Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

EHO

Jedan čovek i njegov sin su jednog dana išli šumom. Odjednom, dečak zape i osećajući bol kriknu: "Ahhh!" Iznenada, ču glas koji je dolazio s planine: "Ahhh!" Znatiželja ga obuze pa dreknu: "Ko si ti?" Ali, odgovor koji dobi beše: "Ko si ti?" Ovo ga naljuti, pa ponovo dreknu: "Kukavico!" Glas odgovori: "Kukavico!" Dečak pogleda oca i upita ga: "Tata, šta se ovo dešava?"

"Sine", reče otac, "obrati pažnju." Tada otac viknu: "Divim ti se!" Glas odgovori: "Divim ti se!" Otac ponovo uzviknu: "Predivan si!" Glas reče: "Predivan si!" Dečak je stajao iznenađen, ali još uvek ne shvatajući šta se dešava.

Otac mu objasni: "Ljudi ovo zovu 'eho'. Ali, to je ustvari 'život'. Život ti uvek vraća ono što ti daješ. Život je ogledalo tvojih dela. Želiš li više ljubavi, podaj više ljubavi. Želiš li više dobra, podari više dobra. Želiš li razumevanje i poštovanje, tada razumevaj i sam poštuj. Ako želiš da ljudi budu strpljivi s tobom i da te respektuju, tada i ti budi strpljiv s ljudima i respektuj ih. Ovo pravilo odnosi se na svaki aspekat života. Život ti uvek vraća ono što daješ. Tok tvoga života nije slučajnost, on je ogledalo tvojih dela."

Da li nam se UVEK vraća baš onoliko koliko dajemo?
Lepa tema, konacno :D

Iz mog iskustva vraca se uvek, samo sto mnogi ne prepoznaju sta im se desava u zivotu. roll

Neki pametni ljudi su to lepo formulisali kao zakon privlacenja
(za one kojima je taj nacin razmisljanja blizak) roll
ili ovo?
U olujnoj noći tamnoputa žena stajala je uz cestu. Auto joj je bio u kvaru i trebala je pomoć. Potpuno mokra od kiše počela je zaustavljati automobile.

Mladi belac, kao da ne poznaje rasne sukobe u SAD-u sredinom 60-tih godina, zaustavio se kako bi joj pomogao. Mladić ju je odvezao na sugurno, pozvao mehaničara i taksi. Žena je bila u žurbi, no zapisala je adresu svog spasitelja kako bi mu zahvalila.

Nakon nedelju dana mladiću je neko pokucaona vrata. Iznenadjeno se zagledao u poštara na vratima koji je nosio veliki paket. Držao je veliki televizor u boji sa porukom:'' Najlepše hvala što ste mi pomogli one noći. Kiša je smočila moju odeću, kao i moju dušu i u tom trenu došli ste Vi. Zahvaljujući vama uspela sam videti svog supruga, pre nego što je otišao sa ovog sveta. Neka vas Bog blagoslovi. Mrs. King Cole''

ako daješ, daj srcem i nemoj očekivati ništa za uzvrat............................Smile))

ako daješ, daj srcem i nemoj očekivati ništa za uzvrat............................Smile))

Pa zar se ja nisam tebi davao, i šta sam dobio.............. lollollol
ma pusti ga, samo palamudi......................... što nije i sebi, kao što je meni, ugradiJo AntEvirus...............................Smile))
Điki, opet izvrćeš činjenice................. lollollol
ne pominji mi nadimak javno............................ oš da me neko prepozna?......................................Smile))
neće, ne brini, ugradiJo ti je i IP bloCKer... lollollol

sinoć mi rek'o lol
šta mi je ugradiJo?.................................Smile))

a bila sam ubeđeTa da je to.......................... hm....................Smile))

a bila sam ubeđeTa da je to.......................... hm....................Smile))

Što je babi milo to joj se i snilo.......... lollollol
meni Milo nije ništa......................................Smile))

Ne brini, ako je bilo samo oralno, nijesi ostala troodna!
Iskustvo, Lemone, to ti je čudna stvar...a? lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:00 pm.