Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko ili sta je vasa inspiracija u zivotu? Sta je ono sto vam daje krila i energiju, odakle crpite snagu kada npr. dodje onaj malo manje lep period?
Sta je ono zbog cega kazete: Divno je sto postojim. Smile

Mozda je ova tema vec bila ali sta me briga, niko me ne placa, da kopam po arhivi. Tongue
Moja inspiracija su deca. Volim sto ih imam i sto sam za njih uvek tu. Njihovo prisustvo me cini jacom i bolje volje. Posto su oni vec odrasli i imaju svoj zivot, moje prisustvo im i nije neophodno, ali je ostalo osecanje, kada je mama tu sve nam je lakse. To saznanje me cini srecnom.

Kada mi dodje onaj malo manje lep period, crpim energiju od same sebe. Trudim se da iz "poslednjeg atoma vedrine" izvucem maximum i "razmnozim" ga lol Tada zovem svoju mamu i tatu. Prija mi kad osetim da sam jos uvek necije dete i da me neko bas tako tretira. Zatim, dodjem na forum, gde me cekaju komentari mojim forumskih drugari, koji me ponekad slatko nasmeju. Nalazim se sa svojim prijateljima, ako mogu, i s njima pronalazim lepe trenutke, jer to su ljudi koje volim i koji me cine srecnom.

Ima jos puno stvari iz kojih crpim inspiraciju i energiju, ali i ovo je dovoljno za pocetak. Jedno je sigurno, divno je sto postojim. lolwink
Odlična tema bravo zlobo! wink
Fantastistačan završetak posta voćkice, upravo bih s tim ja počela, dakle DIVNO JE ŠTO POSTOJIM! winklol

Imam prilično energije, druge inspirišem, a moj life-motiv, su više stvari...naravno ne moram da podvlačim kako je porodica na prvom mestu to se podrazumeva, a pored toga ovoj mojoj duši ceo svet je mali....dešava se nakad da i ja budem u downu-zvuči neverevotna ali istinito, ali iz takvog stanja vrlo brzo ustajem, a onda se divim svemu kao tek rođena, ponavljam DIVNO JE STO POSTOJIM!
Volim ljude, i inspirisu me te ljudske razlike...kakvog god profila oni bili, ipak imaju nesto zajednicko, svi nečemu teže.
Snagu mi daje ljubav, jer kao sto jednom rekoh, no bilo je u sali al ipak u svakoj sali ima malo zbilje, ljubim ljubav....prilicno kreativna i radoznala uvek istrazujem i inspirise me nadjeno...da ne duljim, za srecu mi zaista treba vrlo malo, ali to malo mi daje veliku energiju...i zahvalna sam svakom novom danu i svemu u zivotu sto me makar okrzne, jer od svega i svih nesto naucim....svet posmatram sirom otvorenih ociju, i moja krila su uvek spremna za nov let.... wink :D :D :D
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Moja inspiracija u ovom surovom, virtuelnom svetu, ima divan par krila, sexy cipele i tako zarazan osmeh, ponekada se rasipa sa smajlijima ali to je hrana za melnholika poput mene.Ona ne zaboravlja moj rodjendan, ona je slatka, ona je.... Tongue
Moja inspiracija su ljudi koje volim najvise na svetu, suncan dan, prolece i leto, miris borove sumice blizu mog stana, koji osetim, kada otvorim terasu, ljubav, miris mora i onaj beskrajni osecaj slobode, dok ga posmatram, susreti i rastanci, zagrljaji i poljupci...

Lepo je znati, da postoje ljudi, koji su uvek tu kada padnem i kada letim i nema lepseg dara od saznanja, da i moje postojanje bogati neciji zivot i da sam nekome inspiracija. Smile
Da, divno je sto postojim.

Hvala Ti za divan poklon, koji me podstaknuo, da otvorim ovu temu. Wink
Za mene je ljubav (izmedju muskarca i zene) poseban vid inspiracije. Tada imamo "krila" koja nas nose. To je jedno osecanje, a zivot i sve sto ga cini ide pored nas. Da bismo savladali sve prepreke, sem ljubavi, moramo da imamo i druge inspiracije.
Jedan zenski profil sadrzi delove iskopirane iz mog profila. :?
Obzirom da isti profil belezi iznad 40000 poseta, drago mi je da sam nekome i ja inspiracija!

:D
Nekako ne mogu da se setim kada sam poslednji put imao "bezrazložnu" inspiraciju . . . kod mene se javlja u proporciji sa izazovom.
(ili samo inspiraciju bez izazova ne uzimam za ozbiljno :oopsSmile
Volim život
I obožavam smeh.
Zato sam vesela
i kada tuga
srce mi razara.
Ali kad´ suze mi krenu
stepski vuk pobedi
i bežim u planinu;
jer me je opet čovek
uspeo da povredi.
Tamo rane vidam
u mraku, tišini
tamo masku skidam
onu što svet vidi.
U skrovištu mome
ko biser u školjci
moj papir se svetli;
njemu bol predajem
pa se opet smejem.
Onda se obučem:
oklop, maska, osmeh
pa međ ljude siđem.
Od njih rane skrivam
jer malo je onih
što znaju da maskom
ranjivost prikrivam.
Ostani! Izdrži!
Naredbe života.
Pa ko uspe kreće dalje
a ko ne,
zauvek tu gde je stao- i ostaje... wink
Moja inspiracija si Ti......... arrowidea
Moja inspiracija su na prvom mesti moja deca, zatim sama
sebi krojim zivot. Uvek, ali bas uvek moram imati inspiraciju
za dalje, za mogu, za zelim, za hocu....I sada imam inspiraciju,
a to je LUI..... 8) lol
U suštini uvek je inspiracija LJUBAV! Prema bližnjima, prema prirodi, prema umetnosti...
Geološki gledano, većinu "prirodnih" umetničkih dela izvajali su "more" i "Oluja"..... arrow 8)
tek po lepoti toj, javio se osećaj "ljubavi"...... arrow :o

A tek po tome misao izražena rečima:
"Volim te, volim, al možda i lažem........... arrowideaevil
Mislim da gresis, Vuce krilati. Geoloski gledano, glavni vajari prirodnih umetnickih dela su zemljotresi i vulkani..... pa voda cija su orudja more, reka, kisa (oluja), ali i tihi tok ispod zemlje......
Ko ili sta je vasa inspiracija u zivotu? Sta je ono sto vam daje krila i energiju, odakle crpite snagu kada npr. dodje onaj malo manje lep period?
Sta je ono zbog cega kazete: Divno je sto postojim. Smile

Mozda je ova tema vec bila ali sta me briga, niko me ne placa, da kopam po arhivi. Tongue

Verovatno zato sto sam nenormalno pozitivna osoba. I onda kada
ne postoji ni najmanja "Nada " za bilo sta Ja je iskopam. Zracim pozitivizmom, da se ne bavim ovim poslom kojim se bavim verovatno bih bila psihijatar, jer bez obzira na moje ponasanje na forumu uzivo sam totalno drugacija osoba. Ljudi mi bezgranicno veruju i sto je najinteresantnije mrzim LAZ i volim da saspem istinu u lice ma koliko to nekoga zabolelo. Umem da budem strpljiva ali i da pamtim , tako da neke stvari i kada se covek najmanje nada moze da ocekuje od mene. NIsam dzabe VATRA - to jest DUPLI STRELAC 8) lollollol Energija jednostvano izbija iz mene sama , uvek za akciju ... twisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:20 pm.