Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zivot je za mene uvek predstavljao neobicnu, jezgrovitu i mnogoznacnu zagonetku. U njemu nije uvek crno i belo.Nekada su nasi putevi trnoviti, a nekada sa lakocom zanjemo uspehe. Za neke stvari jednostavno nemamo obrazlozenje...! Ja to objasnjavam da je zivot zacinjen dobrom ili losom srecom...

Zivite zivot punim plucima! Posvetite se sebi, ali i drugima. Negujte hrabrost, plemenitost, iskrenost... Radujte se, ali i obradujte! Volite, ali i zasluzite da budete voljeni... Ostavite svoj trag, svoj pecat...jer to je zivot! Ja biram da zivim, a vi?!
Birao sam da zivim!

Mogu ti reci, iskrenost je najveca vrednost!
Kada joj mozes/ imas hrabrosti da podelis sve svoje tajne, ali bas sve. I kada ti ona kaze sve a bas sve!

Samo jedan zivot nije dovoljan da se pozive sve zelje...

:D :D
Zapravo, smatram da od zivota treba uzeti maksimum. Trebamo iskoristiti svaki trenutak, svako sada! Naucimo da cenimo male stvari, da im se radujemo ali i uvek tezimo ka visem. Na neuspehe ne treba gledati kao na poraze, vec kao sansu da nesto naucimo, ispravimo, u buducnosti ne ponovimo! Greske se moraju desiti kad - tad i one se desavaju s' razlogom. Kada coveku lose ide, sklon je da idealizuje stvari, da masta i kreira sopstvene iluzije. To je kao odbrambeni mehanizam coveka, njegov beg od stvarnosti i od stvari koje ga cine nesrecnim i koje ruse njegovo samopouzdanje. Smatram to dobrom psiholoskom terapijom, jer pravi zivotni izazovi tek predstoje, Usponi i padovi u zivotu se smenjuju kao dan i noc, jer svaka strana ima svoju kontra - stranu.Najbolje je kada zivotni balans dovedemo u ravnotezu.
Ljudi se trude da od zivota uzmu najbolje i u sto vecoj kolicini. Ponekad zaborave da je potrebno i sebe davati isto tako nesebicno kako se i nama sam zivot daruje. Za srecu i zadovoljstvo su potrebna odricanja i zrtve. Sto su zrtve vece, to su odluke teze, ali i uspesi sladji.
Zivot delim u 3 neraskidive celine... Proslost - koju treba ostaviti tamo gde je, nikako je ponovno ne prozivljavati, samo se ponekad setiti lepih momenata, osvrnuti na greske, ali ne da bi se kajali vec da bismo ucili... Sadasnjost za koju treba da zivimo, koristimo svaki njen tren, uzivamo jer vreme ne mozemo da vratimo. Od nje zavisi nasa buducnost... trebamo znati balansirati!
Ne mozes uvek uzeti maksimum!

Nekad te sprecava u tome tvoja pogresna procena i izaberas losiji put, nekad samo ne zelis nekoga povrediti i spreman si za odricanja a nekada nebo promesa karte...
Dobro jutro :D
Naravno bez balansiranja i gas do daske , AE lollollol
Balansiranje je disciplina koja nam daje fleksibilnost!

Cum accusas alium, propriam prius inspirice vitam.
Pre nego optuzis drugog, pogledaj sopstveni zivot!
A koga sam optuzila ????? Ne razumem , Ja sam samo opisala
sebe u tvojoj temi !!! lollollollol
Nisam fleksibilna , rekla sam vec jednom kod mene je sve iz krajnosti u krajnost . Ako se neko nasao prozvanim , zalimmmm wink
Naravno "Gas do Daske " znaci gas na motoru i AE Pichimo .

Eto ako treba da prevedem sa Srpskog na Srpski .
Nadam se sada da je jasnije . Hvala unapred . :D
Nije upuceno nikome posebno.... citirala sam.
Ne zesti se Ana, nemas razloga. I ne bi valjalo da smo svi isti,
zar ne........ 8) wink
Treba ziveti zivot i opustiti se. Problem je u tome sto je to malo nemoguce, jer nas uvek nesto strefi sto nas izbaci iz ravnoteze i poremeti opustenost. Taj tempo i cini zivot interesantnijim, mozda bolje receno, dinamicnijim i razbija kolotecinu. Bilo da su to ruzne ili lepe stvari.

Sve zavisi i koliko imamo godina. Mladost zivot posmatra sasvim drugim ocima od sredovecnih ljudi, sredovecni od starih.
Jedno je sigurno, zivot treba ziveti, a za starost ostaviti secanja i uspomene. Cini mi se da je mnogo lepse kad imamo cega da se setimo, nego kad nam je "memorija prazna".
Igraj za zivot, droga_ne!

Siguran sam da bih imao mnogo cega da se setim, ali mi je "memorija prazna". winklol

A sto se fleksibilnosti tice, ona biljka koja se na vetru savija - ne puca!
Zivot je za mene uvek predstavljao neobicnu, jezgrovitu i mnogoznacnu zagonetku. U njemu nije uvek crno i belo. . .

Za mene nije baš zagonetka u pitanju . . . više se ponekad postidim koliko toga ne znam. oops
Zivot je za mene uvek predstavljao neobicnu, jezgrovitu i mnogoznacnu zagonetku. U njemu nije uvek crno i belo.Nekada su nasi putevi trnoviti, a nekada sa lakocom zanjemo uspehe. Za neke stvari jednostavno nemamo obrazlozenje...! Ja to objasnjavam da je zivot zacinjen dobrom ili losom srecom...

Zivite zivot punim plucima! Posvetite se sebi, ali i drugima. Negujte hrabrost, plemenitost, iskrenost... Radujte se, ali i obradujte! Volite, ali i zasluzite da budete voljeni... Ostavite svoj trag, svoj pecat...jer to je zivot! Ja biram da zivim, a vi?!

Ti živiš da flertuješ. Devojčice, probudi se iz iluzija i počni zaista da živiš a ne samo da razmišljaš i pišeš o tome...
lollollol
Hvala na savetu Brode.... ali kada sednem ispred monitora
prosto mi dodze zelja za flertom.... da me pitas zasto, ne bih
znala odgovor. A mozda i bih......... lolwink
Zivot je za mene uvek predstavljao neobicnu, jezgrovitu i mnogoznacnu zagonetku. U njemu nije uvek crno i belo. . .

Za mene nije baš zagonetka u pitanju . . . više se ponekad postidim koliko toga ne znam. oops

Prijatelju, sve dok znamo, -sta to sve ne znamo, i nije tako zabrinjavajuce stanje. crycry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:00 pm.