Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

e tako,dok se kerovi napucavaju po forumu i laju Ja pokupih kajmak i osvojih legendu foruma...
Uh borba je bila zestoka moram vam reci ali...Pala je ...Sada mozete da pisete na temi o pohvalama,cestitkama i sl...ali mene bas i briga za to ...
mmm kad bi samo znali koliko mi je dobro bilo...

ma sta cu vam,LAJTE I DALJE
AV,AV,AV,AV.........
(Ovo sam ustvari presekao crvenu traku kao drug Tito nekad i pustio u rad novu temu) wink
Ma jok. Sa jednom uvaženom članicom....koju svi volU lollollollol
JOK

to li je ta?? lollol pa što odmaK ne kažeš lol
ma nemogu
jos se nasladjujem mislima
uh da znas kako mi je lepo bilo
jedino je problem sto bre mnogo visoka...

morao sam na hoklicu da se penjem da bi je dofatio skroz
Nista ne razumem i nista mi vise nije jasno shocklol Definitivno moram da odem u peMziju, ali forumasku lol
Nista ne razumem i nista mi vise nije jasno shocklol Definitivno moram da odem u peMziju, ali forumasku lol

Kakva peMzija.... sa' ce osnujemo forumski Senat..... lol

(to se jos zove savet staraca) lollollol

Kakva peMzija.... sa' ce osnujemo forumski Senat..... lol

lollollol

Nasmeja me. Da vidis i mogli bi. Ima nas poprilicno. A, jel' mogu da budem samo volonter? lolwink
Volontiranje Ti ne gine.... ovde jos niko nije dao pare.... samo uzimaju...... ali ni duznosti nisu preteske.... treba samo da budes..... lollollol

ajme, BR, otkud ljudi poput Tebe, starci?! lollol

PS
a možda zato onaj auto pišti..... lollollollol
Volontiranje Ti ne gine.... ovde jos niko nije dao pare.... samo uzimaju...... ali ni duznosti nisu preteske.... treba samo da budes..... lollollol

Odlicno lol Vec duze vreme sam "shano dusho", tako da mi nece tesko pasti lollol
opet mi kvarite temu!!

niko nije ni pito ko je i sta je i kakva je i ostalo(detalje,imam i slike i video zapis)
Vidis, prijatelju, da pokusavamo da Te "vadimo".....

Nije to dzentlmenski da se hvalises..... eventualno, ako 'oce ONA da te pohvali....

lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:35 pm.