Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Recimo, da vama draga osoba (decko ili devojka) hoce da kupi rotvajlera, a vi bas i niste ljubitelj velikih pasa (zapravo ih se jako plasite).
lolloloops
Kako resiti taj problem, pogotovo ako je vama draga osoba zaista resila da kupi rotvajlera?
Meni se kosa dize, kada samo vidim tog psa. oops Ja bih ipak vise volela nesto slatko i malo... lol
UpomoTJ, da li da kazem: "Ili kuche ili ja!" lol
Odrek`o bi se rotvajlera i sacuvao tebe!
Dokupio bi tarantulu! lol

Elem nesto si se mnogo podmladila... :D
Sa distance nemo' da brigash... Nego shta kad ta distanca nestane?! lollollol

Uslovljavaj i zapomazzi... :D lol Koristi sve zzenske adute, pa i suze... cry
Suze su ok, zar ne?! I sve ce biti ok... Smile 8)
Nemoj, prihvati rotvajlera.

Oni kučići na baterije jesu slatki, ali ne mogu da te čuvaju, a ovaj "strašni" pas ume takođe da bude umiljat, ali može i da te sačuva od mnogih opasnosti.........
Kako, da ne brigam, pa necu smeti da pridjem kuci... lol

On bi dobermana ili rotvajlera, ja sam vise tip za civave.
lol Nebo i zemlja! lol
Naravno, da on crkava od smeha i kaze, da nema sanse da seta tog psa na baterije. lol A kako, da ja setam onakvo cudoviste, kada moze ono da seta mene, koliko je snazno (ima ga moj prijatelj, pa ga jedva drzi na povodcu)!! lol

Ja sam za kompromis, a on se zove sarpei, no i on mu lici na otirac, posto ima mLogo koze... lol E, ja velikog psa necu, pa makar on potocio skupu musku suzu. lol
Obožavam rotove... lollol tako da sam verovatno pristrasna na ovoj temi...ali ne volim pit-bulove i tu bi doslo do komplikacija , i one sitne blajki mačka-pse iliti džepno izdanje cuvarkuce kao sto si pekinezeri, čivave i jos neke pudlaste fooj lollol
Imam u komsiluku izuzetno lepog Rotvajlera i cekam od njega podmladak i imacu i ja jednog....on je jedna debela mrcina a pitom ko mače...e sad postoji problem jer moj dragi bas i nije obozavatelj uopšte pasa, a rekao je da ukoliko takva mrcina udje u kucu on ce da se iseli, e sad mi je problem kako naci dragom stan jer je to ipak moja obaveza...al dobro de to niej tema Tonguelollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Nenkice, imam savrseno resenje. lol

Menjamo decke? lol
Kako, da ne brigam, pa necu smeti da pridjem kuci... lol

On bi dobermana ili rotvajlera, ja sam vise tip za civave.
lol Nebo i zemlja! lol
Naravno, da on crkava od smeha i kaze, da nema sanse da seta tog psa na baterije. lol A kako, da ja setam onakvo cudoviste, kada moze ono da seta mene, koliko je snazno (ima ga moj prijatelj, pa ga jedva drzi na povodcu)!! lol

Ja sam za kompromis, a on se zove sarpei, no i on mu lici na otirac, posto ima mLogo koze... lol E, ja velikog psa necu, pa makar on potocio skupu musku suzu. lol

Sa rotvajlerom se ne šeta "na snagu". Jači je, garant.... ali ako sa njim uspostaviš dobar odnos i naučiš ga da Te sluša, može da bude umiljat kao mače i, i dalje svim dugima jednako strašan......
Tesko mi je i sa gazdom, a kamoli jos da imam i tako velikog psa... lollol
Tesko mi je i sa gazdom, a kamoli jos da imam i tako velikog psa... lollol

Ha, ha........ pričaj mi o tome kako trpiš ........ ko Te ne zna, skupo bi Te platio....... winklol

Možda Te onaj koji Te upoznao zato trampi za rota........ lollollol
A, di ce on, molim te, od rota, da napravi umiljato mache... lol
I ja sam nekada bila umiljato mache, pa vid' u sta sam se pretvorila... lollollol
Aham, bash umiljato mache... shock

((http://www.fotorola.com/uploads/75987eeb5b.jpg))
Ja sam apsolutno za sarpei-a. Smile

((http://www.fotorola.com/uploads/15c81ebc99.jpg))

((http://www.fotorola.com/uploads/9e52c4d133.jpg))
Ja bih uvek tebe izbrao pre rotvajlera Smile
pogotovo sto imam retrivera lol
jesu preslatki dok su mali, ali i oni porastu u psa srednje velicine i imaju prilicne probleme zbog "viska" koze....

a cula sam (nisam 100% sigurna) da NE laju. rot definitivno laje.
pa ti sad vidi sta ti draze... winklol

ja glasam za rota 8)

ps. prilicno sam sigurna da bi rot pre tebe video kao gazdu nego Gazdu winkTongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:35 pm.