Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

gde je bre Cocoloco vishe, brate grobaru!!!

winkwinkwink
Dobro vece svima, drago mi je sto vidim poznate i drage nickove ovde, skoro sve sam Vas pozeleo, ja ne otvaram teme pa cu svom virt.bratu Binicu zloupotrebiiti ovaj prostor da Vas pozdravim Smile

U junu sam Vas napustio, kako zbog odlaska iz Bgd-a tako da ne bih gusio 4um svadjom sa belom..(sa dve rupe) i sl.fantomima iz mraka, najmanje sto sam mogao da ucinim za ovo mesto je da ga ne bombardujem razmenom ruznih reci sa "osobama"koje vredjaju iza maske ili udobnosti koju im anonimnost pruza.Naravno da joj nisam zaboravio, o tom potom.Bolela me spoznaja da mi je kabinet VIP clana provaljen, zauzet nick, u kabinetu sam imao poklone od raznih delegacija sa drugih sajtova, slike nasih cuvenih autora Sumanovica, par Velickovicevih grafiika i sl.Da ne spominjem da mi je namestaj od mahagonija kao i kozna radna fotelja sa tabureom unistena...Ali sada se vec radi na adaptaciji novog kabineta kako bi se sto pre mogao useliti i nastaviti sa 4umskim aktivnostima Tongue

Nas Cocoloc je vidjen letos sa moje strane ali posto je bio u drustvu dama nisam zeleo da mu se javljam, pa on stanuje na 50 m.od mene, cesto seta psa ispred moje gajbe, kapiram da cu ga skoro videti pogotovo sto imamo zajednickog druga...

Danas nisam otisao na kosarku, juce sam dosao u Bgd.Poslednje sta sam gledao uzivo je Fener.i to u Istambulu, sutra ocekujem da se vidi sta mozemo protiv Stutgarta a za basket, svaka pobeda ce biti cudo, kao ona prosle nedelje Smile

Videh ovde danas razna desavanja, neki novi svet, neke stare stvari, ali sta da se radi, idemo dalje i naravno 8)
Hvala mom virt.bratu Binicu na temi i ovolikom prostoru da se iskuckam, nisam pisao postove skoro 5 meseci...
Drugarski pozdrav i naravno 8)
Tebi big pozz, a Coco nek se sam snalazi. Nije mi simpa. wink
Pozdrav Tirkiz! Dobro se Ti nama vratio Smile
Hvala Niki,hvala Lale, hvala svima kojima je moj nick izmamio osmeh na licu, hvala i onima kojima se prevrnuo stomak, hvala Partizanu sto je ovo vece obelezio lol

P.s.Lale ako hoces, mozemo kao Talibani da napravimo dil, da se orodimo u martu na nevidjeno, mis`im ako je sincic sladak na mamu i ima muz.ukus, znaj da u mom kabinetu u martu ce osvanuti najsladja klinka u gradu, valjda za ukus muz.ne sumnjas 8)
Drago mi je da si opet ovde, drago mi je da si video komshiju,
pozdrav za obojicu......... 8)
Hvala Istar, doduse necu moci da budem redovan kao pre, kada sam u mojoj gajbi kuckam ali imam vanderdna desavanja, tako da..

P.s.Nadam se da cu krajem februara imati lepe vesti Smile
Nadam se da ce mo biti obavesteni... sve najbolje zelim... :D
Hvala, Hvala naravno da cu Vas sve koje gotivim informisati.... 8)
...cesto seta psa ispred moje gajbe...

Drugarski pozdrav i naravno 8)

nazalost pas mu je uginuo i znam da je to tesko podnijeo....

a tebi druze VIP veliki poz i dobro nam dosao i naravno kiss 8) wink
Tirkiz, pozdrav i od mene, tacnije iz "kruga dvojke" lolwink Lepo je videti te opet. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:29 am.