Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Net nesumnjivo postaje autonoman podsistem društvenih odnosa sa svojom logikom koja se sve više otkriva i profiliše kroz već jasno uočljive osobenosti, ali i one koje su ponešto skrivene, ali relano postoje u našim međusobnim komunikacijama...

Pretpostavimo situaciju da smo sa nekom osobom dobri, kuckamo se, izmenjujemo misli, osećanja... Međutim, to se iz nekih razloga poremeti, dok u međuvremenu stičemo i neka nova poznanstva. Nije retko da se u takvim situacijama pojavi i ljubomora. Čak i u onom drastičnom obliku...

Šta mislite o ljubomori na netu?
Uvek je bilo i bice , kao i u pravom zivotu, a ovde jos gore
jer se i onako ne vidimo pa eto neki bi zeleli da su THE BEST.
Pocev od ispravljanja slovnih gresaka , vredjanja ......da ne
nabrajam. Ne znam pokusavam da budem realna , koliko to
uspevam nije na meni da sudim, ali volim samo istinu i mrzim laz.
Jedino sam zbog toga i cesto proglasena za konfliktnu osobu. rollroll :D

P.S. I to moram da naglasim , mislim da svi znaju da od kada sam ovde uvek pisem zadebljanim slovima , to mi je bilo zanimljivo i tako je ostalo . Ako nekom smeta eto zao mi je. Tongue
Ne znam..vishe iskustva imam sa ljubomorom NA net...
Ne znam..vishe iskustva imam sa ljubomorom NA net...

Kad me pre preduhitri placljivko bwe :D wink
Mda..."Dosta si ti bio, 'aj sad malo ja", "Proshli put sam ga ja povijala,hocu sad loma na net", "Ko ti je ta riba shto ti je poslala request?", "A shto ti nju pitash je l' ima kamericu?" Tongue
Ljubomora? Net? Nesrecnici koje ljubomora muci pojavom neta su dobili jos jedno (virtuelno) muciliste. Muka je, na zalost, realna.....
Mda..."Dosta si ti bio, 'aj sad malo ja", "Proshli put sam ga ja povijala,hocu sad loma na net", "Ko ti je ta riba shto ti je poslala request?", "A shto ti nju pitash je l' ima kamericu?" Tongue

axaxaxaxaxax lollollol Slatko me nasmejaste ovoga puta
svo troje lollollollol Jer ste svi akteri u ovoj saljivoj prici ...... lollol

axaxaxaxaxax lollollol Slatko me nasmejaste ovoga puta
svo troje lollollollol Jer ste svi akteri u ovoj saljivoj prici ...... lollol

Jesmo.Sad spavaju pa malo koristim situaciju. wink
Ljubomora postoji svugde gde postoje ljudski odnosi.
Obzirom da je net samo medij za prenos emocija, ona prenosi i uzrokuje i ljubomoru... (ovaj forum ima i neke stare teme o ljubomori...)

Ljubomora moze biti pokazana ili skrivena ali nisam stekao utisak da se javlja zbog kuckanja sa drugim osobama. Net je medij, gde se ljudi srecu sa ogromnim brojem kontakata, te pvt kuckanje u principu ne bi trebalo da bude uzrocnik ljubomore.

Ljubomora se javlja u dva slucaja:
1. Postoji (makar potencijalna) ljubavno/seksualna privlacnost, te caskanje sa drugima ili zezanje na javnom chatu ili forumu deluje kao inicirajuca kapisla.... /ne vidjenje osobe sa druge strane ekrana moze da pospesava umisljene ili osnovane sumnje.../

2. Kada se dve clanice posvadjaju javnim kanalima te obe od zajednickog prijatelja podrazumevaju da ce on zauzeti stav za bas na njihovu stranu.
Obicno takve clanice ne prastaju neutralnost, i imao sam cak slucajeve da su me neke ``skinule sa liste prijatelja``, jer sam se pomirio nekom drugom clanicom ili neku obelezio kao prijatelja. (Vi zene ste nekad vrlo, vrlo glupe!!!)

Sve u svemu, nasu licnu ljubomoru preslikavamo i na net, a neko je vise a neko manje ljubomoran.
Licno mislim da cu sam da odlucim, sa kim i u kakav odnos cu uci a ljubomoru ne trpim, ni kao mera pokazivanja ljubavi, ni kao meru prisile!
osnovane sumnje...

...za krivično delo..... lollollol
Ljubomora na netu, to mu dodje virtuelna ljubomora.....

Mislim da je pojava iste dobar znak da treba malo smanjiti boravak na netu.
8)

Misssssim, nije zdravo....
zdravo....

Zdravo ZOOCAA :!: :!: :!:
Kako si? lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ljubomore ce uvek biti. Tesko je tim ljudima, koji imaju izrazenu ljubomornu crtu. Ustvari, najvise sebi skode i stete.
ja nisam ljubomoran srecom nikada bio ni ti cu biti

a ti zoocoa

ne diraj mi nenkicu jer cu ti glavu skinuti jel ti jasno!!!
ja nisam ljubomoran srecom nikada bio ni ti cu biti

a ti zoocoa

ne diraj mi nenkicu jer cu ti glavu skinuti jel ti jasno!!!

Ljubomora? ...nije mi poznato....
Al' cu tebi Pero sad da zapalim raketu , ...znaci tako-svo vreme sam bila u zabludi!

twistedtwisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:22 am.