Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovan
Ovna morate da gledate pravo u oči. Dajte mu do znanja da ste vredni truda, a onda pustite da vas zavede. Ovan će ceniti vašu direktnost i nezavisnost. Budite uvek spremni za lude avanture, ne sputavajte ga i uživajte u njegovom neobuzdanom duhu.
Bik
Skuvajte mu omiljeni obrok i upotpunite sve svećama i romantičnom muzikom. Mazite ga i pazite, a zauzvrat biće uvek tu kada vam treba. Budite strpljivi, puni ljubavi i podrške.
Blizanci
Igrajte igrice i flertujte. Budite fleksibilni i otvorenog duha - Blizanci vole da se igraju. Budite neuhvatljivi, lukavi, zavodljivi i pomalo nepristupačni. Blizanci vole nadmudrivanje i lov, ali i zabavnu komunikaciju. Nikako ne smete da postanete dosadni!
Rak
Rakovi cene materijalnu sigurnost, pa mu dajte do znanja da imate sigurno zaposlenje. Uživajte u tihim, privatnim večerima kod kuće. Ne zaboravljajte posebne dane kao što su rođendani i godišnjice.
Lav
Lavovi moraju da blistaju, vole da su uvek u centru pažnje. Divite se njegovom smislu za humor i često mu stavljajte do znanja koliko vam je bitan.
Devica
Da biste osvojili Devicu, morate da joj se pokažete kao osoba bez mane i biće oduševljena savršenstvom u vama. Device su oštroumna i analitična bića. Ostanite smireni kad vas kritikuju ili previše analiziraju. Otvorite joj srce, Devica je ljubavnica i srodna duša.
Vaga
Vaga voli ravnotežu. Ugađajte joj malim ekstravagancijama i neprestanim komplimentima. Ona će zauzvrat biti uvek lepa i senzualna za vas. Voli jednakost u vezi i sposobna je da donosi razumne odluke.
Škorpija
Izgledajte zavodljivo kad god ste u Škorpijinoj blizini. One cene prirodan seksepil. Budite spremni da otkrijete svoje maštarije: sve podelite s njima, jer Škorpija želi da zna sve vaše skrivene želje. Investirajte u satensku posteljinu i mirisne sveće, a Škorpija će se pobrinuti za zavođenje, muziku, masažu...
Strelac
Dajte mu emocionalnu i fizičku slobodu koja mu je potrebna. Budite uvek spremni na iznenadno putovanje i avanturu jer Strelac će otputovati onog trena kad sazna za zanimljivu destinaciju. Naučite da volite praktične šale, budite puni entuzijazma, energični i uvek spremni za avanture.
Jarac
Budite puni razumevanja za Jarčevu posvećenost poslu i želju za uspehom. Oni to žele i zbog sebe, ali i zbog partnera. Dajte Jarcu dokaz, pažljivo odabranim poklonima, da ste sposobni racionalno da raspolažete svojim bankovnim računom. Kada bude spreman, Jarac će vam se posvetiti u potpunosti. Uvek budite iskreni i učinite ono što ste rekli da ćete učiniti.
Vodolija
Ako želite da zavedete Vodoliju, morate biti sposobni za razgovor o različitim temama. Bićete zadivljeni njegovim elastičnim umom. Postanite intimni s Vodolijinim umom pre nego s njegovim telom.
Ribe
Naučite da ljubav iskazujete na hiljadu načina, a pored reči, pokažite svoju naklonost i gestovima. Budite uvek podrška Ribi. Nađite način da joj pokažete da romantična ljubav iz crno-belih filmova može da postoji i između vas dvoje.
Strelac
Dajte mu emocionalnu i fizičku slobodu koja mu je potrebna. Budite uvek spremni na iznenadno putovanje i avanturu jer Strelac će otputovati onog trena kad sazna za zanimljivu destinaciju. Naučite da volite praktične šale, budite puni entuzijazma, energični i uvek spremni za avanture.

Dacu mu ja avanturu po nosu... 8)
Strelac

Dacu mu ja avanturu po nosu... 8)

Kolezinice nemoj tako , Ja sam Strelac winkwink To nam je u krvi :D
Anci, caoooo. Smile
Ma, nemam ja nista protiv da Strelice avanturisete... Smile
Kod nas je situVacija malo obrnuta. Smile Procitaj LAVA. Tongue
Lav
Lavovi moraju da blistaju, vole da su uvek u centru pažnje. Divite se njegovom smislu za humor i često mu stavljajte do znanja koliko vam je bitan.

Lav , samo spava - hm, pa neznam - vatra i vatra = pozar lollollollol
Ova Lavica i kada bi htela ne moze da spava.... lol
Ova Lavica i kada bi htela ne moze da spava.... lol

Lelelelele, nama su uloge izgleda samo malo zamenjene xaxaxaxax!!!! Ovo je dobra fora . Dobro ti stoji crna boja - pazi se strelca :D lol salim se!
Culi ste, mazite me i pazite i mozete me i na hleb da mazete! :D
Devica
Da biste osvojili Devicu, morate da joj se pokažete kao osoba bez mane i biće oduševljena savršenstvom u vama. Device su oštroumna i analitična bića. Ostanite smireni kad vas kritikuju ili previše analiziraju. Otvorite joj srce, Devica je ljubavnica i srodna duša.

Mislim nije... ovaj prema Jasminci Holcl... "uradicu ti karmu" za naravno malu popunu u Intesi i dobices pride krilo belog lava... rollrollroll

P. S. Vasiono, javi se
Bela, malo moje lucidno, od plisa satkano.... Smile

Ja sam ovan ali mene tesko da mogu dugo da gledaju u oci, zaslepi ljude lepota mojih ociju, ne znam onda kolko tvoja teorija vazi u mom slucaju, onda ja ne zavodim, ja se prepustim zenskim carima Smile ....Ipak hvala, sada cu znati kako i sta da radim kada mi se svidi neko 8)
Škorpija
Izgledajte zavodljivo kad god ste u Škorpijinoj blizini. One cene prirodan seksepil. Budite spremni da otkrijete svoje maštarije: sve podelite s njima, jer Škorpija želi da zna sve vaše skrivene želje. Investirajte u satensku posteljinu i mirisne sveće, a Škorpija će se pobrinuti za zavođenje, muziku, masažu...

Investirajte u skorpije, necete se pokajati........ lolwink
Ovi horoskopi nas počeli opsedati, nisam pročitala ovoliko o horoskopu u proteklih par meseci koliko poslednjih par dana lollollol

Edukacija wink
Strelac

ima neceg...i ja sam strelac u podznaku lav

zena strelac u ulozi ljubavnice...

Ovde je rec o veoma duhovnoj zeni, filozofu. Jednostavna je otvorena, srdacna i poverljiva. Ona vazi za zenskog Don Zuana Zodijaka. Lako se prepusta carima zdravog i komunikativnog erosa. Fascinantna je, izuzetno vatrena i pomalo divlja ljubavnica. Jedini rizik koji kod nje postoji je onaj od preterivanja; njeno prepustanje strastima je toliko jako, da se moze uciniti prosto nezaustavljivo. Bilo bi dobro da upraznjava spiritualnu praksu, kako bi transformisala i kanalisala veliki odliv seksualne energije. Zena Strelac igra na urodjenu sklonost zavodjenja. Ona osvaja svojom iskrenoscu i neposrednoscu kao nevina devojcica koja iz puke znatizelje ulazi u zabranjenu zonu. Sirom otvorenih ociju i pogledom punim zelje za novim avanturama, ona hrli ka ispunjenju svojih snova.
Bela, malo moje lucidno, od plisa satkano.... Smile

Ja sam ovan ali mene tesko da mogu dugo da gledaju u oci, zaslepi ljude lepota mojih ociju, ne znam onda kolko tvoja teorija vazi u mom slucaju, onda ja ne zavodim, ja se prepustim zenskim carima Smile ....Ipak hvala, sada cu znati kako i sta da radim kada mi se svidi neko 8)

tirkiz evo sta pise za tebe
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK

O V A N
On je agresivan, energican i neumoran. Zraci seksualnom energijom, mastovit je i dinamican. Dobicete uzbudjenje i zadovoljstvo koje zelite, ali i malo vise nego sto mozete da podnesete… Pazite na njegovu agresivnost, dok je u naponu, jer uziva u zadavanju bola… A ako niste spremni da izvodite inovacije o kojima ste do sada samo citali u knjigama, bolje je da ostanete kod kuce… Tokom ljubavne igre, ovaj muskarac ce uciniti sve da partnerki pokaze ko je gazda u krevetu. A nakon sto izvede sve vratolomije, od kojih se njoj cesto zavrti u glavi i nakon sto je fizicki gotovo "smlavi", netaktican i sebican, kakav zna da bude muskarac Ovan, /izuzeci su oni sa "meksim" podznakom/ zapalice, "mrtav hladan" cigaretu, zadovoljno zureci u plafon, uzivajuci u svojoj pobedi… zaboravljajuci da je veoma vazno i "ono posle"…
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:46 am.