Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Od nastanka sveta pa na ovamo muskarci se malo svadjaju i mnogo vole sa zenama.Od nastanka kompjutera pa na ovamo muskarci se malo svadjaju i mnogo koriste sa kompjuterima.Osim te zajednicke sklonosti ka svadji koja je prva uocena slicnost izmedju zena i kompjutera,daljnom analizom muskarci su zakljucili sledece:

1.Osim Boga niko ne shvata unutrasnju logiku ni zena ni kompjutera.

2.Jezik kojim se kompjuteri sporazumevaju izmedju sebe i jezik kojim se zene sporazumevaju izmedju sebe nikom drugom nije razumljiv.

3.Cim se muskarac odluci i izabere jedan kompjuter ili jednu zenu moze biti siguran da ce potrositi brdo para na dodatnu opremu.

4.Svaku musku gresku momentalno trajno upisuju u svoju cacshe(kesh) memoriju.

5.Kad vam kompjuter na ekranu napise "Error" to ima znacenje onog zenskog:"Ako ne znas zasto sam ljuta,ja ti to sigurno necu reci!!!"
3.Cim se muskarac odluci i izabere jedan kompjuter ili jednu zenu .....

... moze da bude siguran da ce vec sutadan da ugleda noviji model.

lollol
a naslov bi trebao biti: razlike (sličnosti) između žena i kompjutera. lollollollol
Tebe sam cekao zbog "Log off" wink

Mis'iš, zbog TURN of? lollollol

Nemo' da se zezneš pa klikneš na RESTART.... lollol
Ne boj se nista kapiram ja, ko se previse priblizi popije tim kljucem po glavi i onda Shut Down. wink
Ne boj se nista kapiram ja, ko se previse priblizi popije tim kljucem po glavi i onda Shut Down. wink

Sad mi je jasno zasto muski svet voli "Device", zato jer ne podnose kritike!!!

lol
Volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere, volim kompjutere

Ja samo da kazem da volim kompjutere !
lollol
A koje su slicnosti izmedju kompjutera i muskaraca? hmmmm....

Na primer..... da bi postali upotrebljivi, mora da im se podigne.... sistem. lollollol
Naravno BR... podignes pa (zlo)upotrebis..... lol

Ja volim i muskarce i kompjutere, slicni su dosta...... wink
Nisam bas siguran da bi mi prijalo da me iskljucis kad Ti dosadim (kao komp.)...... lollollol
Ti mi nikada neces dosaditi 8) vise komp necu ni gasiti .... lollol
Evo nešto prepisano sa neta, a u vezi žena i kompjutera.
lollollol

Verovali ili ne, žene u 21. veku će pre sesti za kompjuter nego otići u šoping! Čak će i seks odložiti zbog kompjutera, a spremne su i porodicu da zanemare.
Istraživanje sprovedeno u Americi je pokazalo da žene koje rade u administraciji provode tri puta više vremena za kompjuterom nego sa svojim muževima ili partnerima i da ih to čini zadovoljnim, što je najstrašnije.

Žene provode u proseku 9,3 sata dnevno za kompjuterom, a samo 3,6 sati sa svojim suprugom ili partnerom, navode rezultati istraživanja koje je sprovela kompanija Harris Interactive na uzorku od blizu 3.000 ispitanika širom SAD.

Tek svaka peta žena je rekla da žali što nema više vremena za svog partnera. Neverovatno je i da skoro
dve trećine ispitanica provodi više vremena za kompjuterom nego u šopingu!

Takođe, osam od deset žena će pre sesti za kompjuter nego raditi neke fizičke vežbe, a četiri od deset će zapostaviti i porodicu zbog kompjutera!

je li ovo moguČe, MiČo? lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:44 pm.