Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zivim i radim u inostranstvo pa da vam kazem iskreno stvar koj najvise smeta je kad vidim rumunce po evropi Na granicama prolaze bez ikakvog problema a mi gradani srbije uvek moramo cekati u red pa cak i biti provocirani Pa se pitam gde smo to stigli ili nas doveli
A ko te dotle doveo?
Odes bweee u Budimpestu pa pravis pizdariju sto te konobar ne razume...
Ne treba se cuditi nekim stvarima...
Samo smo sebi veliki, drugima smo gori neg Rumuni!

A busati se moze svako, u svojoj avliji najvise...
A ko te dotle doveo?

Lave, kod pesimista je čaša uvjek do pola prazna a kod optimista je do pola puna............ lollollol
A ko te dotle doveo?

Lave, kod pesimista je čaša uvjek do pola prazna a kod optimista je do pola puna............ lollollol

Samo sam hteo da poredjam ispod nepodobne.
Znam da cemo i mi u dogledno vreme priznati Kosovo...
Pa da im tada potrljam malo pod nos ono sto ce ovdi sad zvrljati...

lollollol
Mi cemo da zvrljamo, a ti ne zvrljas, Gorki? Smile To sto su pojedine zemlje, istocne evrope, usle u EU ne govori o tome kako im je dobro, jer da im je dobro ne bi ljudi odlazili na zapad i trazili posao. Engleska je puna Poljaka i muka im je od istih, tako ce biti verovatno i sa nama kada i ako jednog dana udjemo u tu EU.

Gorki, meni je baba (bila) madjarica, ali nikada nije pokazivala neku netpeljivost prema bilo kojoj nacionalnosti u ex yu. Treba biti covek, a sta si po opredeljenju i u svojim korenima je nebitno. Svuda ima dobrih i losih. Nemoj posle da se ljutis sto te napadaju. Dajes povoda takvim svojim komentarima.
Mi cemo da zvrljamo, a ti ne zvrljas, Gorki? Smile To sto su pojedine zemlje, istocne evrope, usle u EU ne govori o tome kako im je dobro, jer da im je dobro ne bi ljudi odlazili na zapad i trazili posao. Engleska je puna Poljaka i muka im je od istih, tako ce biti verovatno i sa nama kada i ako jednog dana udjemo u tu EU.

Gorki, meni je baba (bila) madjarica, ali nikada nije pokazivala neku netpeljivost prema bilo kojoj nacionalnosti u ex yu. Treba biti covek, a sta si po opredeljenju i u svojim korenima je nebitno. Svuda ima dobrih i losih. Nemoj posle da se ljutis sto te napadaju. Dajes povoda takvim svojim komentarima.

ne se sekiras mnogo

nema nas ko poljaka
Zivim i radim u inostranstvo pa da vam kazem iskreno stvar koj najvise smeta je kad vidim rumunce po evropi Na granicama prolaze bez ikakvog problema a mi gradani srbije uvek moramo cekati u red pa cak i biti provocirani Pa se pitam gde smo to stigli ili nas doveli

Tu gde smo stigli ni u najcrnjim snovima nismo sanjali da cemo biti, a ne znam zasto imas to nipodastavajuce prema Rumuncuma. Oni su jasno ubili Causeskog na Tv bilo i rastosiljali se balasta, a mi i dalje vucemo breme i tek polako ga skidamo. Oni imaju najnizu stopu nezaposlenosti u Evropi oko 5 %, dok se u Bugarskoj, Hrvatskoj a do skora i u Srbiji ubijalo na sve strane... Pa sad ili pocistimo smece ili cemo smece biti nema alternative... 8) 8) 8)
Rumunija Bugarska u evropskoj zajednici, a gde smo mi?

fala Bogu, jos nEsmo tamo :!:

Ovo je slobodna zemlja i svako moze da napise svoju istinu. Nisam nikoga vredjao a nije istina da imam netrpeljivost prema narodima.
Cak naprotiv.
A ko oce, pa svakako je napadao i do sada. Ja samo pricam o gvozdenoj zavesi koju imamo oko sebe.
Naravno da cu sve uciniti da dobijem dvojno drzavljanstvo i da izbegnem tu zavesu, kao sto to rade i lokalni crnogorci, hrvati, nemci i svi drugi...

I opet ne vidim cemu toliko protivljenje protiv EU, sta je toliko lose u tome sto ljudi idu na zapad radi posla? Mrze ih? Koliko? Koliko ovde siptare i cigane? Manje ili vise?
Svet je postalo globalno selo!
A nas ima manje od gradjana Njujorka. Neki dan sam citao da je Srbija na 4. mestu na svetu po procentualnom broju staraca u zemlji... Sigurno nije od zdrave hrane...

Oslobodi granice, upoznaj svet, uklopi se! To je jedini recept.
Ko nije shvatio moju poruku, pa sta da radim...
Nismo se razumeli, ali nije prvi put. Smile Niije ni vazno.
Nismo se razumeli, ali nije prvi put. Smile Niije ni vazno.

winkwinkwink

Razumem te, samo...

Ljubav, pa znas... srce lupa.... pa....

ma ....

winkwinkwinkwinkwinkwink
Srbija zaslužuje status suverene Planete.

Tacno da ljudi clanica EU prolaze bez problema, ali i mi prolazimo ponekad sa malim zastojem, ponekad i na drugi prolaz, ali ja barem uvek bez problema i provokacija.

Iskreno me nervira to stalno poredjenje sa Rumunijom i Bugarskom, boze oni u EU a mi nismo.... lici mi na onu, komsija napravio kucu, ja moram vecu....a nije bitno kakvu, samo VECUUU, a nije ni bitno sta je komsija uradio da bi se uhvatio u kolo, niti sta mi moramo uraditi...????!!! Uostalom, stigli smo gde je izgleda vecina htela ili gde ste se vi kao pojedinac izborili :?: :!: :?: arrow
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:09 am.