Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Britanci su vrsili neke eksperimente i utvrdili da se muskarac moze zaljubiti za 8,2 sekunde, prilikom prvog pogleda na potencijalnu partnerku.
Ukoliko je njegov pogled kraci, tipicno 4 sekunde, onda je nezainteresovan. Kada je zainteresovan, on ce je gledati duze od 8 sekunde.

Zene ce potencijalnog partnera gledati i analizirati jednakog trajanja, bez obzira da li ga smatraju privlacnim ili ne.

Vasa iskustva?
Ja se ne zaljubljujem na prvi pogled, nego tek na drugi ili treci. lolTongue
Ja se zaljubljujem u CV, cim ga procitam odma znam jeli to to??!!!... lollollol
Ja se ponekad zaljubim na nevidjeno lollollol
Znala sam ja, Manu, da ti ne vidis dobro... lollollol
Eh, svi su, svisu - ko moj dika nisu....... Smile

Da su Ti isti britanci pogledu izlagali "našu srpsku stvar" i "tvoj avatar", vreme zaljubljivanja nihovih žena merilo Bi se milisekundama....... arrowSmilelol :D
Znala sam ja, Manu, da ti ne vidis dobro... lollollol

Nije to, nego stalno menjas avatar oops

Ulete Wolf, pa sam promenio post i vidi sada lollol
Povlacim rec. lollol
Manu, cas iznad, cas ispod... lollollol

P.S.: ja avatar, a ti polozaj... lollol
Povlacim rec. lollol
Manu, cas iznad, cas ispod... lollollol

Stisne ona sa svih strana... spasa nema... gore visoko, dole tvrdo... lollollol
Bitno je da sam u blizini wink
Gore, dole....
Britanci su vrsili neke eksperimente i utvrdili da se muskarac moze zaljubiti za 8,2 sekunde, prilikom prvog pogleda na potencijalnu partnerku.
Ukoliko je njegov pogled kraci, tipicno 4 sekunde, onda je nezainteresovan. Kada je zainteresovan, on ce je gledati duze od 8 sekunde.

Zene ce potencijalnog partnera gledati i analizirati jednakog trajanja, bez obzira da li ga smatraju privlacnim ili ne.

Vasa iskustva?

A sta se podrazumeva pod tim "zaljubljivanjem" ? Svi mi procenjujemo(analiziramo) osobu koju sretnemo prvi put, da li je nama privlacna, da li je iskrena, da li nam neke njene osobine onako na prvu loptu odgovaraju ili ne, a to da se muskarci zaljube za 8,2 sec je hahahaha cista glupost, pa za tih osam sekundi mogu samo da snime koliko duboKe (dekolte)oci ima, i kakvog je oblika zadnjica, dalje od toga tesko da ce ijedan muskarac otici za to vreme, eventualno ako stigne da pogleda i noge( ukoliko su izlozene), no eksperiment je potpuno simpatican, sta sve ljudi rade kad im je dosadno lol ( i kad nisu na ovako nekom forumu) winklol
Pa, mnogima su dekolte i guza dovoljni za zaljubljivanje roll

Vasa iskustva?

A sta se podrazumeva pod tim "zaljubljivanjem" ? Svi mi procenjujemo(analiziramo) osobu koju sretnemo prvi put, da li je nama privlacna, da li je iskrena, da li nam neke njene osobine onako na prvu loptu odgovaraju ili ne, a to da se muskarci zaljube za 8,2 sec je hahahaha cista glupost, pa za tih osam sekundi mogu samo da snime koliko duboKe (dekolte)oci ima, i kakvog je oblika zadnjica, dalje od toga tesko da ce ijedan muskarac otici za to vreme, eventualno ako stigne da pogleda i noge( ukoliko su izlozene), no eksperiment je potpuno simpatican, sta sve ljudi rade kad im je dosadno lol ( i kad nisu na ovako nekom forumu) winklol

I mislis da muskarac ne moze za 4 sekunde da u sebi odredi DA ili NE?
Pih, koji crni dekolte, mislis onaj di viri ljubaFni tepih? lollol
Ja u drugi ne mogu da gledIm, jer sam zeMsko. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.