Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vec sam vam se pohvalio da imam novi auto. Smileoops

E s'd.... Taj auto ima signalni uredjaj za vozaca i suvozaca koji upozorava da sigurnosni pojas nije vezan (ako nije)....

Ta stvar funkcionise nekako ovako:

Prvo trepce signalna lampica.... kada brzina predje 20 km/h javlja se zvucni signal (prilicno neprijatan pisak) koji pisti 30 sekundi umerenim tonom, a zatim postaje nervozan i pisti nepodnosljivom ucestaloscu.......

U uputstvu proizvodjaca pise: "Ako zelite da iskljucite ton upozorenja, vezite pojas."

I tako je mene auto vezao....... a ja se sad pitam .... ono sto pise u naslovu teme......

lollollol
lollollol Baš me nasmeja od ranog jutra...

Tvoj cilj treba da bude sledeću: u milom ti autu pronaći prave žice, i seci to!!!! wink
Vec sam vam se pohvalio da imam novi auto. Smileoops

E s'd.... Taj auto ima signalni uredjaj za vozaca i suvozaca koji upozorava da sigurnosni pojas nije vezan (ako nije)....

Ta stvar funkcionise nekako ovako:

Prvo trepce signalna lampica.... kada brzina predje 20 km/h javlja se zvucni signal (prilicno neprijatan pisak) koji pisti 30 sekundi umerenim tonom, a zatim postaje nervozan i pisti nepodnosljivom ucestaloscu.......
U uputstvu proizvodjaca pise: "Ako zelite da iskljucite ton upozorenja, vezite pojas."

I tako je mene auto vezao....... a ja se sad pitam .... ono sto pise u naslovu teme......

lollollol

'el vi'š kako jedna mašina, bRez emocija, misli na Tvoj život i život Tvog saputnika??? :D :D :D

naraFno, brine o zdravlju Tvojih ušiju, kao i na nerve... lollollol
lollollol Baš me nasmeja od ranog jutra...

Tvoj cilj treba da bude sledeću: u milom ti autu pronaći prave žice, i seci to!!!! wink

Hm...... a garancija shock
Garancija ti je marka auta... Ostalo su finese... lol

Moraš se snalaziti, ako treba pomoć- javi! :D

'el vi'š kako jedna mašina, bRez emocija, misli na Tvoj život i život Tvog saputnika??? :D :D :D

naraFno, brine o zdravlju Tvojih ušiju, kao i na nerve... lollollol

Uvek su mi bili sumLJivi oni sto nude pomoc iako im je niko nije trazio..... twisted
drzi lala obuku vozaca i pitaju ga kandidati kakva je razlika u nesreci kada se vozaci vezu i kada se ne vezu

ta mani oni koji se vezu posle nesrece izgledaju bas kao da su zivi
Nemam auto, drugovi ili onih malo koji me kao vole, kazu drzi se motorina vec si se razbijao i na biciklu, ali ako Vam nesto znaci Taxisti me vole jakoooo lol
drzi lala obuku vozaca i pitaju ga kandidati kakva je razlika u nesreci kada se vozaci vezu i kada se ne vezu

ta mani oni koji se vezu posle nesrece izgledaju bas kao da su zivi

Nemoj čoveka zbunjEvati.... Pomaži, vi´š da nas hoće stranci ukrotiti su tim raznim aparatima!!!! wink

To, samo seći treba, kažem ja... lollol
Jebo te Nisan. lollollol Traži u servisu da ti isključe to govno. Tako sam bar ja uradio...
Jeb'o Tebe Nisan. Mene 'ebe Toyota.... bar je zenskog roda...... lollollol
Ooo, znači, otvorio si se? To volem da čuem. A koja Tojota je u pitanje? lollollol
Avensis je dobar i vredi tijeh para. Corolla je dobra al je mnogo poskupela tako da je izašla iz zone "dobar auto za malo para" a Auris je koncept koji ne razumem. Gomila para za ništa.
toyota swift, bre............................Smile))
Pa, kume, kad si kupovao auto trebalo je o tome da razmisljas lol Mada su svi sad sa raznim upozoravajucim alarmima. S obzirom da su kazne poprilicne za one koji se ne vezuju, mozda i nije lose da te upozori.
Zna auto da si ti njega kupio, pa te cuva lollolwink Drago mu je sto si dao toliko para bas za njega lolwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:34 pm.