Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
U drugoj polovini meseca novembra 2006.god. uclanila sam se na ovaj sajt. U pocetku sam bila na chatu, na forum sam povremeno dolazila, ali nisam pisala.
Kada je chat pukao neki su otisli sa sajta, a neki (kao i Ja) presli na forum. No, ti sto su "otisli" oni su ipak tu ali pod nekim novim nikovima... wink
Elem, na chatu je u pocetku bilo ok...zezanje...ali kasnije je pocelo sa svadjama, prepucavanjima...bila sam i tu jedna od glavnih meta, ali sam znala uzvratiti jos gore.
Nastavak je poceo kada sam dosla na forum. Naravno opet sam dopustila sebi da uzvracam onima koji su me prozivali, vredjali, pljuvali... ne iz razloga sto sam ja to silno zelela, no moj temperament, brza reakcija... da zaboga ne bih ostala duzna istima sa sl. odgovorima... Jedno vreme je bilo malog zatisja, pa je opet krenulo sve iz pocetka. Oni meni, ja njima...i tako u krug, i tako u beskonacnost...
Nekoliko puta sam razmisljala da obrisem profil, da nikada vise ne otvorim stranicu ovog (posebno sada) ludackog sajta, ali ipak se odlucim da to ne uradim.
Poslednjih par dana nisam dolazila na sajt, a u tom vremenu sam razmisljala sledece:
Ko god pokusa da me isprovocira, bilo sta napise o meni (bilo to "citaj izmedju redova" ili u redovima), necu mu pruziti zadovoljstvo da na bilo koji nacin reagujem.
Dosta je bilo toga. Mislim da sam dovoljno svima rekla ono sto su trazili, tako da nema potrebe da se ponavljam i da se vrtim u krug sa nekim bolesnim umovima, iskompleksiranim nakazama...
Na forumu cu iskljucivo pisati na zadate teme (mislim pridrzavati se teme), ali samo na one gde zelim dati svoje misljenje, ostaviti neki komentar, podrzati osobu za koju mislim da je ok...
Posebno cu naglasiti moju omiljenu temu (ciji sam autor Ja), "Textovi pesama iz ex YU" ili onoj o poeziji (pod bivsim nikom Witny).
Savrseno me ne zanima da li ce neko da pise na toj i na ostalim mojim temama, jer meni nije cilj da li ce biti vise odgovora od ostalih clanova ili mojih.
Zadovoljstvo mi pricinjava (kada imam vremena doci ovde), da kucam sta se meni svidja i sta volim, a ne koliko ce posetilaca biti na temi i da li ce neko da komunicira sa mnom. Ko hoce lepo TU SAM, ko nece MOZE DA PRODUZI 8)

Glupa nisam da ne primecujem i one koji mi se ne obracaju direktno, no po**ebavaju tipa "citaj izmedju redova".

E, pa tako...sada nastavite kako znate i umete od mene necete dobiti ni jednu rec na kojekave prozivke, a pri tom imajte na umu da nije da ne znam da se branim, da nemam odgovor i sl. (to se valjda vec davno dokazalo), NEGO NECU VISE DA IMAM POSLA SA LJUDIMA KOJI PROSIPAJU ZLOBU, IZMISLJAJU SVASTA, IZIGRAVAJU DETEKTIVE, OPASNE FACE, ITD., ITD...

Voli vas vasa Nikita sa porukom, sirite ljubav, prijateljstvo...a zlobu i
sl. zauvek ostavite daleko iza sebe... i naravno...
Hvala na razumevanju Smilewink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:41 am.