Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vec nekoliko vremena kruzim po raznim chatovima pa mislim da veci broj zene ne znaju sta hoce,zasto su tu....Ja mislim da su uglavnom zene zlostavlene ili malo cenjene u drustvo ili kuci pa im je lakse sakriti se iza jednog nika pa biti ono sto se zeli
Znaju one, samo su zatvorene kao skoljke...
Trebas ih znati otvoriti... Onu koju otvoris, bit ce ti vecno zahvalna...
Mož' biti da ima i takvih slučajeva.

Moram da primetim . . . tek u inat diktaturi ravnopravnosti da apostrofirajući žene, proizlazi da muškarci znaju šta hoće i zbog čega su tu.
Cenjeni u društvu i kući i verovatno sav svoj sjaj izbacuju pod nikom kakav samo pravilnik sajta može poželeti.

Podrazumava se, naravno, da pod kapom nebeskom ne postoji lepše i poželjnije mesto da se pohvale . . . od raznih chatova. rollWink
Vec nekoliko vremena kruzim po raznim chatovima pa mislim da veci broj zene ne znaju sta hoce,zasto su tu....Ja mislim da su uglavnom zene zlostavlene ili malo cenjene u drustvo ili kuci pa im je lakse sakriti se iza jednog nika pa biti ono sto se zeli

Ej zivote!!!! Ej sudbino!!!!! ej tesko meni sa mnom!!!
kako sam ja ljudi zlostavljana! kako me covek provali, da nije on neki psihoanaliticar? zlostavlena sam i u kucu i u drustvo a i u prirodi i u ostalim naukama....... lelelelelelelelelel.... i gde cu sad moja ruzo? kad sam i ovde raskrinkana! UnhappyUnhappycrycrycrycry
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ma nisi.

Nećemo nikom' da reknemo. lol

Snacker: Ma neka si, prija to.

p.s. Ja sam morao malo da se uspijam. lol

Ej zivote!!!! Ej sudbino!!!!! ej tesko meni sa mnom!!!
kako sam ja ljudi zlostavljana! kako me covek provali, da nije on neki psihoanaliticar? zlostavlena sam i u kucu i u drustvo a i u prirodi i u ostalim naukama....... lelelelelelelelelel.... i gde cu sad moja ruzo? kad sam i ovde raskrinkana! UnhappyUnhappycrycrycrycry

Ubij se! To je jedino resenje! cry

Ubij se! To je jedino resenje! cry

A ne!...u tom slucaju necu da ostanem dosledna profilu, jadne, mizerne, ozlojadjene, frustrirane itd... takve se ne ubijaju, nego kao sto rece covek koji kruzi '' kruzni covek'' Smile kriju se i ne znaju sta hoce Smile a veliki je interneK twistedtwistedtwistedtwistedtwisted

al fala tebi sinko na savetu lollollollollol

shockroll
Sta li je onda sa muskom populacijom? Bas me zanima tvoja analiza, dr. Roko12 hopsasa... Wink
Zlico draga moja, muska populacija je tu naravno da kruzi ne zato sto trazi plen u takvim zenama vec eto cisto svoje statistike radi.... kapiras Wink
mora mu se priznati da pored toga sto je il ganci, il stranac, il nema pojima sta misli a jos to i nabode nekako na tastaturi, on jedan jako...... hmmmmm.... fakat ne znam sta reci a ne uvrediti ''to'' sto mi pada na pamet :? :? :? :? :?

shockroll
Sta li je onda sa muskom populacijom? Bas me zanima tvoja analiza, dr. Roko12 hopsasa... Wink
Ako budes se vratila nazad pa procitas jos jednom nisam se obratio na sve zene(na kraju kraja svaki je ovde vaksinovan pa moze odluciti o sebi)Sto se tice muskom populacijom ja mislim da bar u chatovima je iskrenia U zivotu svako se ponasa i misli u bazi onog sto je prezivio Ja se izvinjavam
Kad covek razmisli, ima takvih i zena i muskaraca, samo sto se ne moze generalizovati. Sto bi rekli, ima nas raznih lollol
Ma, ko bi o tome diskutovao. Ima "pacijenata" koliko hoces, ali ima i OK ljudi. Sad, neko bi mogao da napise i doktorski rad o tome. Ovo je ipak novi vid komunikacije koji je svetski prihvacen. Znaci da je i intrigantno.

Ne posecujem takva mesta, a i nemam vremena za brbljanje u prazno...iskreno receno. Svaka cast onima kojima to predstavlja popunjavanje slobodnog vremena, nisam taj tip. Vise volim vrabca u ruci... wink

Ne posecujem takva mesta, a i nemam vremena za brbljanje u prazno...iskreno receno. Svaka cast onima kojima to predstavlja popunjavanje slobodnog vremena, nisam taj tip. Vise volim vrabca u ruci... wink
Haahhha a mi u chatt goluba......blago tebi
...verovatno znas sta golubovi najbolje rade... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:37 pm.