Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imale ste užasan dan i pri samom pogledu na vašeg dragog poželite da ga gađate nečim... Čestitamo, upravo vas čeka faaantastičan seks

Pokušajte na trenutak da se setite najboljeg seksa koji ste doživele. Verovatno ste u iskušenju da zamišljate sve one klišeirane srce-hoće-da-iskoči simultane orgazme uz izjave ljubavi. Ali, istina je da se najbolji seks ponekad desi kada to najmanje očekujete. Da li ste nekada doživele seks u trenutku dok maltene raskidate ili seks pomirenja? Onda znate o čemu govorimo. Ponekad upravo one emocije koje nam kvare raspoloženje mogu da budu podstrek za sjajan „prljavi“ seks. Seks posle svađe je dobro poznat fenomen; svađanje može da deluje uzbuđujuće, čak i kada nam to uopšte nije namera.

Upravo procitala u Cosmopolitanu..... Sta vi mislite.....hm... lol
Pisale su u novinama i vece gluposti.... Za dobar sex je potrebno (bar) dvoje..... roll
...... dvojica.............. dve..................Smile))
hm vidis to nije bas i losa ideja

znaci da bi je dobro uzbudio prvo mora da je nalupas ..ili da gadjas necim
Draga evo ubi se mudrujući... ma lažu oni!!!! lol

Kako smrknutoj meni prići??? shock Veruj lol
Imao sam jednom slicno iskustvo, ali ipak posle toga vise nismo bili zajedno cry
Ostao je samo nezaboravan osecaj...
lele, ubiJo si je od sexa................................Smile))
Zar nije bolje tako nego da se gadjamo pikslama lollol
gadjanje pikslama je predigra bre zar ne citas

prvo je spicis u celo da je uzbudis i ondak tako uzbudjenu dovedes do vrxunca...
a vrxunac je Urgentni centar.......................Smile))
gadjanje pikslama je predigra bre zar ne citas

prvo je spicis u celo da je uzbudis i ondak tako uzbudjenu dovedes do vrxunca...

Ti da zaboraviš ovaj text!!! shock

Na čega će ta jadna ženskadija ličiti sa tvojom tehnikom... lol

NLO nije niko spominjao, smišljaj dalje... wink
Koliko sam ga ja razumeo, pixle lete i u drugom smeru, da bi zadovoljstvo bilo obostrano, i vrhunac simultani lolwink
to znaci objasnjava tvoje zmirkanje na desno oko
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:02 pm.