Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zao mi je sto se ovaj forum pretvorio u ono sto jeste, trenutno....isto mi je tako zao sto se oformio "Stari" nad starim....mada razumem i zasto....milion i po puta sam "prostrla" dusu na ovom forumu (ja,) na koju se pokakilo ne jednom....samim tim se radujem cosku koji je osnovao LUI, u kojem mogu, bez straha da me iko ismeje, izvizdi, izruga, reci sve sto srce iste....zao mi je sto to (vise) ne mogu reci na javnom delu foruma, na kojem sam, skoro, od mog dolaska pricala otvoreno ( a nisam trebala)....sve zahvaljujuci raznim likovima, koji, kada se i najmanje nadas, uhvate bas za ono sto si rekao u odredjenom casu, odredjenim prilikama....(e, sada ce, kao da gledam, reagovati , sa replikom o mom tzv...o, jebote!!!???...mmm, da....klimaksu...)...dakle, ovaj forum je izrodio dobrane picajzle....da navedem imena? Ne treba? Ok....

Nije u redu da nekoga koga ne volim sikaniram samo zato sto ga ne volim, a nekoga koga volim, a ponasa se isto kao onaj koga ne volim, ne sikaniram!
po meni problem mnogih je ovde shto hotje i pokushavaju da stvari stave na mesto onako kako bi oni voleli, pa to radite u sopstvenoj kutji, a onde gde je javna prtjija treba vishe jednom za svagda da shvatite, te tje stvari biti razbatzane i da tje ih batzati svako kako stigne, lepo vam Jednom BR reche, zamislite ovo kao zheljeznichku stanitzu i bitje nam svima lakshe!!!
winkwinkwink
Ja sam ovde od nedavno (kao niste znali pa da naglasim) i malko sam se i pridružila forumu napokon ne gledam samo...
Ali sad se osvrćem, hoće li ko da me pogrešno shvati, ili da se uvredi na šalu ako ne shvati... Gde se denuo mili pacifizam??? Nema ispitivanja šta je pisac hteo reći, već kao da svi na prvu ospu paljbu... Unhappy
Ja sam ovde od nedavno (kao niste znali pa da naglasim) i malko sam se i pridružila forumu napokon ne gledam samo...
Ali sad se osvrćem, hoće li ko da me pogrešno shvati, ili da se uvredi na šalu ako ne shvati... Gde se denuo mili pacifizam??? Nema ispitivanja šta je pisac hteo reći, već kao da svi na prvu ospu paljbu... Unhappy

Ma sve će to narod pozlatiti...samo nemoj da se deprimiras molim te lollollollol
Nego budi more ko more nemirno i plavo Winkwinklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Komsinice, nista te ja danas ne razumem...

:? :? :?
... nagovaraš me da se opustim? A znaš kakvo je more... neke ume da proguta, još ću pred zakonom odgovarati... lollol
Samo opushteno... sve je dopushteno Wink a zakon je tu da se ponekad i prekrshi lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Replika.....

Nema ovde zakona, pravila... sve je dopusteno. Svi smo samo
u prolazu. Ako te slucajno gurnem, nemoj da me opsujes, ja
cu se izvinuti a ti se nasmej...... 8) wink
Ako šta volim- volim da se smejem... lollollol
wink Zato je život lep!
.... Ako ista volim.... volim osmeh... lol prosto me razoruza.. wink
Komsinice, nista te ja danas ne razumem...

:? :? :?

A veceras komsija..... lol si ukapirao??? wink
Izvinjavam se ostalima sto sam ih preskocila , ali sam jednostavno zelela da odgovorim Ishtar. Hvala na komplimentu.
Jako sam iskrena i moram priznati impulsivna , mrzim ljude koji
se poigravaju neslanim salama , zato i reagujem brzopleto.
Verovatno temperament duplog Strelca. Neznam da lazem i to
je moja velika mana, borbena sam i ne dajem na sebe. Pokusavam da budem realna ako ikad pogresim ispravite me.
Izvinjavam se ljudima koje sam izbrisala sa liste prijatelja , ali posle
3 godina koliko sam na sajtu , mislim da su mnogi prevrtljivi, nisu mog kova Ja bih branila uvek osobe kada su u problemu ali isti uvek cute kada sam Ja u pitanju , cak se pojedini i podsmejavaju da ne ispadnu iz fazona. Nikad nisam volela nepravdu, mozda sam naivna ali bolje i naivna nego zla.

P.S. Ovo je bilo dugacko ali nadam se da nisam smorila . roll
Ponovila sam ono sto sam napisala na predhodnom postu. Smile
Za ove uskoro dve godine boravka ovde, normalno je da se
stvara slika i misljenje o clanovima. Vec sam ti napisala sta
mislim, i stojim iza svojih reci. Budi to sto jesi, bori se za ono
do cega ti je stalo...... i ne daj na sebe! 8)
..............Nema replike........... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:39 am.