Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

najzanimljivije mesto gde ste vodili ljubav(za najbolji odgovor nagrada)
Ja sam svoju nagradu odavno dobio! Smile U pitanju je kabinet jedne fakultetske asistentkinje oko 14h...
Valjda si posle polozio i ispit...mislim ako je rastrubila profesorkama po faxu da si bio dobar...mora da si fax zavrsio ubrzanim tempomSmile
pusila sam tipu u narodnom pozorištu za vreme kir janje
zimovanje kod mene u kuci na kopaoniku....olja kir janja je presudna....
Bogami Olja nema nista zajednicko sa kir Janjom... Ona ne samo da nije shkrta, vec je veoma darezljiva ... bar tako izgleda... OLJA !!! MAJSTORE!!! MI TE VOLIMO MI TE VOLIMO!...
Inace moje najludje mesto gde sam "vodio ljubav" je autobus, na apsolventskoj ekskurziji, negde u Madjarskoj, noc.... a ona posle duuuuuuugeeeee predigre..... jednostavno sela na mene i.... to ti je to....
JOJ , ja u aprilu na apsolventsku, moracu da ponesem pojas nevinosti i tamne naocare.........Smile))))))))
U mom kraju, ispod prizemnog balkona. Riba je stala na ivicu balkona na koju sam bio naslonjen guzom a rukama se uhvatila za ogradu. Sasvim otvoren prostor, ali malo uvucen od ulice i mracan. Nadam se da nas je neko gledao jer mislim da je sa strane izgledalo bas popaljivo.
more, sunce, sitni pesak ,nas dvoje u masi ali kao da smo sami,vodili smo ljubav dok su nas onako krisom gledali preko ramena...ne marim za okolinu kad mi je dobro Happy)
e,ima tu i istine,ali meni je ipak najlepse bilo u avionu,sa najlepsom plavusom vozdovca...
exxx,ko...zna...zna !!!
pozzzzzz()
Ne podnosim da me neko u takvim situacijama gleda,
niti da partnerka tako nesto zazeli.
To je bilo u jednom kaficu punom ljudi, u sred bela dana,
ali odradjeno tako da niko ne primeti(pusenje).
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:25 am.