Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

PLOVIBROD ti zaista mislis da si zanimljiv??Na svakoj temi me vijas i ponasas se kao pravi debil ili bolje reci retardirani stvor!Mogla bih da razumem da si neki balavac koji nezna ni nos obrisati ali ovako ne razumem,stariji si covek,pre ti je pisalo u profilu da imas preko 40 god jos malo pa tata da mi budes!Nikad te nisam uvredila,niti sam te vijala po temama,znas zasto jer mi nisi zanimljiv!
Kad si tako veliki baja,zasto nisi odbranio clanice od Kralja,nisam bas primetila da si njega jasio,jer si ga se bojao...........
Okani me se sada ti lepo kazem,ako ocekujes ruzne reci zeznuo si,lepo sam vaspitana sto se za tebe ne bi moglo reci!
Iskreno gadis mi se....................Ako mislis da ces tim skaknjem i gluposcu nesto postici u zabludi si!
Bela ce ici sajta kada ona bude htela a ne kad ti zamislis!
THE END!

THE END!

Pih... kad pre :?: roll a ja se taman uzivela lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
pa Bela bilo je i vrijeme............................da otvoris temu, nisi odavno.....
bela, on uporan jeste, ali bar nije prostak kao shto ima nekih, nego pokazhi mu da si jacha mentalno od njega i samo... 8) 8) 8)
Opusti se, Bela, on se zajebava... Ne zzesti se... :D
I ja sam se svojevremeno vrlo zezala na tvojim temama, bez da imam licno protiv...
Nije da ga branim... Smile

Binicu, Binicu... hm...
I ja sam se svojevremeno vrlo zezala na tvojim temama, bez da imam licno protiv...

Binicu, Binicu... hm...

pa imali smo polemiku nekad davno i stvarno ja nikog ne mogu da shvatim kome "smeta" bela, ona je dobritza koja se retko sretje i to je pokazala i dokazala svo ovo vreme, ja bih se zamislio dobro na mestu nekih kakvi su pre svega oni to ljudi... winkwinkwink
Kud plovi ovaj Brod, kud ljude odnosi i da li itko zna sto nam
Brod sprema....... wink

Binicu, Binicu... hm...

pa imali smo polemiku nekad davno i stvarno ja nikog ne mogu da shvatim kome "smeta" bela, ona je dobritza koja se retko sretje i to je pokazala i dokazala svo ovo vreme, ja bih se zamislio dobro na mestu nekih kakvi su pre svega oni to ljudi... winkwinkwink

Ni ja ne mislim da ona nije dobra, naproitiv...
Ali sam svojevremeno iznostila neslaganje sa gomilom Cecinih pesma koje je postavljala kao teme... Moje demokratsko pravo...
Ne treba se ljutiti zbog toga, malo zezanja nije na odmet! Smile
Bela, Brod te ne proziva, on samo trazi malo tvoje paznje. wink
Pogotovo u tim godinama, ne snalaze se bas najbolje... lollollol
Kud plovi ovaj Brod, kud ljude odnosi i da li itko zna sto nam
Brod sprema....... wink

Ma on bi, samo,
da izadje na palubu,
i da zaviri pod haubu.
Sve sto zanima njega
je da skine cega.

lollollol
definitivno mislim da je to njegov vid zezancije , svako ga ispoljava na drugaciji nacin- ovo je izgleda Brodov i to je on 8)
Da, ima ljudi koji se zezaju bockajuci druge...
Takvom zezatoru se labilnije osobe priklone, instinktivno se pridruzujuci ``jacem`` a on tada moze uzivati u svom ``autoritetu`` i ulozi vodje. Jos se i sam sebi dopada kako se drugi smeju njegovim doskocicama.

Ima toga u drustvu, na poslu, pa verovatno i medju rodbinom....
Opste poznato ljudsko ponasanje... Vrsta alfa muzjaka...

Zato bela, ne pricaj s njim, nabodi gaaaaaaa!

twistedtwistedtwisted

Morao sam da reagujem, da se tema ne pretvori u slihtanje Brodu!
evil
a zasto vi sve ovde sto se dogadja shvatate toliko licno pogotovo od nepoznatih ljudi??
Moje demokratsko pravo je da dam komentar na temu. Bez ljutnje, ali ovo treba da bude privatna poruka, a ne tema.... arrowarrowarrow
Bela, za valcer je potrebno dvoje Smile
Kada se ne bi primala ovako on bi izgubio motiv za svoje sale, Brod nije zlonameran, pogledaj isto se zeza sa Anasstazijom, ona se zeza i nikom nista.Seti se, i meni si proletos posvetila temu a onda si shvatila da nisam bio maliciozan.Ja te zovem mali plisani meco, on nutelica pa tepaju Ti 2 Partizanovca, neke seke bi sretne bile 8)
"Sve bi seke ljubile mornare".... lol
Samo se zezaj, opusti se i nemas problem, ovo je forum, svako svakog ponekad zakrpi.Moras da gledas ovo kao zabavu, a ne kao lican dozivljaj...3 godine si ovde, sve si prosla, valjda znas da Brod nije opasan po tebe, gori su oni(e)koji te napadaju sakriveni
Ne bih se oglasavao, samo se setih da sam proletos i ja i imao ovakvu temu Smile
Drugarski pozdrav i ugodan boravak na sajtu(ovo sam video od Admin)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:23 pm.