Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li manipulišete ljudima oko sebe. Da li ste uspešni u tome i iz kojih sve to razloga radite. Da li ste podložni manipulacijama?
"добре и зле виле пришле су човековој колевци и донеле му своје дарове.Највише зла међу њима поклонила му је завист. Можда је то била прерушена фурија.?
Док људи живе на земљи, они морају повлађивати, налазити пут један за другога, уједињавати се, помагати један другоме.
Иначе ће се земља отворити под њима и небо ће се над њиховим главама распорити. Али "завист је - најаче средство раскола; њега је одавно , измислио мајстор живота "сваки за себе" и "један против другога"..... arrow
В.А. Иљин

Posle "zle vile". mojoj kolevci pridje "dobra", ali kako nije mogla da poništi" dar" koleginice samo izusti: "Neka bude manipulant" ... :D ...

PS: Moja najveća manipulacija je što sam u startu ubedio "moje zlato";
"Da se od "tvrdog" m. splovila - dobija rak !"..... oops

PS2 Ma to ne važi s ovu stranu ogledala, jer ovde važi pravilo: " Ljubav je kao rat: započinješ kada želiš, a završavaš kada iznemogneš".... twisted...(" Onore de Balzak"Wink...... lollollol
Podložna manipulaciji, nikad!
Ali možda zato što sam vešt manipulator wink
Šalim se ne volim manipulatore....ali desi se nakad da kako kažu cilj pravda sredstva, pa ima i razunih sredstava za manipulaciju, kad neko nešto jako želi, a za to mu treba neko treci, e onda taj neko otkrije cime bi privoleo tog treceg, i onda sledi manipulacija rollrollroll zene se cesto sluze suzama....
Valjda sam donekle bila jasna, mislim ja znam tacno sta sam htela reci lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ne manipulisem ljudima. Mislim da bih bila i losa tome. Pogotovo manipulacijom necije svesti.

Po meni, iskreni i otovreni ljudi nemaju potrebu za manipulacijom. Eto, pohvalih sebe lol Drugim recima, ja sam iskrena i otvorena lol Mozda je to moja "manipulacija" s vama? lolwink 8)
Ako je manipulacija gestovima ili osmehom pokazati da nesto zelis a istovremeno to na lep i mazan nacin traziti, DA, ponekad manipulisem ljudima winkwink

Pretpostavljam da autor teme nije na to mislio, tada je odgovor, NE, i mislim da to nije lepooooo a i moze da se vrati kao bumerang.... :!: :!: :!:
Priznajem da ponekad primenjujem manipulaciju da bi ostvario cilj koji mi je bitan. Manipulacija ne mora uvek da bude nesto lose. Ako je krajnji ishod pozitivan za sve onda malo diplomatije i manipulacije ne moze da smeta. roll
Pa, ako je manipulacija za dobrobit obe strane onda je OK. Samo sto je to retko.
Da odgovorim i na drugo pitanje.

Podlozan sam odredjenoj vrsti manipulacija (kao i vecina, hteli ne hteli), o tome uostalom peva i Atomsko skloniste lollollol
Ne volim da igram igrice... wink
Manipulacija ljudima je veoma siroka oblast.... nekima je to profesija, na primer svima koji se bave marketingom ili politikom (da li bas tim redom!?).......

Meni su najsladje reklamne poruke tipa "samo pravi muskarci koriste dezodorans........ " ili "samo prave domacice kupuju deterdzent......", itd.

Ja licno sam podlozan onoj drugoj vrsti manipulacije...... pogotovo sa zenske strne... dozvoljavam da me koriste cak i kada sam toga svestan.... ne umem da se odbranim.....

I isto tako kako ne umem da se odbranim, ne umem ni da manipulisem drugima.....

Ja licno sam podlozan onoj drugoj vrsti manipulacije...... pogotovo sa zenske strane... dozvoljavam da me koriste cak i kada sam toga svestan.... ne umem da se odbranim.....

I isto tako kako ne umem da se odbranim, ne umem ni da manipulisem drugima.....

Blago bi nama ženama bilo, kada bi većina muškaraca bila tako naivna kao g-din BR. Ali, samo pod uslovom da je bio iskren. Ukoliko, to nije bio, eto nama manipulacije!!!
Nije lepo bez osnova sumnjati u neciju iskrenost. Nije ni razborito verovati svakome ko ume da kucka po tastaturi......
Manipulisanje ljudima!? Pa to koriste slabici, kukavice pune zlobe...
podsvest ili htenje? Bar jednom je svako od nas dosao u kontakt sa takvom osobom. Sta se desava, pa jednostavno budes uhvacen u zacarani krug obmane, neverice... i na kraju razocaranost u osobu koja se postavila kao manipulator.
Nazalost zivimo u vremenu gde se koristi bar malo manipulisanja,
lukavosti....gde se krse pravila radi postizanja zeljenog uspeha i
cilja.
Licno ne manipulisem ljudima, kao sto i ne dozvoljavam da neko
manipulise samnom!
Nekako vise sam za flert..... winklol
Zar nije i flert neka vrsta manipulacije? Pomućivanje nečije svesti, radi postizanja cilja - osvajanja?! Ili je to ipak samo igra....
Zar nije i flert neka vrsta manipulacije? .......

Nije, ali moze da bude sredstvo manipulacije.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:46 am.