Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Madona i Isus cudan spoj i po imenu i po mnogo cemu drugom. Najvise bode oci sto Madona ima 50 godina, a Isus 22. Da li je mladi Brazilac nova Madonina igracka iliti boytoy? Da li je Brazilac tu profitirao, jer je od jednog trecerazrednog brazilskog fotomodela postao najtrazeniji fotomodel u NY?

Nisam sigurana da ova epizoda sa Isusom nije samo medijski cirkus, jer s njom čovek nikad nije načisto, al nije to uopšte ni bitno.
Komentari i misljenja su razna.
Po meni je malo preterala. Da momak ima 10-tak, 15 godina vise bilo bi OK, ovako je ipak malo degutable.

Mozda Madoni moze sve da se oprosti, jer je oduvek sokirala svet svojim ponasanjem. Jedno je sigurno, savrseno je ne interesuju "carsijske" price zivi svoj zivot kako njoj odgovara i prija. Zena koja je puna k'o brod i svesna svojih prednosti, a mane zanemaruje. wink

"Nakon što je dekonstruisala mnoštvo sexualnih tabua, red je došao i na ovaj - matorka koja je, da izvinite na izrazu, zveknula pilence." (Ovo je citirana recenica, o Madoni, komentar sa neta)

((http://www.fotorola.com/uploads/250292c386.jpg))
Ma i da nije Madona svaka cast!

Zena koja tako izgleda, tako pametno vuce konce svoje karijere, mudro vodi i racuna o svojoj deci ima pravo na sve.Ona izgleda i u boljoj je formi nego mnoge zene sa 30 i kusur, zasto da ne uzme za sebe i najbolje od muskog roda sta joj se svidi bez obzira na godine?
Nije degutantno uopste ,za njom slinave klinci, ona je mocna, jaka, atraktivna, sta vise?
pih, al' mu je upala sekira u meeeeed... a i ona se samo sramoti...
vidi, bre, kakI je jadan, go i bos... mogla ga je bar obuci...tztztztzt

Tongue
Postovana,
Do ovog posta, mislio sam (cujte mene) da me je Gospod po kazni poslao na ovaj planet...
Sada vidim, (jer nisam slep kod ociju- naucio sam azbuku i da kucam),ovo je nevidjena sreca sto sam bas u ovoj zemlji....
Ceo post Vam je fenomenalan, osim ..... :?: (prijatelji smo, al samo zbog istine i samo istine...):
citat:"Po meni je malo preterala. Da momak ima 10-tak, 15 godina vise bilo bi OK, ovako je ipak malo degutable"

Naime, (mozda niste imali taj podatak), sva zbrka je nastala oko vrednovanja vremena, tj vreme se pocelo racunati , a i ljudi su prihvatili veru mnogo kasnije nego sto se Isus krstio...
Znaci ima tu vise nego 15 godina tolerancije....
Uostalom o zakonima Bozijim, ljudi nemogu sudit.....,
a Madona je postupila po recenici iz price:
"Nasrdin Hodza jahao magarca" arrow
-"Sine Ti vodi magarca, Ja cu da jasem,
a SVET nek prica sta hoce...." Unhappy

Zena koja tako izgleda, tako pametno vuce konce svoje karijere, mudro vodi i racuna o svojoj deci ima pravo na sve.Ona izgleda i u boljoj je formi nego mnoge zene sa 30 i kusur, zasto da ne uzme za sebe i najbolje od muskog roda sta joj se svidi bez obzira na godine?
Nije degutantno uopste ,za njom slinave klinci, ona je mocna, jaka, atraktivna, sta vise?

Pricam kao osoba njenih godina. Mislim da s momokom od dvadeset dve godine, jedino mozes da imas fizicko zadovoljstvo i tu je kraj. Mozda sam se pogresno izrazila, kada sam napisala da je "degutable", tacnije, nije po mom ukuksu lol sto ne znaci da je za sve tako. Zato i postavih temu da malo prodiskutujemo o svemu tome. wink
Postovana,
Do ovog posta, mislio sam (cujte mene) da me je Gospod po kazni poslao na ovaj planet...
Sada vidim, (jer nisam slep kod ociju- naucio sam azbuku i da kucam),ovo je nevidjena sreca sto sam bas u ovoj zemlji....
Ceo post Vam je fenomenalan, osim ..... :?: (prijatelji smo, al samo zbog istine i samo istine...):
citat:"Po meni je malo preterala. Da momak ima 10-tak, 15 godina vise bilo bi OK, ovako je ipak malo degutable"

Naime, (mozda niste imali taj podatak), sva zbrka je nastala oko vrednovanja vremena, tj vreme se pocelo racunati , a i ljudi su prihvatili veru mnogo kasnije nego sto se Isus krstio...
Znaci ima tu vise nego 15 godina tolerancije....
Uostalom o zakonima Bozijim, ljudi nemogu sudit.....,
a Madona je postupila po recenici iz price:
"Nasrdin Hodza jahao magarca" arrow
-"Sine Ti vodi magarca, Ja cu da jasem,
a SVET nek prica sta hoce...." Unhappy

Slazem se da su godine samo jedan broj i da nema brojeva niko od nas ne bi postgavljao pitanje istog. Ipak spoljni iliti fizicki izgled moze da kaze bar delimicno. Ne zameram Madoni, neko voli bas "piletinu", neko "teletinu", a neko "junetinu". lol Ovom prilikom necu vam otkriti sta ja preferiram lolTongue
Treba ziveti za sebe, a ne za sredinu u kojoj zivimo. Samo tako cemo uzivati u svom zivotu. Carsija uvek moze da ima pricu, tako da je nebitno sta pricaju. Slazem se s tobom, wolfbird.Smile
Nije samo fizicko zadovoljstvo, ima tu jos neceg, jako bitnog...

Mladje osobe daju energiju koje duplo starije vise nemaju, onda to je kao putovanje u nesto zaboravljeno, dopuna enrgije koja je na izmaku, a sve to kada se upakuje u estetiku koju partner(ka)ima onda je to lepo putovanje, doduse najcesce kratko ali lepo, sa puno lepih slika....
Jako je bitno da se razlika u god. ne vidi drasticno, u smislu odudaranja i da se narusi neki vizuelni dozivljaj kada su zajedno.

"ako si od crnog vraga sto je tako slatko, ako si od samog boga zasto traje tako kratko, zasto prolazi vreme ljubavi" Smile
Matematički posmatrano - 22 u 50 staje 2.27 puta. lol

Istorijsko-matematički Isus živi do 33. godine, pa gledano sa suprotne strane ona je verovatno i mlađa od njega. Wink
Svako je tu dobio ono što je želeo i ono što mu je trebalo samo što mene baš zabole i za Madonu i za Brazilca. Što si bogatiji i poznatiji, to su ti više dozvoljene razne stvari. Dok se Madona probijala (a postala je poznata u blizu 30 banki) svi koji su je znali su govorili da je obična kurvetina koja će da uradi bilo šta zarad svog cilja. Sad kad je bogata i poznata, kažu, ruši tabue, sjajna ličnost, itd.
Serem se ja u njeno ponašanje i pre i sad...
Nije ni bitno da li je neko voli ili ne. Madona i nije tema, samo je povod za temu. Pitanja su postavljena, a tekst o Madoni i Isusu je samo podstrek na razmisljanje o postavljenim pitanjima.
O tome i pričam. Što je dozvoljeno Madoni, nije dozvoljeno drugima tj. to što ona radi javno za sve ostale je najbolje da rade tajno jer kad to radi Madona, onda ona "ruši tabue" a ako budeš radila ti svi će da kažu da si samo matora kurvetina...
Zasto nije dozvoljeno drugima? Smile
Ona je sebi otvorila granice i radila upravo ono sto njoj odgovara. Zasto mislis, da mi ostali smrtnici ne mozemo, da odredjujemo sta cemo i kako cemo? Wink Nije dozvoljeno samo, ako sam sebi to ne dozvoljavas i ako se obazires na to sto neki matorac kaze iz ljubomore, da je matora "ku*rva. Wink
Ma, neka puknu dusmani. lol
M'slim, nije dozvoljeno javno. Ne da ti neko brani al mo'š slobodno da pokušaš...
M'slim, nije dozvoljeno javno. Ne da ti neko brani al mo'š slobodno da pokušaš...

Ebiga, da pokusam, ti bi morao da budes mladji od mene.... lolTongue
Htela sam samo reci, da sam sebi postavljas granice. Ako moze Demi Moore, moze i Madona. Smile U cemu je razlika medju njima?

Ne bih nishta ni dodala ni oduzela... Smile

Htela sam samo reci, da sam sebi postavljas granice. Ako moze Demi Moore, moze i Madona. U cemu je razlika medju njima?

A, ko nama garantuje da necemo uraditi to isto da mozzemo u tim godinama. Ja se ne bih kladila... 8) evil
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:47 am.