Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...na nebu sja, Crvenu Zvezdu volim i ja... 8)

Budi dobar ne budi grobar... lollollol
roll Daniela, mori, šta ti je ovo trebalo?

Sad tje svi grobari da nagrnu na Teb, saranitje te živu.
Nekada sam navijao za Zvezdu, to je nekako bio zastitni znak razreda.
Posle sam prestao da se interesujem za sport, pa sam sve to postavio na neutralu.

Danas gledajuci razne prenose, citajuci novine, gledajuci sajtove, videvsi ko su navijaci, pa .ebala vas i Zvezda i Partizan!

Nisam ljigavac pa cu uvek reci istinu u lice! (To sam video od anasstasije!)

lollollollol
tema je dobra , dragomije da postoji CRVENA ZVIJEZDA i jos draze da navijam za nju , a sto se tice da vise nepratite , pa to razumijem , svak ima svoje hobije i obaveze , pa se vremenom mjenjaju , ali zvezda ostaje , lollollollol
Ne volem zvezdu... cisto da vam malo pokvarim temu... Tonguelollol
Sve prolazi, samo Zvezda traje!!!
8) 8) 8)
Ovako :!:

U poslednjih pola veka na ovim prostorima je bilo 3 jaka kluba mislim na FK.Prvi i najaci na prostoru stare YU je bio Partizan generacija koja je 66.bila ubedjivo najaci tim u Evropi na nesrecu vodjen od penzionisanih generala koji nisu shvatili da imaju dijamnte u svom drustvu.Dotakli su zvezde u onoj carobnoj noci u Manchesteru kada smo dobili slavni MUFC.Finale u Briselu je bilo izgubljeno jos pre pocetka..Spomenuti amateri su rasprodali najbolji klupski tim na ovim prostorima za dz.za malo kesa koji je otisao istog leta cry
Dolazi era 70ih i `Ajduka pod vodjstvom Ivica jedini su tada oni mogli da pariraju novom sistemu totalnog fudbala.Vrhunac im je bilo polufinale sa Hamburgerom(buducim sampionom E)
Nakon toga pred raspad zemlje a i sistema vrednosti vezanog za sve a ne samo fudbal..Pojavila se Zvezda sa jakim, cak vrlo jakim timom...Imala je srecu da je vode ljudi koji se nisu mesali u politiku ali su znali da sacuvaju mir u klubu koketrirajuci sa tadasnjom vrhuskom ex zemlje ...Epilog...Sreca kakvu je malo ko imao
Te godine kada je Zvezda uzela kup shamiona u tom takmicenju nisu ucestvovali Engleski, Italijanski i jos par mocnih klubova
Nebitno, uz povoljan zreb, po meni odlucujucu dozu samopuzdanja u prvoj smesno..ali revans utakmici sa Svajcarcima nakon BGD 1-1 Zvezda je otisla dalje sa moralom i srecom koji ju je pratio do kraja takmicenja.Smesni su protivnici tada bili..Drezden, Glazgov, ranjeni Bajern(secamo se srece kakve nema vise wink )...Uspeli su da urade nesto nezamislovo, kako sreca prati one koji je provociraju isto se desilo u Tokiju doduse sa protivnikom sumnjivih vrednosti
Krunski potez uprave CZ. je bilo pametno dovodjenje Belodedica, otimanje Panceva(vidjenog u mom klubu) i kontrola koju je ozoglaseni danas tandem Cvetkovic-Dzajic imao nad klubom
U senci su bili Kis Lalatovic(mutni kazfedzija)Komandant A.oragnizovao navijace i branio klub od politicara cak i Seselja(Znam za duel kod restorana Zagreb u BGD)...i jos par ljudi iz vrha tadasnje policije...
Zvezda je bila od spomenutih klubova tim mozda ne najbolji, ali sa pametnim vetrom koji je doneo Siroko u Bariju :?
Ostalo je losa istorija, znam za uzlet mog kluba pod Mateusom, poslednji useh naseg klupskog fudbala ali ...iako tada sam retko bio ovde moram reci da sam u Glazgovu bio uz Zvezdu(doduse samo fizicki Smile )ali svu srecu je ova zemlja tada trebala na drugim mestima
Ako je nas ili njihov deo naroda wink obradovala sreca koju je doneo Siroko u Bariju....kasnije smo ostali i bez nje cry
Nema vise, niti ce biti sjajnih timova i igraca kao tada...poslednji spil srece je otisao u Zvezdin rukav krajem...Da krajem YU
Hajduk je bio umoran od ludila i nacionalnog ponosa twisted
Moj klub umoran od losih ljudi iz uprave a rekoh odlucijuci spil je seo u rukav Zvezde.....

Barem ce se pamtiti kao "nas" uspeh, doduse u tada slabom takmicenju ni pribliznog kvaliteta sadasnjem Uefa a kamolo Ligi Shampiona...

Skoro Vam je taj decembar decaci delije setite se Colo-Colo Tongue

Sreca bira porazene ili pobedjene...krajem 90ih Zvezda je imala svu srecu uz pamet uprave i stlozenost Belodedica, lmajstorstvo Prosineckog...dovoljno za istoriju 8)

Eto, ovako bi Sport pisao o svemu 8)

Bina evo za tebe moj izvestaj winkwinkwink
Doduse o drugim sportovima je smesno pisati sem kada se spominje SVETO IME PARTIZAN 8)
Prijatelju moj, secam :?:

Bio prvi i poslednji put u Albaniji, sedeo u busu uz spomenutog Kralja, slusao pokojnog Jusufija, plakao u Bgd tuznoj noci...
Secam se svega nije bolo mesta u Evropi gde nisam bio uz SVETO IME PARTIZAN---secam se revansa imali smo 2-o do pred kraj a tada meni cudni igrac iz Tiirane je sutnuo kako se samo jednom sutne lopta u istoriji,ako je na golu niski Omerovic..dovoljno cry
Mene vise boli Artmedija 2005(nisam mogao da udjem na nas pasos u Slovacku, morao sam da se majmunisem na pozajmljen a revans penal tragedija me sada boli kao cir roll )
E pa dragi moji Zvezdasi...
Ovo je vasa tema i nemO' se mLoogo ustrucavate. Pa nije valjda da grobara ima vise? :o Utanjili ste ga bre ooopasno. :?
Dany Hany, pa ja razradih ovu temu vise od Vas zvezdasa Smile
Vidim, vidim, zato se i brinem... :? lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:30 pm.