Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pa ovako gde ima lubomore ima i lubav a gde je nema tu je prevara sa garancijom jel dades nekom celo poverenje i kada se najmanje nadas budes izneverena ,,sto se tice lubavi a sve je dr samo dokaz da vredis malo vise od ostalih .... daj sada ako neko ima repliku ili pofalbu lepo vam fala svima pa budite nekada i lubomorni ne samo poverlivi
Tako je Telmice.... lollol
Ko je jos cuo za Lubav bez Lubomore? Pa to nidje nema wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ne samo poverlivi

To o proliveru, moraš da pitaš MiĆu, ona se u tEm razume, ki Mar'ca u krivi.... lollollollol
Kad je ljubomora u granicama normale, to je OK. U protivnom "gusi" suprotnu stranu.
Tako je Telmice.... lollol
Ko je jos cuo za Lubav bez Lubomore? Pa to nidje nema wink

Ima ima kod mene!
:D :D :D

A ti slobodno mozes bit na mene ljubomorna, meni to ne smeta!
:kisssssss:
:D :D :D
Misim ovaj , sta reci misim , nista , to je lubav 8)
Kad je ljubomora u granicama normale, to je OK. U protivnom "gusi" suprotnu stranu.

Hm . . .

A gde su granice? rolllol

A gde su granice? rolllol

Tamo daleko... winkarrowarrowarrowarrow
Eh, da je barem tako jednostavno. lol Granice su potpuno individualne.
U skladu sa time i priču o ljubomori sa više sagovornika različite percepcije može se posmatrati samo na način ima-nema/pozitivno-negativno. Wink
Ma ludilo je je ta lubomora... ko jos vidi granice lol
Svi/e ljubomorni/e ih vide . . . ali tek nakon što su prekoračene. roll
Zasto neko mora da bude ljubomoran da bi pokazao da mu je stalo do partnera. To mi nikada nije bilo jasno. Ne zelim ljubomoru kao izraz ljubavi
Ja, recimo, nisam ljubomorna. Bila sam. Dok je amelija imala onakav avatar..... lollollol
Zasto neko mora da bude ljubomoran da bi pokazao da mu je stalo do partnera. To mi nikada nije bilo jasno.

jer partneru ni na koji drugi nacin ne pokazuje da mu je stalo? pa onda se namerno isceniraju razlozi za ljubomoru?

jer je to za neke jedini nacin da "shvate" da je partneru stalo?

e, taj manjak maste, zelje i volje da se nekom pokaze ljubav meni nikad nece biti jasan...

mada... u svakoj ljubomori ima istine... pa cak i ako ta istina nema nikakve veze sa samom ljubomorom...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:56 pm.