Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Taman se ponadamo da forum dolazi u normalu, kad opet ludilo. shock Ne znam da li je to mozda nacin da se razbuca forum? Mozda je to neciji cilj, jer ne vidim razlog za ovakvo ponasanje. Cisto "ugnjetavanje" clanova kojim nije stalo do raznih bljuvotina sto se pominju na svim temama.
Aman, dajte da malo udahnemo vazduh, dosta sa tim kretenizmom, imbecilizmom, takve stvari ne dolikuju zrelim ljudima. Ovo vec postaje "nocna mora".

Zamolila bih sve ucesnike da se malo privozu svesti. Ovo zaista ne vodi nicemu.
Draga moja Vockice...nekada je uludu trositi reci objasnjavajuci pojedincima da sve ovo sto se desava nema smisla. Nekima je to duhovna hrana, neko to radi cisto iz hira, neko je zbog necega isprovociran, i kako god okrenes desavaju se sranja, da izvinete na recniku...Nemam obicaj da pisem vulgarstine, ali i meni nekada dodje zuta minuta.

A ona je bas sada...ne razumem, kako nije dosadno, kako vise nije degutantno sve ovo sto pise...dokle zavirivanje u tudje zivote, dokle prozivanja, pljuvanja i vredjanja ????

Ne vidim nista zanimljivo u svemu tome... I zato je po meni najpametnije, takve stvari zaobilaziti, ignorisati...znam da se ne moze uvek, ali drugi nacin ne postoji...

Zar ovo mesto ne moze da bude malo bolje, mesto gde cemo se zafrkavati, i procitati nesto pametno ? Otkud tolika mrznja i netrpeljivost zivo me zanima ?
Stashenjka, znam da nema svrhe, ali zaista, kad se ulogujes i vidis sve to, pa muka me spopadne. Pre svega, to je i odraz nevaspitanja. Svakodnevno maltretirati sve clanove svojim nebulozama, stvarno ne razumem. To je malo bolesno. Mozes da budes uvredjen, ljut, isprovociran, sve ja to razumem, ali pobogu, ne moras zbog toga da maltretiras svoju okolinu. To je tvoj problem i resi ga sam sa sobom ili sa osobom koja ti je stala na "zulj". Ne moramo svi da budemo maltretirani necijim kompleksima.
Hvala tebi sto si nasla za shodno da bar nesto napises Smile
I ja mislim da je ignorisanje jedini nacin da ludacima postane dosadno ovde i da se jednostavno ugase.
Ovde se izgleda komunicira samo ako nekoj javno prozoves,pljunes,i dodas mu koje kakva imena!Vise i ne lici na Forum vec na veliku ludaru,i svako sebi daje za pravo da se ponasa kako hoce,vise se ne biraju ni reci,bitno je da se pljune!Strasno!
I to smo radili. U sustini je jedini nacin da vise ne dolazimo. To ignorisanje je jedino resenje, jer kad se ulogujes na forum neminovno je da te "zvekne" gomila tema sa imbecilnim komentarima. Ignorisali ili ne, mi smo maltretirani.
Zato retko i zalazim na ove stranice, jer mi je dosadilo pomalo sve to... Cast izuzecima, cije teme pratim, i na kojima s vremena na vreme nesto napisem, ali sve ostalo, pa sta reci...sem... SRAMOTA.

Ne zelim da ispadam moralista, ali osnovno vaspitanje i postovanje ljudi je nesto sto je kod mene na prvom mestu. Zato mi je sve ovo toliko bljak da nemam reci...
hm dame moje
ponekad se zaista pitam da li i moje vulgarne reci donose ili odnose lepotu ovom forumu mada su uvek izgovorene u sali bez namere nekoga da vredjaju.
sada pocinjem da shvatam zasto su se neke meni drage osobe odlucile da odu odavde i neki svoj mir i zelju za komunikacijom sa nepoznatim osobama da nadju na nekom drugom mestu..
ovo ako ovako nastavi ...
verovatno ce ili ostali postati mazohisti ili ce i oni naci neko lepse i milije mesto za njih
Zaista je gnusno, zaista je mizerno. Muskarci pa gori ste od
zena! Povredjena sujeta vodi u ludilo....ali ne moramo svi da
ispastamo zbog toga. Imate pvt pa resite nesporazume, ako
vec postoje. Mada licno mislim da se ovde krije neki "stari"
povredjeni clan roll koji ne bira sredstva ni reci. Mozda gresim,
volela bih da je tako. Ali aman ljudi, prekinite vise. Da, sto je
jos gore, pojedini dolivaju ulje na vatru na pvt, takozvani
"lozaci".... pa sede za monitorom sakriveni i pishkaju firnajz,
kukavice..... :? idea
sta da vam kazem onda dame

brod tone,muzika svira

jeste li za ples??
Koliko sam ja dugo na ovom sajtu(negde od samog pocetka)bilo je tu svega i svacega,da se neko zakaci,da neko preko noci pocne da vas ne voli,da mu smetate iz nekih njegovih ili njenih razloga,da vas kaci na svakoj temi,da vam otvaraju teme sa nekim glupim po malo bolesnim ciljem,stvarno svaceg,ali ovo je kraj svakog ludovanja!Toliko ruznih tema,sa jos ruznim naslovom,neki se ponasaju toliko jadno i bolesno,da se sam nekad zapitas da li su oni ludi ili si ti lud sto to sve citas!Zaista ljude neke nikad necu razumeti,a pogotovu one dvolicne ulizice koji se prave naivni kada ih opomenes ili one koji misle da su Bogovi,mozda su u svojoj avliji ali nisu u tudjoj!
sta da vam kazem onda dame

brod tone,muzika svira

jeste li za ples??

Muzika pustena, jos samo ples da krene... lagano :D Postavljen sto, na njemu sveca, dve case vina i milina wink
Dodirni me prstom po telu... lol usnama po vratu... stisni
me uz sebe.. 8) zaplesimo ...telo uz telo... uh lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.