Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nisam u tiku, ali naslucujem da je u pitanju Nenad Canak? Procitah, cini mi se na B92, samo nisam po'vatala konce. oops
Ne gledam tu emisiju. Cula sam da je prisutan, sta ce postici
pa cuce se verovatno... 8)
Ne znam. Za mene su to krajnje tupave emisije i cudi me da je Canak pristao na to, jer ga smatram vrlo pametnim covekom. Mozda su pare u pitanju, ko bi ga znao.
Mislim da nije lova u pitanju, ali neki motiv postoji..... 8)
Bez promocije i dobre reklame nema ni sexa....... lollolwink
Za mene je to BRUKA, a ne reklama. Zna se ko moze u takvim emisijama da ucestvuje, a ko ne.
Nema danas BRUKE....SRAMA.... ostalo je samo BLAMA ... 8)
Fantastično je obrazložio svoje prisustvo u velikom bratu...kako kaže: želim li da iznesem neki politički stav, ja odem u neku političku emisiju, i taj stav čuju oni koje takve emisije zanimaju, ja sam imao želju da se izjasnim u vezi sa ovim i ovakvim šou programima, i mislim da sam našao jedini mogući način, jer neće me se čuti budem li to rekao u Skupštini, dakle meni je ovo čista dehumanizacija, nekolicina ljudi zatvorena pod jednim krovom, zabavlja masu, kao hrčci u točku, testiraju našu beskičmenost, i još nam kao zadaju neke zadatke da bi smo dobili da jedemo, tako isto rade i sa životinjama...naše ponašanje i promene istog prati širi auditorijum...

I još je mnogo toga rekao, i ja naravno sve to podržavam i sličnog sam mišljenja...samo ja za razliku od Nenada Čanka ne bih učestvovala u takvom šou...a i nisam VIP winkwink

ali rado gledam i zabavljam se lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Kako samo mozete gledati te bljuvotine? lol
Do sada sam ga gotivio zato sto je jedan od retkih pametnih politicara koji nema dlake na jeziku, i pritom zna gde mu je mesto.

Malo me iznenadio i razocarao ovim pojavljivanjem u VB. Unhappy

Sada bi trebalo da gledam taj odvratni sou ne bi li ukapirao sta on time zeli da postigne u javnosti. :?:
eh, kamo srece da su jos neki ljudi u toj kuci na neodredjeno vreme...
Kako samo mozete gledati te bljuvotine? lol

Pa bas zato sto je toliko odbojno za shvatiti, ja licno se bojim zmija i gadim i jezim se na njih ali uvek u ZOO vrtu rado posetim terarijum wink
Tako je isto i sa ovakvim emisijama...zar nije zanimljivo da kao što reče Čanak, skupiš šaku exibicionista različitih profila, ali svi imaju zajednički motiv, to je 5 minuta slave i eventualno neka kinta aku imaju srece da fasciniraju nas s druge strane ekrana winkwink

Onda gledamo kako se meškolje, gmižu i pužu pred onim glasom koji im diktira neke zadatke, kako se međusobno ne podnose ali ipak pokušavaju da odglume neko ludilo, da bi se sto dublje uvukli nama u d...,ali onda ispliva njihova narav, pa bude tu i suza, bude drame, bude histerije, ma sve u svemu bude bljak zanimljivo winkwink

E sad zamislite nas nekolicinu s ovog foruma, tu smo svakonevno, ali svako iz svog doma, ili radnog mesta....a zamislite nas u jednom ambijentu da provedemo nekih ne znam koliko mesec-dva dana lollollollol

p.s ja bih vam kuvala lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
U slučaju da imaš varjaču . . . kladim se da bi bila i pobednik. lol

p.s ja bih se kuRvala lollollol

juh draga.....ccccc...
al samo ti Wink, ja cu da kuVam Tongue
Nas i kada bi smestili u neku kucu, na izvesno vreme, to ne bi bilo na TV-u lollol A, sta bi mi tamo kuvali i radili, to bi bila samo nasa stvar.

Meni je ogavna sama pomisao da se uvlacis u tudje dnevne, a i nocne zivote. Cist voajerizam. Dobro da se ponekad baci pogled, ali da pratim, pa nema sanse.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.