Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Primecujem, da ima ovde nekoliko muskaraca koji vole, da ih dozivljavamo kao "opasne" momke.

Pitanje za vas dragi decki, da li mislite da se devojke zaista loze na takav imidz i gde su uzroci takvog ponasanja?
Da li se bez maske osecate kao goli?
Smile

Ako je ova tema vec bila, ja vam se duboko izvinjavam. Tongue
mislis na one opasne po mentalno zdravlje, dobro raspolozenje i prijatno provedeno vreme?

svi se loze na takE opasnosti i toliko se naloze da oma zapale glavom bez obzira arrow
Ovo je pitanje samo za "decke" ili mogu i "devojcice" da napisu koju rec? lolwink
mislis na one opasne po mentalno zdravlje, dobro raspolozenje i prijatno provedeno vreme?

svi se loze na takE opasnosti i toliko se naloze da oma zapale glavom bez obzira arrow

Izgube volju i da progovore, a kamoli i napisu koju... wink
Mogu i devojcice da komentarisu, naravno. wink
Ali me prvenstveno zanima, zasto su muskarci u tripu, da zene volimo "opasan" imidz i grubosti...
Neke se verovatno loze, inace ne bi postojali opasni momci, zar ne?
Tongue

A vidim da iritira... winkwinkwink
Sha ti nije jasno, brate Zlico?!? AAA?

lol
Mogu i devojcice da komentarisu, naravno. wink
Ali me prvenstveno zanima, zasto su muskarci u tripu, da zene volimo "opasan" imidz i grubosti...

E sad grubosti su nesto drugo ali cisto da rezimiramo, flertujete i druzite se sa romanticima a na kraju odete sa barabama koji vas cesto i ocepe...

Zene su zlo! Rece neko...
Svi su oni k'o "pamuk" kad se zaljube. Sve su to spoljni efekti za drustvo i sire lol
Doduse, ima onih grubijana, ali to je patologija licnosti shock E, njih se treba kloniti.
Zoocaa, don't push your luck.... lol

Push the button... lol
Svi su oni k'o "pamuk" kad se zaljube. Sve su to spoljni efekti za drustvo i sire lol
Doduse, ima onih grubijana, ali to je patologija licnosti shock E, njih se treba kloniti.

Znaci postoje lose i pozitivne barabe? Smile
Bre tema je ko' stvorena za nas omladinTse. Eo ja sam opasaN ko' Zlica kad ugledam mirodjije u poslasticharnici Zlata na Slaviji, istopim se ki votjni kup preliven chokoladom....kitnikes da i ne pominjem :D

Znaci postoje lose i pozitivne barabe? Smile

Uvek je bilo finih baraba sa nekim smekom i onih koji su bez slifa iliti olos.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.