Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..bio mi je ugasen racunar mesec i po dana,sad kad sam ga upalio pre par dana,ne mogu u pricaonicu...samo se otvori prozor i stoji...nema sta nisam probao...jbg..ako neko zna,bio bih zahvalan...
shta tjesh bre tamo, tjutnja je zlato!!!
winkwinkwink
verovatno si instalirao neki novi adobe flash player ili vec kako se zove i fali ti plugin.
Odavde nisam mogao pokrenuti medjutim na nekim stranicama ne vidis ni flash reklame.
Kliknes na njihovo mesto i PC ce ponuditi install, i instaliras.
Posle restart PC i chat ce da proradi.

Cini mi se da mozila trazi poseban plugin i kada ga nemas, mesto reklame vidis lego kockicu i pise download plugin.
a jel si zvao tehnicku podrsku
Nesto me graficka karta ebe, ni na you-tubu ne mogu da gledam ni spotove... cry
Nije do drajvera, najnoviji su, nije do akceleratora-provereno ok, graficka je ispravna... Klinci ni vecinu igrica ne mogu da igraju, neka prelomljena slika se javlja i nista se ne vidi. Vec sam pffffff
Ajd ako neko zna gde je problem, POMAZITE!!!!!!
Da se razumemo, ne treba mi da me pomazite, vec da mi pomognete 8) lollol
Je li to nekada radilo pa prestalo ili nikada nije proradilo?

U prvom slucaju proveri ispravnost monitora, a u drugom, njegove mogućnosti i ispravnost....
Ma radilo extra, od jutros nesto zeza, godinu dana sve bilo ok, ma i monitor je ok, zato me i buni sve to... cry
Loše (jeftino) napajanje zna da napravi slična razočaranja... :?

Postoje alatke (ASUS Tool's) kojima se aplikativno meri klizanje napona u delu napajanja računara...

Proveriti za svaki slučaj... wink

crycrycrycry
Proverih, napon je ok......
a ovaj link....ma ni you-tube ne radi... Neke linije, crvene, zute, vise ni ja ne znam... Hvala brate u svakom slucaju.
Nema na čemu... Servis ti ne gine... wink
..bio mi je ugasen racunar mesec i po dana,sad kad sam ga upalio pre par dana,ne mogu u pricaonicu...samo se otvori prozor i stoji...nema sta nisam probao...jbg..ako neko zna,bio bih zahvalan...

u pricaonici svi cute, ajd ti lepo ovde :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Posto sam duduk za neke stvari, i nikako da skontam kako se slike postuju, ajd prihvatih to, ce neko da mi objasni sta znaci kad kod nekih nickova ima slika a ne mogu da ih vidim?
Neko ce vec da Ti objasni.... Tongue

Slike u privatnim galerijama mogu da vide samo oni koji su medju prijateljima vlasnika galerije....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:36 am.