Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nesto sam se smorio,pa se pitam kako to moja pojava utice na nekoga,pa reko da pitam vas,ali na prvi pogled.
Pridji malo blize prozoru , da te bolje smeknemSmile
Kada bih postavio neku drugu slicicu, neku veseliju....onda bi ti mozda i kazala....( ovde si smrknut ), ali ovako tesko Smile))
Mada, ni tada to nije "prvi pogled", ali na Forumu si ok Smile))
Stvarno bi mogao da staviš neku veseliju sličicu, deluješ preterano ozbiljno, kao profi ubica koji overava žrtvu. Pogled iz perspektive žrtve, naravno Smile) Šalim se naravno. Mislim da si OK dečko.
Beli, moras prvo da se "pojavis"Smile.
Pazite,svi me smatraju kao mracnu osobu na prvi pogled,ali nasuprotja sam bas kontra,voliim zezanje,kuvanje,setnju,bas kao sav normalan svet,ova slika na profilu mi je cini mi se prva slika u zivotu da imam ozbiljnu facu.
ova slika na profilu mi je cini mi se prva slika u zivotu da imam ozbiljnu facu.

Pa ti je promjeni Smile))
pozitivan si lik, nisi smarac imas pametnih komentara. toliko od mene .prijatna osoba sve u svemu.
hvala Laura,imponuje u svakom slucaju. Smile)
e zdravo Kontra!,ali covekova navika je da sve sto vidi napisano na chatu da vidi ko je to...tako da..
nema na cemu samosam iskazala svoje misljenje
"pozitivan si lik, nisi smarac imas pametnih komentara. toliko od mene .prijatna osoba sve u svemu."
Takodje..
Delujes mi kao sasvim ok osoba.. Smile
Na prvi pogled i drugi dvogled... Wink

Paaaa.... mislim da ne treba da budeš smoren, šta će ti to, a koliko sam te "ispratio" na forumu do sada, citiraću Maycat (blago izmenjeno):
"Deluješ mi kao sasvim ok o'soba..." Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:47 pm.