Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Interesuje me kod ljudi koji maštaju o seksu na javnom mestu, da li ste ikad to i uradili i gde. I ako niste da li planirate
da li ste ikad to i uradili i gde

Jesam,ali necemo sad bas u "detalje".....Smile)))
Ali vec dugo mastam o vodjenju ljubavi ili o sexy (nije bitno), navece na plazi,,,,,.Uz more ili u njemu O).
I to, sa mogucnoscu da nas netko moze vidjeti, onako negdje plaza uz setaliste.....mmmmmm.To me jako "privlaci" i "budi" mi mastu!
To nisam nikada probala....ali nadam se da cu i to isprobati! Smile))))
Ali vec dugo mastam o vodjenju ljubavi ili o sexy (nije bitno), navece na plazi,,,,,.Uz more ili u njemu O).
I to, sa mogucnoscu da nas netko moze vidjeti, onako negdje plaza uz setaliste.....mmmmmm.To me jako "privlaci" i "budi" mi mastu!

- E, tata, ja bih ovo radio...
- I tata bi sine...

I mene privlaci ideja vodjenja ljubavi na plazi, ali bih radije izbegao mogucnost da me neko gleda.

Probala,veoma inspirativno Smile)
Pitas da li sam ikada mastao o seksu na javnom mestu?
Kada sam na javnom mestu i dosadjujem se, uvek mastam o seksu.
Planiram i dalje to raditi...Smile
I mene privlaci ideja vodjenja ljubavi na plazi, ali bih radije izbegao mogucnost da me neko gleda.

Sto,,,?!
Vi onako u mraku, samo odsjaj svjetla sa setalista....ne moze vas skroz vidjeti,cisto onako da "proviri"....Smile)))
Kontas Delises?

Sto meni masta radi...pod hitno trazim muskarca Smile)))))
Za sada mastam o moru, o detaljima sa mora...kasnije Smile
da li ste ikad to i uradili i gde
.....uuuuhhhh.....aE o5 isto......
diskoteka,skoro 900 ljudi u njoj....FULL osecaj...veruj.
Na klupici u parku usred bele dana...oralni sex....
jesam uradila sam ,u muzeju na spratu, kad je manja posecenost. htela da ponovim ja, ali stavili svugde kamere.u muzeju savremene umetnosti.nebih da budem ko suzana mancic .
e sad us kupstini, pa to je provaljeno!tamo non stop se sexuju, ko koga dovati, zar ti nije to jasno odavno.
ko koga dovati
ovaj deo mi se ne dopada...SmileSmile
pa zato ti kazem da ne zamisljas u skupstini nista!sem ako nisi resio da budes predsednik skupstine ili kako vec , da te zdusno podrzimo imas moj glas!
Uuuuuuuuu......na haubi automobila.....jbg, desilo se. Smile))

A sta mastam, eeeeee, to ti necu reci!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:54 pm.