Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

STA MISLITE O PREVARI INFOSTANA
Ako sam dobro upucen, firma od drugih firmi moze zahtevati svoja potrazivanja sudskim putem, jedino ako uredno opomenjuje duznika jednom (dvaput?) godisnje.
Zasto bi fizicko lice bio u podredjenijem polozalju?
Ne daj im ni dinara, neka te tuze a ti nadji dobrog advokata!
Mada ako bolje promislim, neki s Kosova moraju da plate racune i iz 1990 godine, pa hm...
Ces, ces...
Finansijska potrazivanja bi trebalo da zastarevaju posle tri godine ako nije bilo opomene. Udruzenje potrosaca se po tom pitanju nesto javljalo, kao ne treba im placati, nemaju pravo, ali ipak se bolje dobro raspitati. UnhappyUnhappyUnhappy
Jesi li Ti te racune vec platio, pa oni pogresili, ili ih nisi platio?

Ja svoje racune redovno placam i u svakoj prilici kada se, posle neke od ovakvih akcija naplate podigne glas "gnevnih duznika" osecam se kao magarac......
I ja svoje racune placam redovno i osecam se lepooooo. TonguewinkTongue
(najvise zbog cekanja na salterima, mrzim saltere)
Nikako platiti racune. Smile I onako je sistem u drzavi spor, pa ce i ovo da zastara. lol
Finansijska potrazivanja bi trebalo da zastarevaju posle tri godine ako nije bilo opomene. Udruzenje potrosaca se po tom pitanju nesto javljalo, kao ne treba im placati, nemaju pravo, ali ipak se bolje dobro raspitati. UnhappyUnhappyUnhappy

Kako sam slusao na B92, zapravo ljudi nisu znali da se vodi sudski spor protiv njih, pa su ta potrazivanja sad diskutabilna....
Inace i ja placam rate redovno pa se ponekad i ja osecam kao magarac!
:D lol 8)
Kajaćeš se, ako platiš . . . a i ako ne platiš. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:02 pm.