Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kolike su vase granice izdrzljivosti?
Da li mislite da sve ono kroz sta ste prosli ili
prolazite je neko iskusenje iz kog treba izvuci pouku?
Da li vam se nekada desilo da nesto sto ste mislili
da cete lako resiti najednom postaje komplikovano?

I DA LI JE ISTINA DA ONO STO VAS NE UBIJE SAMO VAS OJACA?
Istina je, Anka.

Ne znam šta te je navelo na postavljanje ove teme.
Recimo da me interesuju vasa misljenja? Da li vam se nekad desilo da padnete - ustanete obrisete kolena i nastavite dalje ili se predate i ostanete da lezite ?

Sta me navelo ? Niz situacija u zivotu roll
Kolike su vase granice izdrzljivosti?
Da li mislite da sve ono kroz sta ste prosli ili
prolazite je neko iskusenje iz kog treba izvuci pouku?
Da li vam se nekada desilo da nesto sto ste mislili
da cete lako resiti najednom postaje komplikovano?

Za sveobuhvatan sud o ovom pitanju trebalo bi cuti i misljenje onih ubijenih........ lollol
Na zalost BR sve vise je takvih koji ne mogu da
se nose sa svojim problemima i najlaksi izlaz je ubistvo. Koliko sam primetila sve ih je vise , naravno iz razlicitih razloga . :?
Padnem, podginem se, ocistim kolena i krenem dalje iz jednog prostog razloga. Znam, da koliko god mi se u jednom losem trenutku cini, da sam duboko pala, covek moze pasti jos dublje. Jako brzo shvatim, da nista nije tako strasno, koliko mi mozda u tom trenutku izgleda. Ima i mnogo vecih problema i mnogo gorih situacija, kroz koje ljudi prolaze.
Sve dok sam ja zdrava i prava, ceo svet mi je na dlanu i nema te sile, koja me moze toliko slomiti, da ne ustanem. Smile
Niko nam na rodjenju nije obecao da ce nam zivot biti lak, niti da ce pravda uvek da bude na nasoj strani.........

odavno ovo nisam napisao:

C' est la vie.
Cast mi je BR da je to bas na mojoj temi ispisano :D
Padnem, podginem se, ocistim kolena i krenem dalje iz jednog prostog razloga. Znam, da koliko god mi se u jednom losem trenutku cini, da sam duboko pala, covek moze pasti jos dublje. Jako brzo shvatim, da nista nije tako strasno, koliko mi mozda u tom trenutku izgleda. Ima i mnogo vecih problema i mnogo gorih situacija, kroz koje ljudi prolaze.
Sve dok sam ja zdrava i prava, ceo svet mi je na dlanu i nema te sile, koja me moze toliko slomiti, da ne ustanem. Smile

Toliko se jasno i koncizno izražavaš na svom maternjem jeziku da ponekad posumnjam u to da si stalno nastanjena u Sloveniji.
Svaka čast na elokventnosti i pravopisu.
Redak je slučaj da čoek (a kamoli ženska) toliko dugo živi u inozemstvu a da se tako dobro izražava na svom maternjem jeziku.
i u najgorim situacijama kazem "Bog zna zasto je to dobro".... naravno da ne krenem dalje, posle pada...sigurno se danas ne bih kuckala sa vama Wink
Kada mi zivot lupi samar, samo se nasmesim. wink

ZOOCO da li je bas tako ? Nikada te ne dirne po zivcima? Mislim da ne postoji ravnodusan covek, bar Ja mislim. wink
Slozila bih sa sa Zlockicom. Smile Samo treba stresti prasinu sa sebi, podici se, osmeh na lice i krenuti dalje. I zivot ide talje, tako da moramo i mi.

Da li nas neke situacije ojacaju. Pa, ne bih rekla. To je po meni nesto sto nam je vec poznato i ako nas ponovo snadje lakse cemo savladati situaciju. Kako moze nesto da nas ojaca sto nas je slomilo? Tesko. Moze samo razum da nam da snage da nastavimo dalje. Mozda ce nas vec u sledecem periodu cekati nesto sto ce biti bolje od prethodnog. To ne znaci da smo ojacali, ali je dovoljno da smo uspeli da se izborimo.

Ziva istina, al u momentu kada si u teskoj situaciji to zvuci kao neka suplja fraza, od strane nekog ko hoce da te podigne iz down-a al glavu gore sve ce se zvati juce, i ta ce situacija biti tek nemili dogadjaj o kome ces pricati, al ces biti jaca da ga ne dozivis drugi put.
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

ZOOCO da li je bas tako ? Nikada te ne dirne po zivcima? Mislim da ne postoji ravnodusan covek, bar Ja mislim. wink

Naravno da ume da dirne, ali ipak covek ogugla vremenom. Licno sam bio u prilicno teskim situacijama, svakom je svoja muka najveca ali realno mislim da 99% covecanstva nije dozivelo to sto sam ja. I posle svega, nekako se prekalis, jednostavno ni ne gledam na neke probleme kao na pad, samo uradim sta mogu da izvucem fleke i idem dalje.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:32 pm.