Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pozdrav svima koji su tu i citaju forum .htela bi pitat samo jel neko zadovolan ovim sajtom i jeli steko neko fino prijatelstvo iili savet ?a da to bude nesto pravo sta je i ocekivo upravo to i da muse ostvarilo ?sto se mene tice volela bi mi kada bi mi neko rekao kako se mogu odlogirat jer nemam mnogo vremena inace mije bilo drago dopisivati se sa vama najlepse vam fala od sveg srca ....vasa telma
pozdrav svima koji su tu i citaju forum .htela bi pitat samo jel neko zadovolan ovim sajtom i jeli steko neko fino prijatelstvo iili savet ?a da to bude nesto pravo sta je i ocekivo upravo to i da muse ostvarilo ?sto se mene tice volela bi mi kada bi mi neko rekao kako se mogu odlogirat jer nemam mnogo vremena inace mije bilo drago dopisivati se sa vama najlepse vam fala od sveg srca ....vasa telma

Fala i tebi, bas smo se dopisivali...
Samo zalupis prozor i nema te vise... Odlogovana si...
A prijateljstvo i ljubav neces tu naci. Svi su ovdi zbog seksa.
Eto ja vec trazim prijatelje 3 godina pa ne ide mi nesto od ruke...
:D

telma iz VIYEN-e, pa Ti si pravo bogatstvo reči na forumu. Osveženje. Dođi češće da NAM razbiješ monotoniju.... lollollol
šta se ti smehaš, nisu ti ovo asocijacije.............................Smile))
ma gleda kralja gore pa se priseca...
Ko? Šta? Ne znam o čemu zborite.... lol
На жалост, Телма је успела је да се одлогира.

wink
Uspeli ste stalnim bockanjima oterati i Telmu, mada ona nikoga nije dirala.
To znaci da ste zli.
Obzirom da su bili zli prema vama u detinjstvu, cak mislite, da je u redu biti zao, samo zato sto vam se neko ne dopada jer nije kao vi.
Vecina vas bi se proglasio cak i pravim vernikom a ne znate sta je prastanje.
Jer mislite nekad o tome, koliko je dvolicno ovo drustvo?
Od cega je takvo?
Komunizma? Pada komunizma i anarhije? Od kapitalizma nije, obzirom da se slicna dvolicnost naziralo i ranije...
Mozda je sama ljudska priroda takva?
Covek coveku vuk? U tom slucaju mora da se najgori vuci razmnozavaju sa najgorima, cim osobina ostaje i sledecim generacijama...
Jel mislite nekad o tome?
twisted
Uspeli ste stalnim bockanjima oterati i Telmu, mada ona nikoga nije dirala.
To znaci da ste zli.
Obzirom da su bili zli prema vama u detinjstvu, cak mislite, da je u redu biti zao, samo zato sto vam se neko ne dopada jer nije kao vi.
Vecina vas bi se proglasio cak i pravim vernikom a ne znate sta je prastanje.
Jer mislite nekad o tome, koliko je dvolicno ovo drustvo?
Od cega je takvo?
Komunizma? Pada komunizma i anarhije? Od kapitalizma nije, obzirom da se slicna dvolicnost naziralo i ranije...
Mozda je sama ljudska priroda takva?
Covek coveku vuk? U tom slucaju mora da se najgori vuci razmnozavaju sa najgorima, cim osobina ostaje i sledecim generacijama...
Jel mislite nekad o tome?
twisted

prvo počistiš ispred svojih vrata pa gledaš šta se nalazi ispred tuđih...ti stvarno ne znas za zezanciju :?
E moj "bite" do sada sam samo bio skeptican a sada sam na
putu da budem siguran da li ti nisi neki strani placenik sa ciljem
da kompromitujes nase vrednosti i siris lazne zapadnjacke??!!
shock

U svakoj malo ozbiljnojoj polemici ti podmeces drustvo i izoblicavas
tradiciju omalovazavajuci nasu istoriju i nas same.
Kakve veze zezanje na forumu ima sa drustvom i time sto govorish??!!

Niti ti poznajes nase vrednosti niti zapadne - a sa tim samo nametnutim i samohvalisavim Don Zuan stavom samo ispadas
komican.
S tim sto se u tvoje ljubavne uspehe krajne sumnja - a izvesno je da dejstvujes po raznim sajtovima sa, mozda, perfidnim ambicijama.

mrgreen
Pa Real, ne znam bas :?

Na sajtovima romanca treceg doba, priprema zimnice, ljubavni sastanak u pedesetim i sl.edukativnim stranicama se traca da je njegov msn pozeljno imati... lol
Telma,putuj Telma, i molim te ne naginji se kroz prozor...
Fala na obilasku..
Telma,putuj Telma, i molim te ne naginji se kroz prozor...
Fala na obilasku..

Pomesala si, to je bila Selma wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
E moj "bite" do sada sam samo bio skeptican a sada sam na
putu da budem siguran da li ti nisi neki strani placenik sa ciljem
da kompromitujes nase vrednosti i siris lazne zapadnjacke??!!
shock

U svakoj malo ozbiljnojoj polemici ti podmeces drustvo i izoblicavas
tradiciju omalovazavajuci nasu istoriju i nas same.
Kakve veze zezanje na forumu ima sa drustvom i time sto govorish??!!

Niti ti poznajes nase vrednosti niti zapadne - a sa tim samo nametnutim i samohvalisavim Don Zuan stavom samo ispadas
komican.
S tim sto se u tvoje ljubavne uspehe krajne sumnja - a izvesno je da dejstvujes po raznim sajtovima sa, mozda, perfidnim ambicijama.

mrgreen

Reale, sreco, mnogo si se promenio, zale mi se clanice.
Ipak si ti jedan mladi decko sa nedovoljno iskustva da shvatis neke stvari.
Ja sem Slobe i seljackog, oslepelog i laznog patriotizma ti nista necu omalozavati, a ocekujem isto toliko da cenis i onaj kosmopolitski svet kojem ja pripadam.

Ja sam posten porodican covek, te ne znam o kojim ljubavnim uspesima pricas, ja sam ovde da se zezam. Naravno ko je tu ceo dan i analizira svaki tudji redak, moze da pomisli da poznaje druge, ali opet ti moram reci, mali si decko, neiskusan, sledis jednu jedinu kulturu, ne vidis tudje poglede, pojma nemas da postoje i tudji pogledi.
Smuvaj sebi nesto ako mozes i ne kukaj.

A sto se tice kriticnosti mog prethodnog posta, cini mi se da je spomenuta clanica pripadnik tvoje kulturne sredine, sa osobinom da je odrasla i ucila u tudjini. Ako je dosla svojima, da razvija i dalje svoj jezik i da jaca svoj osecaj pripadnosti, a vi uzimate sebi pravo da je bockate zbog pravopisa i jezika, pa sta ocekujes od mene osim prezira? Pa niste dorasli li logickom razmisljanju, ni uljudnosti.

Toliko za tebe od mene i ne zaboravi, ako se osecas ugrozenim, nije to od mene, za mene si musica. To su samo tvoji kompleksi. Kada budes proradio na njima, odrast ces, te ces mozda pokusati da se prilagodis i drugacijima, mozda ces jos steci i pokojeg Amera za prijatelja. Otvorit ce ti se svet, pa ces na miru i na dostojan nacin afirmisati svoju kulturu i vrednosti.
Jer ne zaboravi, nije covek onaj koji misli da zna. Covek je onaj koji ce se sagnuti da pomogne drugom da ustane.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:35 am.