Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko verujete ljudima? I da li isto toliko verujete ljudima koji se pojavljuju na ovom sajtu? Ili je ovo ovde specifična pozornica sa svim mogućim elementima glume, mašte i svega ostalog što predstavlja fantaziju ili čak iluziju?
U privatnom zivotu, verujem ljudima. NET je ipak specifican vid druzenja i normalno je da ne verujes svima. Ponekad postoji sumnja, neverica, mnogo toga sto ne dozvoljava blizu komunikaciju.

Verovatno da ima i onih koji glume, mastaju, fantaziraju i zive u iluziji. O tome se vec vise puta govorila, da je svet interneta idealan za takve tipove. Prema tome, ima ih, ali ima i onih koji su identicni kao i van ovih stranica. U to sam se i uverili, upoznavsi neke ljude bas sa ovog sajta, tj. foruma.
Smatram sebe vrlo jakim, zato mogu sebi priustiti da budem uvek iskren do dubine koju dozvoljava odredjena vrsta poznanstva.
Iskrenost podrazumeva i pretpostavku da je druga strana takodje iskrena dok se ne dokaze suprotno. Znaci verujem ljudima a verujem ljudima i na sajtu. Od toga sam imao uglavnom dobitak od zivota, gubici su minimalni.

Posle toliko vremena provedenog na netu, folirante provaljujem prilicno brzo.
Najveci problem nije u tome sto su ljudi (pa i na sajtu) neiskreni. Oni su cesto iskreni ali su labilni, ne znaju sta zele i tesko im je da odrede koliko ce biti sebicni u nekoj (pa makar i prijateljskoj) vezi i koliko ce davati od sebe.

Takva povredjivanja se nazalost ne mogu izbeci jer da bi se izbegle, morali bi da budemo oprezni, znaci nepoverljivi, a kada postoji nepoverenje, svaka veza gubi smisao...
Znaci, hrabro napred u nove povrede! :D :D :D :D
Kao i u životu: Verujem ljudima do Neba i nazad, a ne verujem im ništa. Vreme je neki najlepši pokazatelj ko je vredan pažnje. Iskristališe i iznenadi. Nisam od onih koji se kroz život oduševljavaju ljudima fanatično na prvu loptu pa onda teatralno razočaravaju.
Kao što poštujem odluku svakog da želi prijateljstvo samnom, tako poštujem odluke ljudi da ne žele da me zaista upoznaju. Ne volim nametanja. Ipak svako od nas previše vredi da bi se trošio i poturao onom ko ga u životu neće, ili da se troši na neke osobe zbog kurtoazije.
Imam sada već svoj mali začarani krug ljudi koji mi osmeh izmame zato što postoje, i nemam nameru dopustiti da nam vreme i obaveze taj odnos pokvare.

Zivi i ponašaj se onako kako bi voleo da se drugi ponašaju prema tebi.

:D

(ovo beše moja Oda ljudima upoznatim na netu koje sad već u glavi svrstavam u prijatelje)
U suštini verujem ljudima, bezbroj puta je to moje poverenje bivalo zloupotrebljeno...ali boze moj to samo govori o drugima a ne o meni winkwink

Ja cu i dalje biti čovek, i druge gledati kao takve...a svi koji imaju neke krajnje namere, postaju jako tužni jer na kraju shvate da ni sebi ne veruju winkwink

I žalosno ali već sam rekla na temi odgovori na pitanje i postavi novo, da verovatno svi polaze od sebe, pa ako su oni nepoverljivi, nemaju poverenja...sve sto bi oni ucinili, veruju da i drugi njima cine...a to je tako jadno, jer sami sebe povredjuju, i na kraju uzrokuju da ih drugi povrede...mislim ko razume shvatice....ja znam sta sam htela da kazem i pre kafe... winklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Uglavnom NE-verujem ljudima, Ja ne mogu da garantujem za sebe
sta cu uraditi u narednih 5 - 10 minuta a tek neko ko je totalno razlicit od mene. Ima neka granica , ali sam uvek na oprezu.
Znaci da svedem : Smeskam se i pravim se da verujem a pola od toga bacam u vodu. 8)
Naravno mrzim LAZ i takve ljude prezirem .
Koliko verujete ljudima?

onoliko koliko zasluže da Jim verujem............................Smile))
Koliko verujete ljudima? I da li isto toliko verujete ljudima koji se pojavljuju na ovom sajtu? Ili je ovo ovde specifična pozornica sa svim mogućim elementima glume, mašte i svega ostalog što predstavlja fantaziju ili čak iluziju?

lol Za 90% ljudi na ovom sajtu, ovo i jeste pozornica gde oni imaju ulogu svog zivota tj onakvog kakvim bi zeleli da on bude. Oprezna sam u kontaktu s ljudima, u pocetku sve primam sa rezervom a tek kasnije kada se potvrdi da je osoba vredna moje paznje i onog najvrednijeg sto covek drugom coveku moze da da, poverenja, pustam da udje u krug mojih Prijatelja.Dakle i verujem i ne verujem ljudima, ali se uvek lepo i iskreno smeskam Tongue
Koliko verujete ljudima?

Dovoljno Wink
Koliko verujete ljudima?

Dobrovoljno Wink

Pa nismo ni mislili da te netko tjera na to...... lollollol
ma pusti e, ona svaku temu sFaĆa preozbiljno.........................Smile))
ma vidjela od vas dvoje, a posto vama vjerujem DOVOLJNO mora onda tako biti Tongue
prvo veliki pozdrav " Onoj koja nagoveštava oluju",a

drugo: iskreno čestitam na izboru "post" teme, jer ovo je izuzetna prilika da naši dragi "virtualni sapatnici" otvore dušu i napišu poemu dužu.... arrow

Dolaskom na ovaj planet primetio sam da bića koja imaju ljudski oblik podeljena su u dve osnovne grupe:
1.složena: ona koja imaju lik čoveka, a duše raznolike ( ljudska, životimjska ili kombinovana)
2.prosta: ona koja nose maske onih zveri od kojih su i postala, a imitiraju ponašanja gospodara svojih :? .... :?

Prolaskom s onu stranu ogledala i dolaskom na ovaj forum naidjoh još na jednu grupaciju:
* (za sada)
- "prosto-proširena": Ona bića sa .
divnim, promenljivim maskama koje kriju trenutne misli i raspoloženja, ili davno odsanjane sne i
postojanim "virtualnim" imenima koja pokazuju misli i ranjivost duha...

I shvatih, ovaj forUM je kao ona pustinja u Aziji "udješ-neizadješ"
al zna se za koju vrstu ljudskih bića......

Dakle ovde opstaju srodne duše, koje se najčešće razvrstavaju po temama...
Ovde nije veština i vrlina u pisanju, nego i čitanju.... idea

"Сваки писац кадкад сања о свом читаоцу- какав је он и како треба да чита да би тачно, и потпуно схватио написано....
Јер, савремен читалац обећава писцу жељену срећу духовног сусрета".......
У извесном смислусви смо ми "читаоци":
поглед прелеће по словима, слова се слажу у речи, иза речи се крију одређено значење и веза, захваљујући чему речи постају реченице и...
Ти већ замишљаш нештосвакодневнично, исхитрено, пролазно, за кратку употребу, не увек из прве схватљиво, нешто лако нестајуће у бездану прошлости.
Јадни су такви "читаоци" !
Јадно је такво читање! То је механизам без духа. Бујица празнословља.
Култура површности.
Не, оно што одиста можете назвати "читањем" - нешто је сасвим друго,.... wink ( za one koji su stigli dovde) shock (ima li taki)... :D

Dakle rasčistili smo nije lako pisac biti, a čitalac - "muke Isusove".

Pa poštovana dobrodošla u kolo, gde je neophodno "kolovodje" menjat svaki čas, jer muzičari su pakleni.... twisted
Ulaz je besplatan (free), al treba će ti dobar fee (honorar) da izidješ. ako uopšte poželiš.....
PS:
pitam se pitam nije li ovo trebalo u nekoj drugooj temi, al ja da malčice zarazim novopridošlicu.... wink
Srećno...
Auuuuuuu, Sunce već u zenitu :D
PS 2:
Ovo je BIBLIOTEKA twisted
Mladi princ pita konjusara: "Zar ispod tebe nema ljudi kojima naredjujes?" Konjusar: "Ne, ali ima mnogo njih iznad koje slusam. A ti, ako ne naucis da slusas, nikada neces biti ni konjusar." rollrollroll
Verujem... Po cenu zakucavanja... shock
Drugacije ne umem/zzelim zziveti zzivot... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:34 pm.