Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko mi se prvi javi ovde uradi cu mu natalnu kartu,besplatno naravno...

potrebno je puno ime i prezime...
datum rodjenja?
vreme?
drzava?
grad?

ove podatke ostavite u moje poruke...da ne bude na javnom...
al ce natalna biti objavljena na ovoj temi...
poz...cekam lollollol
A sto ne na javnom?
Samo zaboravila si da trazis br.telefona, adresu, br.tekuceg racuna, i naravno PIN kod....ovo da bi ta natalna karta bila 100% tacna lollollol

A oces meni da uradis ha?
Ja sam tvoja najbolja drugarice, hoces li? hoces li? hoces li? haaa? SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mislila si, ko prvi od muskih ti se javi?

:D :D :D :D
A, mo'š meni da uradiš mentalnu kartu?
lollollol
I....?

GdI cemo s tim kartama?
El moze preko granice? rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja mogu metalnu . . . stainless steel. :D
Mislila si, ko prvi od muskih ti se javi?

:D :D :D :D

pa ne bas ko prvi od muskih,mislila sam na sve vas...al eto ti si prvi ostavio podatke... upravo sam zavrsila biter pa izvoli...

Bik u podznaku Ovan.

Natalna je radjena u kratkom izdanju za period od 6 meseci pocev od februara2009 ,vremenski sam ogranicena sto se tice tacnih datuma.
Ovo je period kada je vise nedelja u znaku Strelca. Ascedent u Taurusuimas kad je Mesec u Devici.

Saturn i Uran u sprezi: Nalazis se u periodu fundamentalnih promena koje su pocele od kraja septembra 2008 i traja ce do jula 2009. Ovo je period izuzetno snaznih uticaja izmedju unutrasnje snage i spoljnog sveta.Pokusavas da izbegnes rutinske radove u svakodnevnom zivotu. Pokusavas pronaci nove stvari koje ce uciniti tvoj zivot uzbudljivijim.Ali svaki napor ove vrste je bezuspesan zbog ljudi iz okoline,duznosti i obaveza.Docices do tacke kad je pritisak ne izdrzljiv,a onda ces napraviti naglu pauzu i opustiti se. Stavices tacku na jedan okrutan posao koji te opterecuje....a vrlo moguce da ces iznenada i bez upozorenja promeniti mesto stanovanaj.To ti upravo moze napraviti ravnotezuu smislu da ti omoguci olaksano podnosenje napetosti koja postoji od ranije a koja je na neki nacin poremetila tvoj zivot.Trenutno imas jako teske zadatke u poslu koji ti izgledaju ne resivi... ovi problemi su nastali pod uticajem drugih ljudi. Dugodostizni projekti zahtevaju veliki trud i koncetraciju. Potrebno ti je da racionalnije razmisljas i ne zuris u nekim odlukama ako ne zelis da ti taj projekat preuzmu drugi ljudi.
Ovo izgleda da je neki produktivan poso i zavisi jako puno od tvoje psihicke situacije.Vrlo cesto pravis nagle pauze,koje i nisu tako lose...odmorniji mozak bolje razmislja. Od kraja marta ce se odjednom stvoriti nove sveze vazdusne struje koje ce napraviti novi i bolji pocetak. Nemoj biti uplasen zbog cene koju ces morti platiti vise od one koje si planirao. Ulozices vise energije i bices ozbiljno psihicki napet i fizicki bolestan.Moras odluciti sta realno zelis za sebe i odrediti pravilan tok radnje. U svakom slucaju rizikuj,isplati ce se.

Pluton u sprezi sa Saturnom:
U ovom period ces resiti i mnoge dileme u svom zivotu,stavices tacku na zivot od pre.Na metafizickom nivou to znaci da faktori koji su sada ukljuceni u tvoj zivot, ce te dovesti u situaciju da odrastes i ozbiljnije razmisljas.Pluton donosi finansijske probleme ili druge manjkavosti.Nametnut ti je tezak teret koji uveliko ogranicava slobodu tvog kretanja,neko uniformisano lice ili lice pravde.

Saturn u sprezi s mesecom:
Od pocetka novembra 2008 do sredine avgusta 2009 upustas se u u dubokoj introspekciji i samokritici.
Osecas se smrknuto i usamljeno. Izbegavaj misliti na ono sto je bilo pokusaj razmisljati na ono sto tek sledi i sto se moze ispraviti.Tako ces uspeti da izbegnes psiho fizicke posledice,sa dobrim odlukama ocekuje te blagostanje u zdravstvenom smislu.U ovom periodu imas poteskoce u odnosu sa drugim ljudima,posebno sa zenama.Trenutno imas negativan stav po pitanju zena i veza. Najbolji nacin je da ne razmisljas suvise o ovome i pustis da vreme ucini svoje.Trenutno ti stav prema ljubavi malo izvitoperen u glavi. Vazno je misliti unapred i za buducnost ,ne misliti previse na ljubavne veze iz proslosti zato sto se mogu napraviti pogresne slike za buducnost. Sacekaj malo i videces jasnije ono sto si naucio iz tog vremena. Stavi tacku na proslu vezui ne pokusavaj da je vratis. Ovde postoji jedna velika tacka.A moguca i nova ljubavna romansa koja ce te zbuniti ali i podignuti sa zemlje.

Ascedet u jupiteru:
Od 7 februara 2009 do 15 februara 2009 je bio period u kom ste nekom nesto pomogli,ovo je mozda bila i neka zamka. Uglavnom ti na ovo gledas kao na napredak u kontakt s drugim ljudima.Ne ocekujes nista za uzvrat od te iste osobe. Neke druge tebi bliske osobe su ovo doznale i ne potrebno te osudjuju sto nisi njima pomogo...ako cemo realno a ko je pa tebi pomogo.
Od stedine marta do sredine maja bice prilika da zaradis novac i poboljsas nesto u svom domu sto ce ti uciniti mnogo vecu udobnost i prijatnost.Sresces ljude koji ce ti pomoci da saznas vise oproslosti koja te interesuje.

Uran u sprezi sa venerom:
Od sredine aprila 2009 do sredine marta 2010 uticaj ovih planeta je spektakularan. Na pomolu su velika uzbudjena,otrgnucete se konocno iz kanze stare ljubavi uz pomoc druge mladje zene skojom ce se desiti ljubavna afera. Promena statusa...odnosa u seksualnom smislu...zanimljiv period. Sve ce se desiti spontano. Smatra ces da malo mozete ponuditi jedno drugom...pojavice se i mala dosada. Ali racunaj i na promenu takvog stanja. Bice mozda i monotono al usustini jedna zdrava normalna komunikacija dvoje ljudi koji ce razmisljati vise mozgom nego srcem.Puno ce ovde zavisiti od tvog temperamenta. U ovoj vezi preispitaces te odnose te izvrsiti potrebne promene.Potrebne su promene u smislu da ni jedno od vas dvoje ne bude emotivno povredjeno.Medjutim treba da budes svestan da u ovom odnosu,uzbudjenje i novosti mogu biti veliki povoljan faktor u poslu. Ukoliko ti je potrebna umetnicka nadarenost u poslu u ovom periodu bice je u izobilju. Bices kreativan u vecoj meri od onog sto si vec naucio u redovnim tehnikama.

Saturn u sprezi s a Uranom:
Sukob principa krajem aprila 2009 do 2010. u par navrata u ovom periodu bice iznenadnih opasnosti. Periodicne napetosti zbog sukoba principa sa pojedinim ljudima. S jedne strane tvoja realna struktura i s druge strane neko ko tvrdi da je realan a nije. To ce te malo pokolebati u poslu. Dovesce te do toga da i pored svoje realnosti mislis da je situaciju kruta i ne savitljiva. Vtaticu se na poso... ovde moras izbeci partnerstvo u poslu, ako si vec sa nekim moras vise dati i izbeci coveka koji ti stoji na putu.
U suprotnom ce te imati neku iznenadnu akciju ne povoljnu po tebi,moze biti u pitanju dug zbog pogresno protumacenog papira.Na kraju bez obzira koliko razoran uticaj imalo ovo neprijatno iznenadjenje uspeces da se cvrsto oslonis na nabildovane poslovne strukture svojim ledjima.

Ascedent u Taurusu:
hm cudno al tvoje raspolozenje od jednom ce menjati odeca. Medjutim ti cinis odelo privlacnim u ovom periodu i ako ti hvali ukus u estetskom smislu.Ovo je period u kome ces gledati u partnera koji te obasipa ljubavlju i paznjom,partner koji govori direktno iz srca.Imacete sex sa tom damom...vrlo blizak kontakt... stoji upozorenje ne pricati o tome.To ce biti osoba koja ce vas lagano osvajati,fizicki ce te biti povezeni....osoba kojoj ces neizmerni verovati.Ti ces joj ponuditi svoje veliko srce i dobrotu. Idealan parter za tebe je neko ko ima seksualne raznolikosti,upoznati te sa uzbudljivim oblicima snosaja. Za razliku od drugih koji padju u zamku ljubomore koju ne podnosis. Znaci parnerka koja ce biti vrlo prilagodljiva.

Nedelja u prvoj kuci:
Ti si osoba koja se istice u guzvi,nemoj nastojati ostavljati veci utisak od onog sto jeste.Ovaj polozaj pokazuje snaznu licnost.Ali moras koristiti pazljivo moc u ljubavnom odnosu.

Nedelja ascedent:
Rodjen si na izlasku sunca. Ti biras...i imas tendenciju da dominiras.Tvoj talenat za prodaju ce ti omoguciti da da dobijes onaj put kojim zelis da ides.Ovaj talenat respektivno koristi nemoj ga zloupotrebljavati. Dakle mudro koristi ovaj dar po pitanju posla.

Mesec u devici:
Imas vrlo specificni standard u onom sto zelis u ljubavi. Kad radis na tome cuvaj se okoline... vrlo je bitno odrediti vreme i mesto... ponekad kao da zalutas pa se desi obrnuto na pogresno si mesto u pogresno vreme. Pokusaj da ne budes posesivan.

Mesec u sestoj kuci:
Nakon sto si steko bolno iskustvo u ljubavi,moras biti vrlo obazriv ljubavnik. Budi ucitelj al ne iznosi previse suvisnih reci,nek se partner malo pomuci oko tebe. Suvisa otvorenost nije preporucljiva.Dovedi partnera polako od studenta do ravnopravne ljubavnice.

Venera u bogojavljanskoj kuci :
Pokazuje da si osoba koja je na pocetku veze zbunjena...ne znas tacno sta zelis....malo vise hrabrosti pokazi.... jer se desavalo da dok ti razmisljas veza tone i ljubav se gasi.
Iz tog razloga dobro je produziti flert,udvaranje kako bi i ti saznao od partnera sta zeli i ocekuje pre donosenja nekih odluka a time ces dobiti i na vremenu.

Ascedet Mars :
Kaze da imas puno energije,umes da ispunis potrebe ljubavnika. Neumoran ljubavnik.
Samo treba znati energiju tempirati na vreme. Brzo otkrivas partnerova osecanja i emocije,radost ,zalost,ljutnju. Pazi prilikom svadja da u izlivu besa ne povredis partnera...cesto ne pazis sta kazes a zbog toga kasnije zalis.

Zdravlje: problem sa bubrezima,oprez u periodu od 15 marta do aprila 2009.
nedozvoli nemarnost koja se desila od 17 jonuara do 1 februara 2009.

Bik zemljani znak: melanholični, pesimisti, emotivni, traže sigurnost, vredni, realistični, privrženi
Ovan podznak vatreni znak: optimista,dinamican,hedonist,strastven, zaljubljiv
A sto ne na javnom?
Samo zaboravila si da trazis br.telefona, adresu, br.tekuceg racuna, i naravno PIN kod....ovo da bi ta natalna karta bila 100% tacna lollollol

A oces meni da uradis ha?
Ja sam tvoja najbolja drugarice, hoces li? hoces li? hoces li? haaa? SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Nenkice ne provocirajme,sta ce ti to... ako te toliko nerviram probaj da me ignorises.
poz
Evo ja te ignorisem...jer u ta sr... ne verujem, verujem u Fatalnu kartu winkwinkwink

Poz... i poz svima ostalima koji ne veruju wink
Ja te ne ignorišem al ignorišeš ti mene...
lollollol
Uh...

Kako mozete toliko pogoditi sustinu?

Hvala, u principu sve ovo sam i osecao...

:kiss::rose:

I kad cemo na kafu? Ili cemo na onu pizzu sa zelenim liscem?
:D :D :D
Pica sa rukolom u Staroj, a? Znaš valjda da se od mene ništa ne može sakriti...
lollollol
Ja te ne ignorišem al ignorišeš ti mene...
lollollol

ne ignorisem te komsija... wink
Pica sa rukolom u Staroj, a? Znaš valjda da se od mene ništa ne može sakriti...
lollollol

Pa necu valjda na pizu sa tobom?
lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:39 pm.