Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DOKLE TRAJE SEXSUALNA MOC MUSKARACA? A DOKLE ZENA?DALI SU MUSKARCI VECI HVALISAVCI OD ZENA?A KAD IZGUBE SEXSUALNU MOC DALI SE PLASE? STA ZENE TADA RADE? lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol
Braate, nemo' to da mi radis tako rano..... lol
dale, ne možeš tako da otvaraš temu i u istu strpaš 5 pitanja................................ jedna tema - jedno pitanje.................... prema tome, čekam da otvoriš još 4, pa ću ti detaljno odgovorim...........................Smile))
Dale, ti si car.....

STA ZENE TADA RADE?

mogu samo da pretpostavim....hahahahahaha
Uz pravu zenu seksualna moc muskarca traje i traje....

A pravi muskarac ce uvek izludeti pravu zenu!
DOKLE TRAJE SEXSUALNA MOC MUSKARACA? A DOKLE ZENA?DALI SU MUSKARCI VECI HVALISAVCI OD ZENA?A KAD IZGUBE SEXSUALNU MOC DALI SE PLASE? STA ZENE TADA RADE? lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol
Zavisi od tipa ili tipe neko u 30 neko u 70
Poznato je da postoji vise faktora, mislim da je presudan
temperament iz koga proizilazi sve.
Zavisi od tipa ili tipe neko u 30 neko u 70

ti da ćutiš......................Smile))

nije dale pito, do koliko godina se muškima diza na žene njihovih drugova....................................Smile))
Kod oba posla do poslednjeg daha. Istina da nije kao pre, ali želja postoji. Naučno dokazano.
Uz pravu zenu seksualna moc muskarca traje i traje....

Kakva je po tebi prava žena?

A pravi muskarac ce uvek izludeti pravu zenu!

Pravi muuškarac će izludeti i ženu koja nije prava, iako ne znam šta time podrazumevaš.

Isto tako, prava žena će izludeti i onog koji nije pravi, a meni je jasno koji to nije pravi, naravno iz mog ugla.

Konačno: svaka žena, ako je imalo mudra, o lukavosti neću da govorim, izludeće skoro svakog muškarca.
Kod oba posla do poslednjeg daha. Istina da nije kao pre, ali želja postoji. Naučno dokazano.

Tankosava, fala ti što mi otvori oči....................... nEsam ni prEmetila da je ovo, ustvarni, poslovna ponuda............................Smile))

Tankosava, fala ti što mi otvori oči....................... nEsam ni prEmetila da je ovo, ustvarni, poslovna ponuda............................Smile))

Moje izvinjenje, učinih lapsus manus (greška u kuckanju), ali vidim da si shvatila o čemu govorim.
Dale ........vidim da ti je pravokuckanje otislo korak dalje.............ali to sto si ti Dale ne znaci da se i DA LI pise zajedno........mrzim ispravljati ali mi se cini da se trudis........
Tankosava, ne znam da li si prava ili ne, iz mog ugla, ali mene si vec izludela, iz mog ugla. wink 8) lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:13 am.