Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I kako se manifestuje kod muškaraca a kako kod žena?
Može li se prepoznati i koji su simptomi?

Baš juče mi se desilo da je kraj mene prošla edna ekstremno dobra plavuša a da se nisam ni okrenuo za njoJ(zi), pa sam počeo da se preispitujem. 8)

Ko je kroz to eventualno već prošo nek napiše iskreno.
Smile wink
Mogu ti reci, ako naadjes neku a da je bar 10 godina mladja od tebe, kriza prodje.
Mada ni u tom slucaju neces se okretati plavusama, vec ces razmisljati kako da je zadovoljis a da te ne strefi srcka... lol wink wink
Upravo to sto si napisao, Limunce, govori da si "kriznim srednjim godinama" lol wink Sve je to za ljude. Prodje i to ludilo. wink
. . .

Baš juče mi se desilo da je kraj mene prošla edna ekstremno dobra plavuša a da se nisam ni okrenuo za njoJ(zi), pa sam počeo da se preispitujem. 8) . . .
Za "zadati" opis, rešenje može biti i da si sveže zaljubljen (a nisi obavešten o tome) . . . što se o'ma 'vataš za najcrnju pretpostavku? lol
I kako se manifestuje kod muškaraca a kako kod žena?

Baš juče mi se desilo da je kraj mene prošla edna ekstremno dobra plavuša a da se nisam ni okrenuo za njoJ(zi), pa sam počeo da se preispitujem. 8)

Ko je kroz to eventualno već prošo nek napiše iskreno.
Smile wink

nema sta da brines kad si video da je ona ekstremna i da je dobra i da je plavusha. to sto se nisi okrenuo je mozda samo isijas.
Upravo to sto si napisao, Limunce, govori da si "kriznim srednjim godinama" lol wink Sve je to za ljude. Prodje i to ludilo. wink

Ja to znam i priznajem...
Medjutim... Smile
Limuna su davno prošle srednje godine al ga ludilo još drži. Kao i bezgranični optimizam i entuzijazam uprkos očajnim rezultatima...
lol lol lol
Kriza cega? .... cek' da vidim.... a da, srednjih godina!

Men' je to proslo. Ja sam u krajnjim godinama......

Kako je bilo? Pa osrednje. lol lol

A kako je sada? Pa krajnje....... interesantno.

lol lol
Kad si ti bio u srednjim godinama, srednje godine nisu još ni postojale...
lol lol lol
Limuna su davno prošle srednje godine al ga ludilo još drži. Kao i bezgranični optimizam i entuzijazam uprkos očajnim rezultatima...
lol lol lol

Tebe nikad nece ni proci a nikad nece ni strefit...
Jbg, nismo isti...

U priznavanju... lol lol lol
lol lol lol

Zato je čoek živeo normalno svojim životom i nije lupao glavu oko nekih gluposti oko kojih se Ti i ja druže Brode sad "bakćemo" ili ćemo se u skorije vreme sigurno baktati. 8) Smile

Ta kriza nam je obojici takoreći na pragu i teško ćemo joj se "ispapučiti". Da ti pravo kažem ja sam rešio i da se ne branim puno, šta me strefi strefilo je, samo se nadam da će biti nešto mlađe. lol
Biter bi možda mogao da nam pomogne da to sve lakše prebrodimo ako je pravi drug i prijatelj.
lol lol lol

Zato je čoek živeo normalno svojim životom i nije lupao glavu oko nekih gluposti oko kojih se Ti i ja druže Brode sad "bakćemo" ili ćemo se u skorije vreme sigurno baktati. 8) Smile

Ta kriza nam je obojici takoreći na pragu i teško ćemo joj se "ispapučiti". Da ti pravo kažem ja sam rešio i da se ne branim puno, šta me strefi strefilo je, samo se nadam da će biti nešto mlađe. lol
Biter bi možda mogao da nam pomogne da to sve lakše prebrodimo ako je pravi drug i prijatelj.

E pa nisam ja toliko mator, koliko se tracuje, nego da vam odam tajnu: Nije problem kriza srednjih godina, vec prostata.
:?
Ma druže Biter nisam mislio na tvoje godine već na iskustvo.
Odaješ mi utisak čoeka koji je bio u više takvih i sličnih kriznih situVacija nego Brod i ja zajedno. Smile
Lako je u krizu ući al treba znati i izaći.
Pa ne znam, ja Broda cenim za vrlo iskusnog coveka!
:D :D wink
Jeste mi drug i što bi se reklo čoek na svom mestu, al mislim da ipak malko preteruje u tom pogledu.
Ko i ja, uostalom.
8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:58 am.