Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zahvaljujući razumnom stavu administratora dozvoljeno mi je da ponovo postavim meni tako dragu temu koju su moderatori bezobzirno i nepotrebno obrisali pod izgovorom da ja tu "indirektno" nekog vređam. Dakle, ovdI možete da pišete sve lepo, kao i sve ružno što vam padne na pamet o Beli...
... Bartoku, čuvenom mađarskom kompozitoru...
lollollol
Volite li Bramsa? lol Mnogo je kompozitora cije ime pcinje na "B"

Mozda je Brams bio bolji od Bartoka wink
Ja sam iz nepotvrđenih izvora saznao da je devojačko prezime devojke Bele Bartoka bilo Lubarda što govori da je poreklom negde sa zapada. Najverovatnije iz zapadne Bosne. Ako neko ima više informacija neka mi javi...
lollollol
hahahahahahaha...joj legendo moja...
nasmijao si me do suza...
ps. jer treba ta potraga po zapadnoj Bosni TongueWink
Ako neko ima više informacija neka mi javi...
lollollol

Bela B. mi je bio prvi komšija.... lol
Ja sam iz nepotvrđenih izvora saznao da je devojačko prezime devojke Bele Bartoka bilo Lubarda što govori da je poreklom negde sa zapada. Najverovatnije iz zapadne Bosne. Ako neko ima više informacija neka mi javi...
lollollol

dokaz da su muskarci caknuti wink
Sto se palis bez potreBU........ lolwink
Oće da nas ubedi da sluša i klasičnu muziku a ne samo turbo folk...
lollollol
Hehe....blesav bio , blesav ostao wink
Ali nikada ne gubi kompas....... idea
Što nije slučaj sa Bartokom. Za njega su tvrdili da je uprkos popularnosti bio malouman...
lollollol
Ovo je podforum, muzika, film, itd. Ja u svakoj od tih umetnosti imam omiljenog i omraženog lika. Šta da radim kad više volim da pišem o omraženim.
Nameravam da uskoro otvorim temu o Beli Lugošiju, zvezdi nemih filmova, opštepoznatoj karikaturi i smešnom liku...
lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.