Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Interesuje me da li svi radite u zivotu ono sto ste zeleli ili je ostalo na nekim snovima, a zivot vas odvukao dalje...
Sve si rekla tj. ovo je vise konastatacija nego pitanje.
Retki su oni koji u zivotu rade ono sto su zeleli i zadovoljni time sto rade. Svi smo mi mastali i jos uvek mastamo jer na kraju ('' Covek bez maste je samo pola coveka')' da radimo nesto sto nas ispunjuje, ponekad to i dozivimo al se nekim sledom okolnosti ne nadjemo u tome jer to bas i nije po nasim merilima.
Al itekako je pozitivna osobina mogucnost prilagodjavanja svemu a u pozadini mastati da cemo tim sporednim puticima doci do onog pravog
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja sve zelim i sve radim, da radim ono sto volim ali jedan zivot nije dovoljan da uradim sve ono sto bi voleo!
Malo je onih koji uspevaju da ostvare svoju zelju i rade ono sto vole (kad je profesija u pitanju). Zato nam ostaje mogucnost da volimo ono sto radimo.

Mnogo je lakse voleti posao u kojem smo uspesni. Ako nismo (dovoljno) uspesni, ako nam posao "ne ide" ili od nas iziskuje previse truda a zauzvrat malo pruza, tesko ga je voleti. Na zalost, nije uvek lako promeniti posao koji ne volimo nekim koji bi nam isao bolje.

Zeleo sam da budem pilot, ali nisam "prosao" na medicinskim testovima. Nije mi zao, pokusao sam......

Sticajem okolnosti sam se upisao u grdjevinsku skolu, a kasnije mi se ta struka dopala. Zeleo sam da gradim ili projektujem mostove ali, opet sticajem okolnosti, bavim se putevima. Kazu da to prilicno dobro radim. Volim svoj posao. Smile
Vas troje sto ste odgovorili, svi ste dobro rekli. Svidjaju mi se odgovori
i slazem se u potpunosti sa vama. Tako da za sada nemam shta dodati.
....uvek sam zeleo da budem direktor.....hehehe...salim se... lol
Interesuje me da li svi radite u zivotu ono sto ste zeleli ili je ostalo na nekim snovima, a zivot vas odvukao dalje...

Jel i kod tebe ostalo na snovima? Znas ono... mnogo htela... mnogo zapocela... jedino nikoga od nas jos nije >cas umrli< - omeo. Jesi li se umorila od svega, a pre svega od toga sto moras mnogo stvari da pamtis?
....uvek sam zeleo da budem direktor.....hehehe...salim se... lol

Poletan, spreman, decak osnovac;
ne pije vino, ne voli novac;
secerne stvari njegov su sektor,
zato bi rado biod direktor.
Negde u selu ili u gradu,
u fabrici za cokoladu.
Jedina mana,
priznajem gresan,
vrlo sam jesan.

Branko Copic
Voleo bih da sam pisac.
Neostvarena mi je životna želja da napišem roman.
Vremenom sam zavoleo posao koji radim i ne žalim se.
Istina je da radeći to što radim mnogo bolje zaradjujem nego što bih zaradjivao kao pisac, verovatno.

A opet da sam kojim slučajem pisac, sasvim verovatno da bih iz pozicije pisca želeo da sam nešto drugo..., i tako je to u životu. 8)

Zeleo sam biti lekar, oficir u mornarici, a sada sam samo student...mozda i nesto budem ali nisam na putu da budem nesto takvo... lollollol

sretni su oni koji rade posao koji vole
pametni oni koji zavole posao kojim se bave
treci nisu vredni komentara
ja licno, spadam u pametne. a snove i bolje sto nisam ostvario. jer i nisu bili neki. ideje u -
U jednom trenutku sam shvatio da me zivot vuce na neku stranu koja bas i nema veze sa onim sto zaista zelim, iako sam tu bio uspesan. Skupljao sam hrabrost dva, tri meseca i dao otkaz u stranoj firmi, trecoj u svetu u bransi, gde sam za godinu dana dosao do mesta sefa nabavke. shock Nije bila laka odluka, ali se nisam ni u jednom trenutku pokajao. Sada radim ono sto volim, dizajniram namestaj uglavnom, mada se nadju tu i neke druge stvari poput kamina, letnjikovaca itd. I jos sam uspesniji. wink
Daleko od toga da je tu kraj, zelim da se oprobam u jos nekim umetnostima, ali za sve ima vremena. wink
Poenta je da ako sledis svoje snove i verujes u njih - ne mozes pogresiti. No fear!
Eh, da, zeleo sam da budem i carobnjak. I to sam naucio ali ne koristim. twisted
Sreca, pa se ne bavim onim o chemu sam mashtala da cu se baviti kada sam imala 6-7 god. A htela sam da budem terorista. 8)
zelio sam da budem astronom...
ali nisam... cry
doduse, i sad me zanimaju astronomija i astrofizika...
Kao srednjoskolka imala sam veliku zelju da radim sa bebama u jaslicama. Bebe su mi jako slaba strana i obozavam ih u svakom pogledu. Nikada nisam to ostvarila, jer po nagovoru drugih upisala sam sasvim nesto drugo. Ne mozemo od zivota ocekivati da tece isplaniranim tokom, jer obicno je to uvek nesto suprotno. Neka ide zivot onako kako mora, jer samo tako necemo izazvati nezeljeno razocarenje...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.