Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

JA BIH SAMO DA KAZEM ZA NEKOG JE NORMALNO DA IMA I VOLI SAMO JEDNU JER U SUSTINI AKO IH IMA VISE ONDA TAJ COVEK NEMOZE VOLET NI SEBE.....U PRAVU SAM ZNATE I VI TOOOOOOOOOOO
moze voleti jednu a za seks imati trojku...
nema u tome niceg lose...
wink
A ja bih srce moje poklanjao svima,
toliko u meni jos ljubavi ima.... :D :D

... Ovo ako ne volis sebe i nije tako strasno... Narcis se svakako nece sloziti s' tim..
ja bih da kazem da je za nekog normalo da voli vise njih jer ustvari voli samo sebe......... lollol
Sa tako niskim poznavanjem jezika i gramatike, ja se ne bih blamirala i otvarala temu za temom... 8)
JA BIH SAMO DA KAZEM ZA NEKOG JE NORMALNO DA IMA I VOLI SAMO JEDNU JER U SUSTINI AKO IH IMA VISE ONDA TAJ COVEK NEMOZE VOLET NI SEBE.....U PRAVU SAM ZNATE I VI TOOOOOOOOOOO

Tako je. Ako imamo x jedinica ljubavi u sebi a y broj partnera onda proizilazi da svaki od njih dobija x/y, sto znaci da sto je y veci broj odnosno sto vise imamo partnera manje ljubavi nama ostaje. Tri pisem , dva pamtim... :? roll

Tako je. Ako imamo x jedinica ljubavi u sebi a y broj partnera onda proizilazi da svaki od njih dobija x/y, sto znaci da sto je y veci broj odnosno sto vise imamo partnera manje ljubavi nama ostaje. Tri pisem , dva pamtim... :? roll

lol

Moze biti ali i ne mora, mozda jednsotavno ima previse ljubavi i smatra sebicnim da poklanja samo jednoj lollollollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Imam veliko srce i svaku volim drugacije...
Prema tome jedna ljubav ne uzurpira druge i odlicno obogacuju dushu...
Volim vise osoba, pa sta?
Jedna jeste ona dozivotna prava, ali nju volim i vise od sebe...

A ako mislis da covek mora imati samo jednog seksualnog partnera, pa izes ljubav koji ce da ispari samo zato sto se tvoj polni organ dodirne sa polnim organom nekog treceg lica...

Tongue :D 8) lol
Telma pa nije to tako jer ja mislim da covek sto ima vise mozda neku voli a s nekom radi neke stvari koja neka ne zna

Ako si već sigurna da mi "TO" znamo, čemu služi tema? Svodi se na podsećanje tipa, dogodilo se na današnji dan.

Sa druge strane, nisam siguran da li je omaška u pitanju jer sa ". . . ima i voli samo jednU . . . proizlazi da je samo kod muškaraca normalno da imaju jednu, dok za žene to baš i ne važi??
podela radosti, kako ne zelis da razumes, druze?
Podela radosti?

Hm . . . više mi liči na "želim da bude tako" pa da ubedim i druge . . . Wink
Ja bih sa vama zeleo da podelim posao buducnosti ovih krajeva(cisto da razbijemo monotoniju teme).
To je... uzgajanje zacinskog bilja u saksijama. 8) Bosiljak, persun, ruzmarin, majcina dusica i timijan ce zameniti stabljike konoplje. lol
Ima li zainteresovanih za udruzivanje u klaster?
Mogao bih da proširim ruzmarin na plantažno saksijsku varijantu. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:07 am.