Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji mišići su najvažniji kod obaranja ruku? Na primer ja pobeđujem muža koji ima mnogo jači biceps od mene. Šta mislite, da li me pušta da pobedim ili je nešto drugo u pitanju?? lollollollol
Obaras ti njega i s nogu, a kako mu ne bi onda oborila i ruku shocklol
Joj, ne mogu odoleti, kod tebe, grudna misicna masa... odlucno doprinosi pobedi... lol
Verovatno tako lakse dolazi do tog kljuca.
Joj, ne mogu odoleti, kod tebe, grudna misicna masa... odlucno doprinosi pobedi... lol

Ahahahaha
Moje mišljenje:
Mišićno gledano . . . najbiniji je brachialis u svim fazama, inače, ako je ruka bliže obaranju pretežnu funkciju prezima biceps, dok kod onoga ko je bliži pobedi aktivniji je triceps, pectoralis (grudni mišić) ima ponajmanju funkciju. (Obzirom da je biceps jači mišić, zbog toga se događa da kod podjednakih takmičara izgubi onaj ko se lakše zamara.)

Kako je kod svake pobede presudan mentalni faktor, tako i ovde, ako neko preferira da bude dole . . . uglavnom će izgubiti. Wink
nije vazno pobediti

vazno je ucestvovati roll
Ne podnosim zenske, mnogo su mi nepodnosljive!
Muski, javite se bogibatini na profil, imam dobru bulju!
Šta mislite, da li me pušta da pobedim ili je nešto drugo u pitanju?? lollollollol

kao i svaki mudar muskarac, pusta te da pobedis i da uzivas u ubedjenju da jesi dok on tera po svome, a da ti toga nisi ni svesna.

ovo je muskarcima urodjeno, posto zive u svetu zena. prosto su morali da razviju vestine da rade i sprovode svoje ideje iza zavese u okrutnom svetu gde zena vlada.

8)

ps. eto sta nam rade... Unhappyroll
Šta mislite, da li me pušta da pobedim ili je nešto drugo u pitanju?? lollollollol

kao i svaki mudar muskarac, pusta te da pobedis i da uzivas u ubedjenju da jesi dok on tera po svome, a da ti toga nisi ni svesna.
ps. eto sta nam rade... Unhappyroll

Nije to uvek tako...
Lepse je zeni pruziti da leti, da ostvaruje sebe a pruziti joj oslonac, samo kad joj zatreba...
Ccccccccccccc.Jos dugo ces ti ostati devica,al sa jakim bicepsima wink
Ccccccccccccc.Jos dugo ces ti ostati devica,al sa jakim bicepsima wink

otkud znaš??? lollollol
Kada smo već kod mišića . . . devica bi trebala da ima jaći triceps, obzirom da je isti zadužen za guranje od sebe, a za razliku od bicepsa koji služi za "privlačenje".

Sumljivo je to meni. roll
posledna zenska sa izrazenim bicepsima mi je odvalila samar od kojeg sam stucao 7 dana
zato
bes ti to batice od takih nema leba
bolje su one fine
A od "finih šamara" se štuca kraće? lol

Vi"š, da si imao jače (brže) bicepse i prednju glavu ramena, možda si mogao to i da blokiraš?! twistedlol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:27 pm.