLIKO VI PUTA DOZIVITE ORGAZAM SA PARTNEROM I DALI STE ISKRENI?
pa jedno 400 puta godisnje?

to je kad ti se straznjica podrhtava (imas to lepo objasnjeno u nekom filmu sa Brooke Shields, ona igra maloletnicu, pa je film taman za tebe!)

Ruzan sam ko pas pa nemam partnera! Zato dozivljavam orgazme sam!

Nisam iskren!

8)
KOLIKO PUTA PANTNERI DOZIVE ORGAZAM? I STA JE TO? KOLIKO VI PUTA DOZIVITE ORGAZAM SA PARTNEROM I DALI STE ISKRENI?

PAnTERI tesko dozivljavaju orgazam, a ja sam iskren TongueTongueTongue
vec postoji neka ovakva tema!!!!
i to ni manje ni vise nego na ovom te istom forumu. Al nekima nikad dosta ORGAZMA lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
vec postoji neka ovakva tema!!!!
i to ni manje ni vise nego na ovom te istom forumu. Al nekima nikad dosta ORGAZMA lollollollollol

Pa copy/paste radi!

Nego nisi odgovorila na pitanje!
Ikrena si?
jbg-a pokvario mi se taj copy/paste lollollol

A ja sam uvek iskrena wink
nego koje je ono bilo pitanje??? rolloopsoopsoopsoops
Da li kontrolises svoj orgazam i uspevas li doziveti u istom trenutku sa partnerom?
wink
AAAAAAAA TO LI JE PITANJE???
Pa kad se vec tako proformulise i deluje razumljivije.
A evo i odgovora!
Ako mi se omakne lol taj famozni orgazam pre partnera ( sto je jako retko) nije nikakv problem odglumiti sledeci da deluje sinhronizovano lollollollollolloltwisted
divan odgovor, svaka cast na iskrenosti!
:D
Prosečna žena po prirodi stvari može da svrši više puta, tvrde seksolozi. To znači da vam je kada jednom uspete da stignete do vrha, sledeći apsolutno dostižan. Ženama nije potrebna pauza, što znači da smo duže u stanju da ostanemo uzbuđene i bez mnogo truda doživimo i drugi i treći orgazam. Naravno, ponekad vam već taj jedan zemljotres pruži stoprocentno zadovoljstvo i nekima će to onda biti dovoljno za to veče. To je u redu. Na kraju krajeva, upravo mogućnost izbora je ključ za fantastičan seksualni život. Međutim, u onim trenucima kad vam dobrog nikad dosta, bez ustrucavanja nastavite ...trosite se uzajamno
do iznemoglosti lollol tj. dok je muskarac izdrzljiv.... zena je tu
uvek u prednosti, vodi 4 naspam 1..... lollol

Bolje da si postavio pitanje da li ste frigidni... lol Dobio bi vise iskrenijih odgovora. Orgazam kod zena je relativna stvar i mnogo zavisi od partnera. Sta reci, a ne slagati i kako se postaviti a ne isfolirati... :D
KOLIKO PUTA PANTNERI DOZIVE ORGAZAM? I STA JE TO?

Znaćeš i ti jednog dana Dale, kad budeš imao partnera (ako već partnerke neće)...
lollollol
KOLIKO PUTA PANTNERI DOZIVE ORGAZAM? I STA JE TO?

Znaćeš i ti jednog dana Dale, kad budeš imao partnera (ako već partnerke neće)...
lollollol

JA PEDERECINO NISAM DEREPE MOZDA SI TI I TVOJ TATA!!!!! lollollollollollolloltwistedtwistedtwistedtwisted
nesto mi govori da ovaj ne postoji nego da neko njaka............ ako stvarno ima vakih i meni je lakse........... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.