Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vec nekoliko vreme mislim da sam se zaljubio u zeni mog druga pa ne znam sta uraditi.Ja ipak mislim da je najbolje prekidati i svaku vezu sa mojim drugom
Vec nekoliko vreme mislim da sam se zaljubio u zeni mog druga pa ne znam sta uraditi.Ja ipak mislim da je najbolje prekidati i svaku vezu sa mojim drugom

hahahahahahahahahaha....ma da od*ebi budalu mislim sta on ima da je njen muz, ne treba ti kao prepreka.
Dakle mislim isto kao ti, nemoj slucajno nju da stavljas u drugi plan, zena nema mnogo a drugova ihahaaaaj
Bravo majstore.
Samo jedno podpitanje..... Koliko ste dugo prijatelji i kakvi?
mada je sporedno da ste ko nokat i prst PREKIDAJ S NJIM lollollollollollollollollollollollollollollollollol

omg. znaci pazi kad ne mogu da verujem
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ma nisi se zaljubio. Ne ide to tako... wink Samo je zelis zato sto ne mozes da je imas.
samo da dodam dok moj post nije pao u zaborav, dakleM mali osvrt na moju predhodnu poruku!

BILA SAM IRONICNAAAAAAA!
Pitanje je toliko apsurdno i glupo da se ne vredi raspravljati, al covek ima muku i to veliku.... lollollol
Nenkica po tebi sto treba uraditi

20 sklekova, 10 ochenasha, i naravno litar shtocka.
I da vidis kako zaborav dodje winkwinkwink 8) 8) 8)
Pamet u glavu sinko :!:
samo da dodam dok moj post nije pao u zaborav, dakleM mali osvrt na moju predhodnu poruku!

BILA SAM IRONICNAAAAAAA!
Pitanje je toliko apsurdno i glupo da se ne vredi raspravljati, al covek ima muku i to veliku.... lollollol
E ne drug nije bas tako,imati je mogu ali u pitanje je nesto drugo
ZVANICNO odustajem od ove teme :? shockroll
sad smo izgubljeni u prevodu
Ma cekaj, postaje zanimljivo!
E ako nije tako onda njega otkaci i budi sa njom. Mislim, ako bi ga prevarila sa tobom, onda i nije prava za njega, tvog druga. Ali pazi, ako ostavi njega zbog tebe, otkud znas da nece i tebe zbog nekog treceg? A i sta ce ti takav drug koji ima zenu koja hoce sa strane? A sta ces ti njemu kada nisi pravi drug? Ali zapamti, ljubav ne gleda na sat! wink

20 sklekova, 10 ochenasha, i naravno litar shtocka.
I da vidis kako zaborav dodje winkwinkwink 8) 8) 8)
Pamet u glavu sinko :!:

Steta Stocka, bolje 1 drvena oklagija... lollollol

ja bih ga zamolio za jednu TROJKU...
kazi mu da je to IN, jako moderno na zapadu i jedan od uslova za evropske integracije... 8)
al covek ima muku i to veliku.... lollollol

Samo da znas, kad covek nema s kim, svakakve misli ga popadaju...

Teska je to kriza...
lol
Situacija je krajnje delikatna.
Ako mu ebeš ženu drug će te možda i ubije.
Ja ti savetujem da sačuvaš druga.
moj savet ti je da probas da se jogiras na deset minuta.....i u tih deset minuta postavis sebi pitanje ko mi je vazniji, drug ili drugova zena?
1.moguc odgovor "vazniji mi je drug" ne bas idealna varijanta u tom slucaju izvrsis na sebe psihofizicku trodnevnu toruru u smislu da tvoja osecanja nisu normalna da tvoje ponasanje nije normalno itd i to ce prestati.

2. moguc odgovor "vaznija mi je drugova zena" idealna varijanta, ti vise nemas druga ali imas zenu, to ti je kao nemas prijatelja ali imas vecnog saputnika u tvom zivotu koji ce ako treba kad budes imao 80 god. i kad ti fizioloski trakt otkaze menjati pelene kad god ih useres.

3 moguc odgovor "podjednako su mi vazni i jedno i drugo" e to je najidealnija varijanta imas i prijatelja i ljubavnicu a mozes da nastavis da trazis i zenu zbog opcije 2

nema na cemu :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:16 am.