Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite dali bi mogli biti drug ili drugarici posle zenidbe nekome ko ti je bio devojka ili muskarac Iskreno ja ne verujem jer kad tad zbog jednog ili drugog razloga zavrsava se u krevet pa...
Ti si roko stvarno u velikom sranju... lol
Pa nije krevet robija........... lollol
Hahaha zasto to
sex na ex, sa ex partnerom...jos posle zenidbe, ma dobitna kombinacija , dozivotno prijateljstvo itd....
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Devica ja mislim da je tako jer meni se desilo i sa ex zenskama posle mnogo godina zavrsiti u krevet
sex na ex, sa ex partnerom...jos posle zenidbe, ma dobitna kombinacija , dozivotno prijateljstvo itd....
Nenkica ti nikad neces moci biti ozbilna Postao ja tebi predmet zajebancije
Odlicno se slazem sa nekim bivsama, cak i na pizzu odemo...
I ne mogu zamisliti da se jos jednom uvucemo u krevet!
:D

Eto ti sad! ja uozbiljena maximalno,ti ne tumaciti mene ispravno.
Ajmo iz pocetak....
Ja nenkica
Ti Roko... pa tako su i Tarzan i Dzejn poceli pa daleko dogurase samo mi daj sansu lollollollollollollollollol
Oh my God!
Sad mi je sve jasno :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Al nem pojima roll kad mi se ozeni frajer, i kad se nadjem u takvoj situaciji mozda cu da razumem tvoju muku, za sad cu samo grohotom da se smejem, ako ne zameras lollollollollol
Pa rzanje se podrazumeva kad ponovo odvedeš u krevet svoju bivšu koja tek što se udala za nekog zamlatu. Ako si u euforiji zbog svoje nove devojke a čuješ negdI rzanje, skači brzo i gledaj gde je il se fataj za glavu da proveriš da li ti već rastu rogovi...
lollollol

Eto ti sad! ja uozbiljena maximalno,ti ne tumaciti mene ispravno.
Ajmo iz pocetak....
Ja nenkica
Ti Roko... pa tako su i Tarzan i Dzejn poceli pa daleko dogurase samo mi daj sansu lollollollollollollollollol
Ja roko Pa ti nenkica ja tumaciti dobro ---pitanje je bilo da li bi sa ex zenskom ili muskarcem s kojim si bio u krevet moze se to dogoditi i posle zenidbe ili ostaje se samo drug ili drugarica
Sta mislite dali bi mogli biti drug ili drugarici posle zenidbe nekome ko ti je bio devojka ili . . .

Provereno . . . mogu. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:30 pm.