Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ove večeri, u salonu prepunom topline, mirišu sveće dok plamičci igraju svoj ples po zidovima. Osećam buke belog shardonea nakon probranih plodova mora.

Željna sam plesa. Sa centralnog podijuma čuje se glas: DAME BIRAJU.

Odabrah jednog gospodina koga spazih nakon prvog koraka ulazeći u salon zabave.

- Gospodine N. želim s vama odigrati ovaj ples.

Gospodin N. ćutke ustaje, prihvatam njegov pokret. Podijum za ples je prazan. Sami smo na mekanom tepihu crveno-cinober boje; muzika rasipa svoje raskošne zvuke.

Gospodin N. i ja, nakon prvih akorda, počinjemo naš ples - ples do ljubavi.
Valjamo se u blatu, oko nas zuje motori, u ushima mi zuji "Highway to Hell"... roll
Valjamo se u blatu, oko nas zuje motori, u ushima mi zuji "Highway to Hell"... roll

To može posle. (http://img222.imageshack.us/img222/7485/veceuk3.gif)

I ne kvari mi temu ako nisi romantičan.
RomantichnA. wink

Jako. Ne, taman da budem ženstvena (http://img239.imageshack.us/img239/6964/volimteqz3.gif)
Ma mislila sam Romantichna kao zenski rod, poshto sam ja zena..Ma,nevermind...
Ma mislila sam Romantichna kao zenski rod, poshto sam ja zena..Ma,nevermind...

Izvinjavam se. Nisam po niku mogla znati da li je u pitanju romantik ili romantičaka. (http://img136.imageshack.us/img136/4258/parfemow9ka4.gif)
Tankosava, nije za sve pojam romantike isti, za nekog je to AC-DC, za nekog ples po mekanom tepihu sa odabranim gospodinom, za nekog prijatno vece ispod baldahina, na obali Crvenog mora...
8)
Tankosava, dobro ti nama došla na forum i nemo odma na početku da demorališeš.

Umeju forumaši na početku da budu poprilično hladni i zaebani dok te ne "skeniraju".

Ja bih te rado pozvao na ples ali imam dve leve noge. 8)
Tankosava, dobro ti nama došla na forum i nemo odma na početku da demorališeš.

Umeju forumaši na početku da budu poprilično hladni i zaebani dok te ne "skeniraju".

Ja bih te rado pozvao na ples ali imam dve leve noge. 8)

ne brini Tanaskova nek je ona treca noga ispravna a dame svakako ako biraju one i vode igru Wink

I da se pridruzim pozdravima, dobro dosla i samo opusteno, pojedince ignorisi a ima nas zaista normalnih i raspolozenih za zdrav stav . tj humor. kiss
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Dobro nam dosla, Tankasosa, nadam se da cemo se mnogo druziti!
:D
Kako sam primetio, na ovoj tekmi jos nijedna dama nije smela reci koga ce birati za prvi ples!
Ove večeri, u salonu prepunom topline, mirišu sveće dok plamičci igraju svoj ples po zidovima. Osećam buke belog shardonea nakon probranih plodova mora.

Željna sam plesa. Sa centralnog podijuma čuje se glas: DAME BIRAJU.

Odabrah jednog gospodina koga spazih nakon prvog koraka ulazeći u salon zabave.

- Gospodine N. želim s vama odigrati ovaj ples.

Gospodin N. ćutke ustaje, prihvatam njegov pokret. Podijum za ples je prazan. Sami smo na mekanom tepihu crveno-cinober boje; muzika rasipa svoje raskošne zvuke.

Gospodin N. i ja, nakon prvih akorda, počinjemo naš ples - ples do ljubavi.

Tankosava, nisam bas shvatila temu oops Treba li da pricamo o romantici ili o tome kako su dame ustvari uvek te koje biraju i izaberu? lol
Mozda je prica koju treba da nastavimo? Crveni tepih - ON i JA...? lolwink
Vockice ne analiziraj samo se prepusti romenticnim momentima, pa zaboga dama snaci ces se vec u ovoj temi ne sumnjam Smile
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Kako sam shvatio, treba da birate...
:D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:07 pm.